Skocz do zawartości

Backbox STI


milek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio, a właściwie od momentu zakupu, albo nawet przed, w mej głowie siedzą różne kosmate myśli z zakresu wsadzenia łap do samochodu. Właściwie to nie ja będę wsadzał, ale zaczynam się konkretyzować z planami. Zawsze miałem plan odgruzować, zrobić hamulce oraz wydech+pompa+remap. Na szczęście odgruzowywanie ograniczyło się do wymiany chłodnicy, więc pozostają środki na inne ruchy. Teraz pytanie co do wydechu - Czy w STI 02 OEM wydech miał logo na końcówce? Ile wynosi zewnętrzna średnice OEM wydechu a ile 2,5 lub 3"? Bo coś mi się wydaje, że moja rurka nie jest OEM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, u mnie nie ma logo. a kształt puszki jaki jest?

ciekawe czy tylko backbox wymieniany, czy całość. muszę zbadać sprawę.

wklej foto to sie oceni czy masz seryjna puche czy nie w STI byly 2 rodzaje

jak bys chcial cos bardziej przelotowego i glosniejszego to mam na zamiane Perrina 3cale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodem zmiany jest magia cyfer ;) a tak na serio, to chcę zmienić down pipe, żeby trochę lepiej wstawało turbo. sam wydech brzmi nijak. głośny spektakularnie nie jest, ale brzmienie to porażka. ponieważ sam dp nowy kosztuje w okolicach tysia więc postanowiłem kupić używany wydech. poluje na H&S albo APS, ponieważ czytałem, że są ciche, dodatkowo wymienię pompkę paliwa i wio na remap. Nie mam tylko ustalone co, jak, gdzie i kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...