Skocz do zawartości

Kolor felg- czarny Forester.


DrAST

Klor felg  

32 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie lato i pomyślałem, że warto zakupić jakieś ciekawe felgi. Siadłem przed komputerem i oglądam złote 17". Podchodzi kolega i mówi: no, no wiejski tiuning będzie :) Wkurzył mnie typ ale potem sobie myślę czy przypadkiem nie miał racji...

 

I teraz pytanie:

 

czy do czarnego Forestera felgi w kolorze złotym, czarnym lub grafitowym to festyn?? Wiem, że do Imprezy mu daleko ale czy kolor inny niż srebrny to takie przedstawienie??

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z rocznika 06 i lusterka, słupki mam czarne. Co do grila i listwy masz rację. Jednak jakiś czas temu oglądałem na YT filmik na którym gość pokazywał swojego Forestera. Czarnego ze złotymi kołami. Co prawda taki wzór jak on miał (chyba) - ATS DTM (multi szprychowy) nie podobał mi się zbytnio- ale kolor złoty do czarnej budy, całkiem całkiem. Z drugiej strony nie widziałem zbyt wielu takich zestawień więc może to rzeczywiście festyniarsko wygląda i ja mam wypaczony gust :evil:

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcu wątku jest czarna golfina na białych felach, IMSO wygląda fajnie

 

Wygląda super. Ale jak potem czyścić pył z klocków hamulcowych?? Tak czy inaczej fele super :mrgreen:

 

 

Też wypaśne. To jakaś porządna marka?? Bo OZ z późniejszego linku trochę za drogie... Chyba, że gdzieś używkę trafię w przyzwoitej cenie.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gpruszko

Ten forek jest śliczny, ale mimo wszystko uważam, że fele powinny być jak koszula do gangu, czyli w innym kolorze, może nawet nie tyle kontrastowym, co odcinającym się od reszty, wtedy są bardziej wyeksponowane i chyba jednak robią lepsze wrażenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...