Skocz do zawartości

Marywilska - wieczorne upalanko


kj5d

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to w takim razie pozostała kwestia pilotki :twisted: zaraz zacznę przekonywać :wink:

 

A jak jest z wymogiem kasków :?: czy trzeba mieć tylko homologowane, rajdowe czy pilotka w kasku narciarskim też przejdzie :?:

 

Ty weź się zdecyduj czy ty w kasku czy w pilotce ?

Jak by co to tu jest tania http://allegro.pl/czapka-uszatka-pilotka-ciepla-extra-cena-hit-zimy-i1380786663.html

 

A serio to nie spreawdzaja typu kasków. Ja używam otwartego motocykowego.

 

-- 15 sty 2011, o 22:34 --

 

bardzo fajna sprawa, chętnie bym się na coś takiego za dwa tygodnie przejechał. Tylko, że jestem totalnie zielony jeśli chodzi o imprezy rajdowe, zasady itp. czy przed startem jest jakieś zapoznanie z zasadami?? nie chce z siebie idioty zrobić na wejściu :)

 

Pełen wyluz - przejrzyj regulamin i po prostu przyjeżdzaj.

To jest zabawa (z nauką) a nie impreza sportowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty weź się zdecyduj czy ty w kasku czy w pilotce ?

 

:mrgreen::mrgreen:

 

 

towarzysko się zabieram

 

 

towarzysko to ja będę na pewno a jak żonka się zgodzi pilotować to jadę :twisted::idea:

 

Wiem, że Forek się nie nadaje, ale przynajmniej będzie dobrym wytłumaczeniem słabego wyniku :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he :D faktycznie daleko dobrze że ja mieszkam na zaciszu to mam blisko eh jak bym Mieszkał w Piasecznie to tez bym nie przyjechał eh pięć ulic do pokonania puławska :arrow: dolina służewiecka :arrow: czerniakowska :arrow: wybrzeże gdyńskie :arrow: toruńska :arrow: marywilska wyobrażacie sobie ile godzin jazdy a ile paliwa eh szkoda gadać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki uczestnictwa:

 

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie ważnego prawa jazdy, samochodu z ważnym przeglądem technicznym, aktualnym ubezpieczeniem OC i NNW, (Pilot niewymagany) kasków dla załogi, oraz chęć spędzenia wolnego czasu w miłej, towarzyskiej sportowej atmosferze.

Tak czy inaczej, dowód muszę wyrobić nowy, bo już 2 miesiące jeżdżę bez :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...