Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13367

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

nie wiem, nigdy nie czytam składu napisanego na puszce

To tak jak ja :mrgreen: ale ten biedronki testowałem w zeszłym roku i był OK, nie wiem czy był tani nie mam porównania :twisted: Jakieś 5 zeta za puszkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRAZU, przeczytaj twoje posty w ciągu ostatnich trzech godzin... nikt na nie nie odpowiedział... chciałeś się znaleźć w towarzystwie, ale każdy ma cie w dupie...

jestes zdziwiony ze mowie za 99 % barowiczow, ale jak wytrzezwiejesz, zobaczysz, ze nikt z toba nie gada, czasami cos napiszesz, ale czy ktos ci kiedykolwiek odpowiedzial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacier, wróć do swoich postów od pół roku... tylko skończony debil by nie kumał, że nikt z nim nie gada... Ale Irazu jest mondry, i myśli że jest w towarzystwie...

 

-- 24 lip 2011, o 01:32 --

 

Co Cię do baru zagnało o tej porze? :wink:

kacuś :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irazu, ide spac, ale przejrzyj na trzezwo swoja aktywnosc w tym watku... w zasadzie nie mowilem za 99% barowiczow, tylko 100% ma cie w dupie... nikt nawet nie ma ochoty ci odpisac, traktuja cie jak idiote... żałosny jesteś koleś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry baru :!: :mrgreen:

 

 

 

pumex1, Jemu wystarczy 12

Kurna przesadziłeś trochę Kubuś . W restauracji by mogło być , ale tylko poniżej trzech gwiazdek :mrgreen:

 

Irazu , nie narzekaj na łodziaków bo ze mną będziesz miał do ........ (wątek

 

... Ale Irazu jest mondry, i myśli że jest w towarzystwie...

 

 

Mondry - co to za słowo :mrgreen: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irazu , nie narzekaj na łodziaków bo ze mną będziesz miał do ........ (wątek nieteges) :wink:

Ja lubię Łodziaków . Mam rodzinę na Zielonej i na Ogrodowej chyba . Robiłem na MANUFAKTURZE i było ok . C i co mi nabrużdzili to byli z okolic Łodzi

 

-- 24 lip 2011, o 03:30 --

 

Ja tu jestem właśnie dlatego , ze Paweł tu jest . Jak on odejdzie to bywanie w tym wątku straci sens bycia na forum :evil::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię Łodziaków . Mam rodzinę na Zielonej i na Ogrodowej chyba . Robiłem na MANUFAKTURZE i było ok . C i co mi nabrużdzili to byli z okolic Łodzi

 

 

Też tak myślałem . Irazu jak tam dalej doświadczenia w ASO Radom ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem . Irazu jak tam dalej doświadczenia w ASO Radom ????

Moim zdaniem jest najlepsze . No chyba ze Dzierżoniów przebije . A le ponieważ są zaprzyjaźnione to nie wiem teraz .

Wybieram się za dwa tygodnie bo mi nadkola pozrywało i zamówiłem nowe . Parę usterek taż mam uciążliwych . Będę się dziada pozbywał - może synowi oddam ?

 

-- 24 lip 2011, o 09:59 --

 

ODDAJCIE NAM BARMANA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie Audi :?: :wink:

Ta ! Juz miałem .

Jak zona została konsulem i pojechaliśmy do Belwederu na spotkanie dyplomatyczne , to musiałem go wypychać z placu . Psuł się co miesiąc niemiłosiernie . Mam teraz uraz do AUDI , ale kto wie czy na emeryturę ...... :mrgreen:

 

ODDAJCIE NAM BARMANA -wytrzeźwiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...