Skocz do zawartości

sprzeglo do turbo dziadka


transformer

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam nastepujacy problem .posiadam legacy turbo 92 delikatnie zmodyfikowane na ok 280km i niestety nie wiem co poczac ze sprzeglem,bo z wlasnych doswiadczen wiem ze standardowe tego nie wytrzyma poniewaz po roku uzywania bylo juz na wykonczeniu .sprzeglo wymieilem ale martwi sie o jego wytrzymalosc.slyszalem o spieku ale czy to warte jakie sa za i przeciw :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie czy gra jest warta swieczki...niby spiek kusi ale wizja remontu lub wymiany skrzyni nie usmiecha mi sie :roll: tak ze chyba poczekam i sie zastanowie :?: standardowe da rade jeszcze ma przejechane jakies 1000kmtak ze mam jeszcze czas .ale i tak dzieki za pomoc.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

jest to typowo cywilne auto :lol: znaczy uzywam go na codzien juz sie zastanowilem i spiek niewchodzi w gre bo i poco zeby objechac paru leszczy na miescie wystarcza standard :P tak myslalem tylko bo poprzednie sprzeglo padlo dosyc szybko :roll: ale to byla chyba wina cieknacego zineringa.ale mam pytanie jak wzmocnic ten docisk :?: czekam na odp dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
spiek niewchodzi w gre bo i poco zeby objechac paru leszczy na miescie wystarcza standard :P

 

Byłem jednym z tych leszczy :mrgreen: z drugiej strony to się nie specjalnie przyłożyłem do startu :P a z trzeciej strony albo umknęło mojej uwadze albo nie wspominałeś wtedy, że zmodziłeś silnik aż na 280KM :twisted:

 

No i wielkie dzięki za sympatycznego mini spota pod Tesco 8)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...