Skocz do zawartości

Zamieć 30.01.2011 - Nowe Miasto nad Pilicą (niedziela)


waszka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na bank będzie na białym. U mnie w Radomiu napadało wczoraj nieźle, plus to co już leżało równa się całkiem ładnie;). Ode mnie do NMnP jest 50 km, czyli tam nie jest gorzej. W środę jeździłem po Miedzianej Górze, też było w bród śniegu, a tam ode mnie jest 70 km. Trza przylatywać na zimówce.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych :

 

0. Jurek P.(gość)

1. Maciek K.

2. Mirek - amator

3. t34 (Andrzej)

4. Houdini

5. slawek evo 7rs

6. Adam. evo 9

7. Maciek evo 9

8. Tygrys evo 9

9. Kameleon STI

10. pawelb

11. Evo IX - amatorsko

12. Subaru - amatorsko

13. Evo X - Profesjonalnie

14. michalek sti

15. maciek audi s3

16. Przemek - WRX Kombi - armator

17. MaciejM - STI

18. aerospin - GT - amator wśród amatorów

19. Delacour - Peugeot 106

20. Piotrek Bmw318

21. KrzysiekO - Evo IX RS z właścicielem

22. Comando - Celica

23. Łukasz B.- Subaru Impreza

24. Norbert B.- Toyota Celica

25. mmg - Impreza GL LPG

26. Majki 33 - WRX

27. Bullhead - WRX

28.KrzysiekO - zapisuje Luisa EVO VIII

29.KrzysiekO Civic TypeR rajdówka

30.KrzysiekO - zapisuje Adama G. - WRX kumbi

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy więcej zdjęć.

 

Dawaj, dawaj, czekamy 8)

Udana impreza, wyjeździłem się na maxa.

Trochę tylko chyba brakowało instruktażu ale NMNP to dobra odskocznia od Ułęża - bardziej rajdowo jakoś :mrgreen:

Najlepszy kawałek to chyba przed wjazdem do lasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tylko chyba brakowało instruktażu ale NMNP to dobra odskocznia od Ułęża - bardziej rajdowo jakoś :mrgreen:

 

Ciężko trafić kto chce a kto nie,więc najlepiej podejść,powiedzieć i ktoś kumaty się znajdzie :wink:

 

Dzięki w imieniu firmy Motoprezent za tak liczne przybycie :shock: Dzieje się tak dlatego,ponieważ z 30 osób,które są wpisane wstępnie na liście potwierdza obecność średnio ok 10 a nie wiadomo co się dzieje z pozostałymi 20-toma,więc aby nie było sytuacji,że przyjedzie tylko te 10 osób to osobom zgłaszającym się telefonicznie mówię,aby przybywać.Potem się okazuje,że przybywają jedni i drudzy i jest...............suuuper ekipa :mrgreen:

Najważniejsze,że chyba się wyszaleliście po tych śliskich i miejscami zdradliwych nawierzchniach.

Czekamy na warunki i niebawem dam znać,kiedy będzie II event firmy Motoprezent :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No było super - drugi raz w życiu po śniegu, pierwszy raz gietekiem, a nakręciłem się tak, że chyba będę miał zakwasy :mrgreen:

 

Jedyne, co mnie kilka razy zmuliło to fakt, że parę osób siadało mi na zderzaku, wyprzedzało na zakrętach (a la Stec) czy zajeżdżało tor jazdy. A ja kompletny amator, bez kontroli nad autem, no i miałem trochę spinki :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się również wyjeździłem. Rezrewa się zapaliła to pojechałem do domu :)

Chciałem też jakiegoś instruktora znaleźć w przerwach na siku i kawę.

Przedewszystkim muszę ręczny zrobić bo go nie ma i prawie nigdy nie było a na kilku nawrotach by się przydał - cóż TOVRem się broniłem jak dawało radę...

 

Jak się znajdą fotki to też poproszę :)

 

Nawet była taka chwila, gdy trzy srebrne kombi leciały jeden po drugim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houdini napisał(a):

Trochę tylko chyba brakowało instruktażu ale NMNP to dobra odskocznia od Ułęża - bardziej rajdowo jakoś

 

 

Ciężko trafić kto chce a kto nie,więc najlepiej podejść,powiedzieć i ktoś kumaty się znajdzie

 

Może powinien ktoś kumaty być zazwyczj przy wjeździe bo tak to Ciebie widziałem najpierw jak uwijałeś sie jeszcze na trasie z oponami a później mijałeś mnie na trasie z młodymi paniami na prawym ... :wink: :mrgreen:

Innych potencjalnych instruktorów nie znałem, może dlatego bo trochę sie spóźniłem ...

Pojeżdżawka była super ale musiałem coś napisać na minus, żeby następnym razem było jeszcze lepiej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mimo tego, że auto kuleje na jedną łapę i sprzęgło zjarałem do końca, warto było. Wyszalałem się. Nie miałem pojęcia, że tak blisko mnie znajduje się raj :wink: . Wielkie ukłony w stronę organizatorów. Jeżeli czas pozwoli będę następnym razem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza git! Oby więcej i częściej... i koniecznie w weekendy :)

Gratulacje też dla kolegów i koleżanek współupalających - mimo gęstego czasami ruchu na trasie, żadnych incydentów.

 

Ciężko obdzielić czterema instruktorami taki tłum chętnych, ale wystarczyło zapytać, chwilę poczekać i Kuba dawał mi instruktaż. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...