Skocz do zawartości

UNIROYAL RALLYE 4x4 STREET


Shiba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po przeczytaniu kilku opinii o yokohamach mam zamiar wymienić moje geolandary w które ubrano mojego nowego forka na UNIROYAL RALLYE 4x4 STREET 225/55r17 czy to dobry wybór, może ktoś jezdzi na takich lub też macie jakieś swoje typy jeżeli chodzi letnie kapcie do Forestera 2.od............ 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Pirelli P7

w jakim rozmiarze?jak się na tym jeżdzi?

 

Właśnie jak się na tym jeżdzi ,chodzi mi o konkretny rozmiar tak jak pisałem 225/55r17,w saabie ma Bridgestone Potenza RE 050 są ok też myślałem o takich ale to mocna ośka a do Forestera 2.0D kupowanie opon z indeksem prędkości 270 nie chyba ma większego sensu . :wink: szukam opon lepszych od geolandarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Pirelli P7

w jakim rozmiarze?jak się na tym jeżdzi?

 

Właśnie jak się na tym jeżdzi ,chodzi mi o konkretny rozmiar tak jak pisałem 225/55r17,w saabie ma Bridgestone Potenza RE 050 są ok też myślałem o takich ale to mocna ośka a do Forestera 2.0D kupowanie opon z indeksem prędkości 270 nie chyba ma większego sensu . :wink: szukam opon lepszych od geolandarów

Napisz czego oczekujesz od opon, to będzie można coś doradzić - bo jeden szuka opony sportowej, a inny komfortowej itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam opon lepszych od geolandarów

 

nie powinno być problemem :twisted::) , co byś nie kupił, poczujesz różnicę...

 

określ może do czego używasz auta, dupowóz po mieście, wypady w teren, dojazd do domku w lesie , itd....? to będzie łatwiej coś pomysleć i doradzić, albo poszukaj w wątkach oponiarskich, bo to temat - rzeka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam opon lepszych od geolandarów

 

Skoro to jest jedyne kryterium to bierz dowolną w ciemno - na pewno będzie lepsza niż geoszajsy.

 

-- 23 lut 2011, o 09:19 --

 

w jakim rozmiarze?jak się na tym jeżdzi?

 

215/55/17. To są jedne z najlepszych opon w tym rozmiarze i klasie więc siłą rzeczy muszą się dobrze prowadzić. W porównaniu do geoszajsów to jakbym z roweru przesiadł się na motocykl. Rozważałem jeszcze Micheliny, ale gumiarz skutecznie mnie zniechęcił, bo masowo bąblują i sa problemy z gwarancją, a ja wjeżdżam na nieutwardzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam opon lepszych od geolandarów

 

nie powinno być problemem :twisted::) , co byś nie kupił, poczujesz różnicę...

 

określ może do czego używasz auta, dupowóz po mieście, wypady w teren, dojazd do domku w lesie , itd....? to będzie łatwiej coś pomysleć i doradzić, albo poszukaj w wątkach oponiarskich, bo to temat - rzeka...

 

Każdego dnia około 100km z czego 85km to trasa reszta miasto .....opona dla mnie musi być w miarę cicha i dobra na mokrym ,suchym itd.. czyli dobra komfortowa guma 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opona dla mnie musi być w miarę cicha i dobra na mokrym ,suchym itd.. czyli dobra komfortowa guma 8)

Uniroyal 4x4 to bieżnik identyczny z poprzednim Rainsport1 i spełnia Twoje wymagania z jednym ale - nie jest zbyt cicha, tzn. nie ma tragedii, ale troche jż jednak słychać więcej niż przeciętnie.

Lepszym wyborem będzie Uniroyal Rainsport2 - nic nie traci na mokrym i suchym, a jest zdecydowanie bardziej komfortowy.

Chyba że chcesz wydać więcej i kupić coś z wyższej pólki to weź ContiPremiumContact 2 - będzie jeszcze bardziej komfortowo, porównywalnie ( do Uni) na mokrym i lepiej na suchym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Po przeczytaniu kilku opinii o yokohamach mam zamiar wymienić moje geolandary w które ubrano mojego nowego forka na UNIROYAL RALLYE 4x4 STREET 225/55r17 czy to dobry wybór, może ktoś jezdzi na takich lub też macie jakieś swoje typy jeżeli chodzi letnie kapcie do Forestera 2.od............ 8)

 

Mam takie i jestem mega zadowolony - 3 sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...