Skocz do zawartości

problem ze skrzynia


zygmunt3waza

Rekomendowane odpowiedzi

do zenka dzwonilem. drogo. dzisiaj sie dowiedzialem ile koszt naprawy to lepiej bedzie skrzynie od sti kupic. koszt w piasecznie naprawy to 4k. i zero gwarancji ze jak wyjade to przy przepinaniu nie padnie

Trochę dużo powiedzieli za naprawę.Za 3tyś można taką całą skrzynie wrx-ową kupić używaną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zenka dzwonilem. drogo. dzisiaj sie dowiedzialem ile koszt naprawy to lepiej bedzie skrzynie od sti kupic. koszt w piasecznie naprawy to 4k. i zero gwarancji ze jak wyjade to przy przepinaniu nie padnie

Trochę dużo powiedzieli.Za 3tyś można taką całą skrzynie kupić używaną

 

prosze o informacje gdzie, potrzebuje taka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o skrzynie z STi GC8 :)

Nie nie chodzi o skrzynie z GC8

Chodziło mi o skrzynie wrx-ową

-- 16 lut 2011, o 12:16 --

 

do zenka dzwonilem. drogo. dzisiaj sie dowiedzialem ile koszt naprawy to lepiej bedzie skrzynie od sti kupic. koszt w piasecznie naprawy to 4k. i zero gwarancji ze jak wyjade to przy przepinaniu nie padnie

Trochę dużo powiedzieli.Za 3tyś można taką całą skrzynie kupić używaną

 

prosze o informacje gdzie, potrzebuje taka

Dzwoniłem do gościa.Aktualnie ma skrzynie od forka 2.5xt.Chcę za nią 3tyś.Jak będziesz zainteresowany to podeślę Ci namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o informacje gdzie, potrzebuje taka

 

mam taką z WRX-a 06 po 80tys. , bo klient wymienił na STI , mam nawet dyfer, połosie do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie: jaka jest roznica miedzy skrzyniami NR.TY755VN4AA a TY754VN2AA

 

 

Różnią sie wszystkim, bo jedna jest z forestera i przełożenie 4,44 a druga z wrx-a i przełożenie 3,9 , mało tego nie bedzie żadna pasowała do Twojego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wpadlbym na to

 

ale czego oczekujesz :?: jeśli wiesz to po co pytasz, udzieliłem Ci chyba wyczerpującej odpowiedzi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dużo powiedzieli za naprawę.Za 3tyś można taką całą skrzynie wrx-ową kupić używaną

 

To raczej dotyczy skrzyni z wrx 00-05, bo z moich obserwacji wynika ze te do wrx 06-07 sa drozsze

Ja zapłaciłem 3tyś za skrzynie z 06-07 pod nowszego typu sprzęgło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z grubsza są dwa rodzaje skrzyń 5MT do wrx (pomijając przełożenie), 00-05 i 05-07, różnią się półoskami, pierwsze maja mocowanie półośki na trzpień i wystający frez ze skrzyni, a nowsze frez jest w półośce i wchodzi do skrzyni, wieść gminna niesie, że te nowsze są mocniejsze....

naprawa skrzyni ,,po taniości", na używanych gratach - JESZCZE DOBRYCH ALE BEZ GWARANCJI :mrgreen: jest półsrodkiem, chyba, że chcesz jechać autem od razu na giełdę.... :mrgreen::D

za porządną skrzynię, z gwarantowanym przebiegiem, trzeba dać 5-6k, mimo że to 5MT, i wtedy na niej pojeździsz...a te z aledrogo, po 1,5 , 2 czy po 3 k pln możesz od razu wyrzucić, bez montażu, po co sie męczyć i płacić za darmową robotę.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...