Skocz do zawartości

[b]WRX szybszy od STI[/b]


Korsarz

Rekomendowane odpowiedzi

W nowym teście "Auto-Bild Alles Allrad" czytam, i zdumienie mnie ogarnia :shock:

 

To że WRX przyspiesza 0 - 100 w 5,9 s - normalka (szybciej od Pikusia!)

Ale że osiąga realne 246 km/godz :shock: :!:

Czyli więcej, niż STi (oficjalnie).

A jeżeli wierzyć Dyrekcji (choć jak tu wierzyć wirtualnemu stworowi ! - czekam na potwierdzenie egzystencji materialnej w innym topicu !), to i tak przy 250 odcina. Czyli przy pomyślnych wiatrach, lub z górki WRX będzie szybszy (bo podobno nie odcina) :!: :!:

 

I cóż szanowni Forumowicze na taką rażącą niesprawiedliwość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na poprzednim modlinie widac było przyspieszenie WRX kontra GT i GT stroker KIT. :D:D i to podobno był WRX podkręcony, ale nie znam właściciela.

Oceniając po tym to max też pewnei tak sie plasuje.

WIARA W SUBARU jest ogromna a Ci którym to przeskadza testuję tak,

że STI jest gorsze od WRX :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

:oops: Szanowny Panie Rafale ! To graniczy już prawie z denuncjacją.

Ponadto informuję, że przy wskazaniu szybkościomierza 250 km/godz faktyczna prędkość STi to tylko ok 243 km/godz.

Odcięcie (czyli faktyczne 250 km/godz) następuje przy wskazaniu 257 - 259 km/godz - w zależności od egzemplarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ja se kupilem i zaraz odbieram WRX Kombi to przy ilu mi odetnie i gdzie na autostradzie pod krakowem jest radar

No to ja se chyba WRX'a nie kupie - bo się kurczowo boję, że mi odetnie (obetnie) brrr, aż mi ciarki przechodzą. Jestem jeszcze w grupie młodzież do 36 roku i chcę trochę pożyć ... choć Pikuś, STi'ja ani WRX'a nie kupimy :?

Śmiech'u nie do odcięcia przez WRX'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Bez obaw ! WRX nie odcina. A nawet STi odcina wyłącznie dopływ paliwa.

Dla - zapewne zaniepokojonego pana Waldemara - odcina tylko na chwilę.

Po minimalnym zmniejszeniu tempa ponownie pełne zaopatrzenie jest zagwarantowane. 8)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla - zapewne zaniepokojonego pana Waldemara - odcina tylko na chwilę.

 

pzdr.

 

Szanowna Dyrekcja była łaskawa włączyć mnie mimowolnie do dyskusji o odcinaniu. W przeciwieństwie do Szanownego arno, nie boję się odcinania rzeczy bezużytecznych. Właściwie gdyby nie KLUB KAPCIO-DĘTKA MONIQA ZERO CONTAKT D3, i szansa na uczestniczenie w kilku WALNYCH ZEBRANIACH, mogło by mi odcinać w dowolnym momencie.

Do odcinania, w pewnym sensie przywykłem, ponieważ dosyć często odcina mnie od własnej ...memory. Posiadam co prawda jakąś tam pamięć, ale jest ona wyjątkowo peryferyjna.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak sobie myślę, że to odcinanie paliwa ma jakiś związek z ekonomią, co by swoich Imprezowych wehikułów nikt na gaz nie musiał przerabiać - to się fabrycznie montuje takie ODCIĘCIE - oszczędność grawantowana, a i bezpieczniej na drogach bo i po co robić z obwodnicy Krakowa tor F1 :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autostrade wlasnie zbbudowano jako tor F1 bez szykan. Nie wiedziales?

No człowieku.

Mister Waldemarze, ja tto nawet peryferyjnej pamki nie zaposiadam. Zostalem zresetowany, zona wymazala z pamieci stalej wszystkie kontakty, adresy itepe. Zainstalowala outlooka i mysli ze wszystko widzi, albo udaje ze nie widzi. Nie wiem

Ja nie widze, nie mysle, nie czuje nie pamietam, jakis taki obrzek mozggu czy jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm to panu Waldemarze chyba chodzilo o pamiec podreczna- tj. ta nie masowa gdzie sie duzo pamieta, a ta szybka ale mala ktora sluzy do przechowywania najswiezszych wiadomosci, nowsze modele maja jej po pare MB starsze dobrze jak maja 256 kb. Sposoby diagnozowania:

Szwankujaca pamiec masowa: zapominam numery telefonow, date urodzin zony, imie syna ktorego widuje nie zbyt czesto, a immanentny to nazwa rodzaju klucza.

Nie dzialajaca pamiec masowa: To ja mam syna ?? yyyy a co to telefon ??

Szwankujaca pamiec podreczna: Po wypowiedzeniu 2 slow nastepuje charaterystyczna pauza "yyyyyyyyy" dzwonienie gdziekolwiek wymaga 17 krotnego spojzenia na kartke z numerem telefonu (skad ja to znam :shock:) no i to charaterystyczne "co to ja chcialem zrobic... ??" czy tez "gdzie jest tak choerna butelka :?: :!: ;)"

Nie dzialajaca pamiec podreczna: "Tak, teraz zrobimy kupke" "oj nie dobry Waldus, upapralo sie dziecko kleikiem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="ComeToDaddy

Nie dzialajaca pamiec podreczna: "Tak' date=' teraz zrobimy kupke" "oj nie dobry Waldus, upapralo sie dziecko kleikiem"[/quote]

 

OOOOOOOOOOOO właśnie !!!!! I tu grzebie pies obrzezany !!!!!!!

I czasem człowiek nawet pamięta żeby usiąść na kiblu, ale zapomnie ściągnąć spodni. A tą kaszkę to mi sekretarka codziennie rano zdrapuje z garnituru.................zaraz zaraz.......... to ja mam sekretarkę ?????? to czemu ja to sam piszę ?????

 

Siwy ??????? dlaczego ????? przecież jeszcze nie mam nawet ząbków.............a może nie zabrałem z domu ????........z jakiego domu ?????.........a co miałem zabrać ?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: Szanowny Panie Rafale ! To graniczy już prawie z denuncjacją.

Ponadto informuję, że przy wskazaniu szybkościomierza 250 km/godz faktyczna prędkość STi to tylko ok 243 km/godz.

Odcięcie (czyli faktyczne 250 km/godz) następuje przy wskazaniu 257 - 259 km/godz - w zależności od egzemplarza.

 

Mam nadzieje ze nie "podpadłen" za bardzo Sz. Dyrekcji? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w zakresie tematycznym szybkości Imprezy WRX najwięcej emocji wzbudził możliwy tuning Pikusia :wink:

Wyjaśniam (po sprawdzeniu możliwości techniczno-animalistycznych):

- spryskiwacz intercoolera nie jest potrzebny, bo Pikus i tak porusza się w wodzie

- zamontowanie twin-turbo dałoby tak duży nadmiar mocy, że Pikuś zamienił by się w rybę latajacą (a nie ma licencji pilota !)

- podtrzymanie turbo to temat godny przemyślenia, ale ogniem z "wydechu" i tak nie będzie strzelał, bo - patrz pierwsz wypowiedź.

 

Wszystki doradcom i specjalistom za przychylne komentarze serdecznie dziękują

 

Korsarz & Pikuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takie dyskusje tu się toczą, że chyba sobie obetnę.

 

I to i to są SUBARU więc o co chodzi?

Masz problem że Twój STI jest wolniejszy od WRX? To zamień sie z kimś

kto ma WRX.Chętnych pewnie znajdziesz od ręki.

Zdradź SUBARU to będziesz wróg i wtedy napiszę Ci jak drastyczna

przewaga jest Subaraka nat tym na co się zamienisz :lol:

Tylko co może zastąpic Ci STI. EVO? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...