Skocz do zawartości

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no powiem Wam, że szału nie było, jeśli chodzi o pokaz jazdy panów w firmowych kurtach, w ładnych kaskach i wypiętej klacie przy samochodach. Tym się raczej nie jeździ, czego efekty było widać. Nie każdy, kto kupił subaru potrafi jeździć koncertowo, ale pokory tam nie widziałem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem Wam, że szału nie było, jeśli chodzi o pokaz jazdy panów w firmowych kurtach, w ładnych kaskach i wypiętej klacie przy samochodach. Tym się raczej nie jeździ, czego efekty było widać. Nie każdy, kto kupił subaru potrafi jeździć koncertowo, ale pokory tam nie widziałem. Pozdrawiam

Grubo :mrgreen:

 

A Ty jeździłeś? Czy tylko umiesz marudzić zza klawiatury?

 

Nie każdy jest Hołowczycem ale to nie znaczy, że ma siedzieć w domu i wylewać żale na tych co "nie umieją jeździć". Dla wielu ludzi nawet w Twoim rozumieniu "powolna" przejażdżka Subarakiem jest wielką frajdą i przygodą.

A jeśli dzięki temu jakieś pieniądze na szczytny cel polecą to tym bardziej trzeba docenić starania chłopaków którzy "nie potrafią" jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem Wam, że szału nie było, jeśli chodzi o pokaz jazdy panów w firmowych kurtach, w ładnych kaskach i wypiętej klacie przy samochodach. Tym się raczej nie jeździ, czego efekty było widać. Nie każdy, kto kupił subaru potrafi jeździć koncertowo, ale pokory tam nie widziałem. Pozdrawiam

 

 

to "lubie" w charakterze polskiego społeczenstwa, pal sześć szczytny cel i własne zaangażowanie, stylowo miało być :evil: , a że nie było, to się "prawdziwym" użytkownikom Imprezy nie spodobało - wesoło wesoło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że nie jeden zauważył, jak tylko wybrani nos wyżej głowy nosili, a jak trzeba było jechać to więcej po śniegu, niż po torze zasuwał i to mnie boli Moderator, skąd tyle pychy w tych kolesiach? I nie siedzę i nie marudzę, mam swoje zdanie. Pokory pokory...

Ale cię wywiało z Wrocka do Płońska :shock: fiu, fiu i to tylko po to zeby ponarzekać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cię wywiało z Wrocka do Płońska :shock: fiu, fiu i to tylko po to zeby ponarzekać :roll:

 

 

 

Może udawał 10 letnie dziecko żeby się przejechać subaryną ale mu nie wyszło i się mści :wink:

 

A może nawet nie udawaaał!! :roll: :twisted:

 

 

pinki1012 nie moglem się powstrzymac.. jak coś to przerpaszam z góry! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry.

 

Musiałem lecieć na światełko do nieba.

 

 

no powiem Wam, że szału nie było, jeśli chodzi o pokaz jazdy panów w firmowych kurtach, w ładnych kaskach i wypiętej klacie przy samochodach. Tym się raczej nie jeździ, czego efekty było widać. Nie każdy, kto kupił subaru potrafi jeździć koncertowo, ale pokory tam nie widziałem. Pozdrawiam

Nie wiem co palisz, ale podziel się z innymi.

Nie było wśród nas panów w firmowych kurtkach. :shock:

Miast nie pomyliłeś?

Zamiast na alkohol, trzeba było wrzucić "dychę" do puszki, żeby jakieś chore dziecko miało z tego pożytek.

Wydaje mi się , że nie kumasz o co chodzi Owsiakowi.

 

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...

 

Reszta fotek:

 

http://www.facebook.com/album.php?id=14 ... id=2078716

wosp3.th.jpg

 

 

wosp1z.th.jpg

 

wosp4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomniałem o innych. 8)

Robecki, tak na szybko fotki wklejałem.

Dziś wieczorem wkleję więcej zdjęć BMW, lanosa i justynki.

Dzięki za zaproszenie i za wspólną zabawę. :mrgreen:

 

-- 11 sty 2011, o 01:16 --

 

Więcej fotek:

 

http://picasaweb.google.com/hotdog.moga ... directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi co sie dzieje z ludzmi na Onecie? bo az mnie trzesie jak pojechali po WOSP! Zebrano w pyte kasy na dzieciaki a tam kazdy ile Jurek ukradl i ogolnie ze wstyd dla Polski :evil::evil::evil:

 

-- 10 sty 2011, o 19:01 --

 

Panowie powiedzcie mi co sie dzieje z ludzmi na Onecie? bo az mnie trzesie jak pojechali po WOSP! Zebrano w pyte kasy na dzieciaki a tam kazdy ile Jurek ukradl i ogolnie ze wstyd dla Polski :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi co sie dzieje z ludzmi na Onecie? bo az mnie trzesie jak pojechali po WOSP! Zebrano w pyte kasy na dzieciaki a tam kazdy ile Jurek ukradl i ogolnie ze wstyd dla Polski

cyt :

''Gdy wieczorne zgasną zorze,

zanim głowę do snu złożę,

modlitwę moją zanoszę,

Bogu Ojcu i Synowi.

Dopierdolcie sąsiadowi!

Dla siebie o nic nie wnoszę,

tylko mu dosrajcie, proszę!

Kto ja jestem?

Polak mały! Mały, zawistny i podły!

Jaki znak mój? Krwawe gały!

Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna!

Zniszczcie tego skurwysyna!

Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada!

Żeby mu okradli garaż,

żeby go zdradzała stara,

żeby mu spalili sklep,

żeby dostał cegłą w łeb,

żeby mu się córka z czarnym

i w ogóle, żeby miał marnie!

Żeby miał AIDS-a i raka,

oto modlitwa Polaka!''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark smutne to ale prawdziwe :( Zaraz po przeczytaniu wypowiedzi na Onecie wszedlem na forum zeby sprawdzic czy wszyscy sa tacy popindoleni i nie zawiodlem sie czytajac ten watek. ta marka jednak skupia ludzi ktorzy wyrozniaja sie z tlumy ( i nie tylko zlotymi felgami :) ) Wasze zdrowko!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...