Skocz do zawartości

Maglownica w Imprezie N/A !!!!!!!!


zamer

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za te wykrzykniki ale mam problem dalej. Jednak oprócz tych przewodów muszę chyba wymienić całą maglownicę.

 

Tak wygląda mój magiel.

f2bfe9c2cd67898a.jpg

 

 

 

1. Czy wszystkie magle tak ciekną? Czy można z takim jeździć?

Na allegro są do sprzedaży magle właśnie tak cieknące jak mój :arrow: http://allegro.pl/przekladnia-maglownic ... 12667.html

2. Czy ma znaczenie czy impreza jest AWD czy FWD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za te wykrzykniki ale mam problem dalej. Jednak oprócz tych przewodów muszę chyba wymienić całą maglownicę.

 

Tak wygląda mój magiel.

[ http://images46.fotosik.pl/647/f2bfe9c2cd67898a.jpg ]

 

 

 

1. Czy wszystkie magle tak ciekną? Czy można z takim jeździć?

Na allegro są do sprzedaży magle właśnie tak cieknące jak mój :arrow: http://allegro.pl/przekladnia-maglownic ... 12667.html

2. Czy ma znaczenie czy impreza jest AWD czy FWD ?

 

 

ta maglownica z allegro to jakiś trup...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko ze taka GTkowa to kosztuje kolo 500-600 zł... :roll: :arrow: albo regenerowana http://allegro.pl/przekladnia-maglownic ... 57167.html

A ja kasy teraz nie mam.

 

Co najlepsze to ta moja działa bez problemu tylko mocno się poci tak ja na zdjęciu widać. A uszkodzone mam tylko te wężyki które zaznaczyłem na zdjęciu. Ale mój mechanik twierdzi ze lepiej wymienić na lepszą używaną...

 

0f4552c1a9ecac81.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli uda się Tobie znaleźć coś poniżej 500 stów w dobrym stanie to bede musiał przyznać że z Ciebie niezły szerlok jest :)

 

2 tygodnie temu była na allegro suchutka używana od GLa za 200 zł. Tylko wtedy nie wiedziałem, że będzie mi ona potrzebna... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szukał dalej bo obie (twoja i z alledrogo) delikatnie mówiąc nie wyglądają najlepiej.

 

A orientujesz się może czy da się wymienić uszczelnienia tam gdzie się poci? Bo działa ona bez zarzutu tylko się poci...

 

Szukam po prostu jakiegoś tańszego rozwiązania na teraz. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że da się coś zrobić,może ten rysunek Ci pomoże,pozdro.

przede wszystkim umyj dobrze maglownicę i ustal dokładnie gdzie cieknie.

 

 

i tak nie uszczelnisz, ale wiedza, gdzie Ci cieknie, napewno wpłynie na Twoje dobre samopoczucie :lol: , tych przekładni się nie regeneruje, nie naprawia, tylko kupuje nowe (ASO) albo dobre, sprawdzone używki (carfit) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co się wstrzymuję z zakupem innej, bo się okazało po dokładnym przeglądzie, że to zapocenie po prawej stronie to brud zmieszany z płynem, który wyciekł z jednego z przewodów po prawej stronie. Dlatego maglownica działała poprawnie, lekko i cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poco bedzie pewnie drozsza a jest taka sama :mrgreen:

a właśnie że nie jest.

0.2 obrotu mniej :)

można wyrwać za 400zł :)

 

-- 7 mar 2011, o 10:22 --

 

z pompą w pakiecie :mrgreen:

ja nie zauwazylem zeby bylo mnie obrotow, moje kombi 98 skrecalo naprawde super precyzyjnie jak na wolnossaka

inna sprawa ze GT moze miec wiekszy promien skretu bo mniej kola wychyla i przez to mniej krecisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocenie to chyba jeszcze nic strasznego, zresztą sam napisałeś że to fałszywy alarm, bo raz coś podciekło i nastraszyło.

Oglądałem kiedyś w Warszawie imprezę w której olej prawdopodobnie z maglownicy tak ciekł, że spalał się na wydechu i po otwarciu maski dym szedł do góry. Gość dalej jeździł, tyle że próbował jak najszybciej pozbyć się samochodu.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się tylko trochę poci to dolewaj płynu do wspomagania i luz. Jeśli awaria jest poważniejsza to naprawiaj/wymieniaj w końcu to bezpieczeństwo Twoje i pozostałych użytkowników drogi.

W Łodzi kompleksowa regeneracja takiej maglownicy to 400-450zł + 150-200zł demontaż/montaż :mrgreen:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...