Skocz do zawartości

PPP do STi MY2005 - czy jeszcze mozna kupic/zamowic?


Michalis

Rekomendowane odpowiedzi

Michalis, podaruj sobie to ppp... chyba, ze chcesz zeby w lecie Cie WRXy objezdzaly... produkt o nazwie "PPP dla STi" jest w naszym kraju jakis zubozaly (niedostosowany do naszych warunkow klimatycznych) - wpisz w SZUKAJ ppp to poczytasz o kilku takich przypadkach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz w SZUKAJ ppp to poczytasz o kilku takich przypadkach....

 

Michalis - przypadkek niuńkowego PPP jest tak zatrważający, że od czasu, gdy go opisał, żaden Forumowicz przy zdrowych zmysłach nie tknie PPP... :roll: :twisted:

 

Ryzyko jest po prostu tak duże, a wydatek niemały, że nie ma sensu się w to pakować... A jeszcze do tego dochodzi dość ambiwaletna postawa SIP-u w stosunku do rzeczonego PPP - postawa trochę jak z filmu Rejs: gdy Sidorowski chciał zamienić się na łóżka, dostał odpowiedź: "W tej sprawie włąściwie mogę panu odpowiedzieć, że właściwie można się zamienić, tzn. nie można. Chyba tak."

 

Tutaj, zamiast zamiany łóżek, podstaw kwestię wsparcia przez SIP tematu PPP i kwestii utrzymania gwarancji na samochód... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie, kup nowego WRX i tyle. :mrgreen::lol: Nie mówiąc już o STi '06. :twisted:

 

Czy to odpowiedz do mojego pytania o PPP do STi'05? Myslisz, ze ja to PPP chce sobie na polke polozyc? ;-)

 

Ogolnie dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Dziwne, ze zagranica jest zupelnie inny stosunek do tego upgrade'u.

 

Pozdrawiam,

 

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ze zagranica jest zupelnie inny stosunek do tego upgrade'u.

Sam sobie odpowiedziałeś. Właśnie dlatego, że jest to za granicą. Produkt jest ok, pomjajac ,że mozna mieć to samo za prawie połewę ceny gdzie indziej, ale "Polska wersja" jest nie do przyjęcia. Przynajmniej w wydaniu Niunkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PPP ogólnie rzecz biorąc nie jest złe. Jest fajny wydech i w ogóle tylko pytanie, czy chcesz na wydech wydać 16 k zł. :?: Na twoim miejscu sprawdziłbym ile auto ma teraz, bo z tymi 265 koniami to tak nie do końca.

Pakiety PPP miały różne softy, jedne lepsze, drugie gorsze. Pierwszy (do '02) był podobno beznadziejny. Nie wiem czy pojawi się nowa wersja PPP od grudnia, ale jeśli nie, to obecny sobie odpuść - jest strasznie rygorystycznie ustawiony, a każdy silnik w subaru nie jest inny. Są to silniki o ogromnych rozbieżnościach.

PPP bazuje na ECU TEC'u. A jeśli chodzi o samego ECU TEC'a, to stroi on pod każdy samochód a Prodrive wypuszca masówkę.

Co do gwarancji i pomocy Subaru to nie będę się wypowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PPP bazuje na ECU TEC'u. A jeśli chodzi o samego ECU TEC'a, to stroi on pod każdy samochód a Prodrive wypuszca masówkę.

Troche racji w tym jest. Problem w tym, ze mam wiecej zaufania do Prodrive'u niz do naszych "stroicieli" (za duzo historii sie nasluchalem, za duzo wybuchnietych slinikow). Nie szukam jakis ekstremalnych rozwiazan: 400 Nm i 300 KM mi w zupelnosci wystarczy (ze wskazaniem na ta pierwsza wartosc).

 

Chyba jednak z czasem zrobie sobie Ecuteca gdzies w UK. Wydechy sprzedaje moja firma, wiec 1 krok juz mam z glowy. Ecutec ma teraz duzo fajnych rozwiazan, to juz nie jest ten produkt co 2-3 lata temu. No ale to nie temat na to forum.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, ze mam wiecej zaufania do Prodrive'u niz do naszych "stroicieli"

 

Jest paru tutaj użytkowników ECU TEC'a którzy nie zgodzą się z Tobą.

 

Nie szukam jakis ekstremalnych rozwiazan: 400 Nm i 300 KM mi w zupelnosci wystarczy

 

Życze abyś to osiągnął, bo jest to naprawdę trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...