Jump to content

Kolor felg- czarny Forester.

DrAST

Klor felg  

32 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Idzie lato i pomyślałem, że warto zakupić jakieś ciekawe felgi. Siadłem przed komputerem i oglądam złote 17". Podchodzi kolega i mówi: no, no wiejski tiuning będzie :) Wkurzył mnie typ ale potem sobie myślę czy przypadkiem nie miał racji...

I teraz pytanie:

czy do czarnego Forestera felgi w kolorze złotym, czarnym lub grafitowym to festyn?? Wiem, że do Imprezy mu daleko ale czy kolor inny niż srebrny to takie przedstawienie??

P.

Grafit lub antracyt najlepiej pasuje do czarnego Forka, uzasadnieniem może być podobny kolor przedniego grila, lusterek, bocznych słupków i listwy na tylnej klapie. Mówię o roczniku 2003-2005.

Ja mam z rocznika 06 i lusterka, słupki mam czarne. Co do grila i listwy masz rację. Jednak jakiś czas temu oglądałem na YT filmik na którym gość pokazywał swojego Forestera. Czarnego ze złotymi kołami. Co prawda taki wzór jak on miał (chyba) - ATS DTM (multi szprychowy) nie podobał mi się zbytnio- ale kolor złoty do czarnej budy, całkiem całkiem. Z drugiej strony nie widziałem zbyt wielu takich zestawień więc może to rzeczywiście festyniarsko wygląda i ja mam wypaczony gust :evil:

P.

Na końcu wątku jest czarna golfina na białych felach, IMSO wygląda fajnie

Wygląda super. Ale jak potem czyścić pył z klocków hamulcowych?? Tak czy inaczej fele super :mrgreen:

Też wypaśne. To jakaś porządna marka?? Bo OZ z późniejszego linku trochę za drogie... Chyba, że gdzieś używkę trafię w przyzwoitej cenie.

P.

najlepiej myjką ciśnieniową

Myję samochód raz na tydzień myjką i zawsze na felgach zostawał taki powbijany nalot.

P.

Tego myjką raczej nie ogarniesz, płyn do alufelg, szczotka do felg i jechana, niestety... :P :wink:

gpruszko

Ten forek jest śliczny, ale mimo wszystko uważam, że fele powinny być jak koszula do gangu, czyli w innym kolorze, może nawet nie tyle kontrastowym, co odcinającym się od reszty, wtedy są bardziej wyeksponowane i chyba jednak robią lepsze wrażenie :wink: