Skocz do zawartości

Glosny Wydech A Przeglad Techniczny


ADK90

Rekomendowane odpowiedzi

...uslyszal potenge Blitza to oddal dowod i kazal zrobic wydech bo z takim nie przejdzie

:mrgreen: zawsze w swojej ex MX3 byłem Ciekaw kiedy ktoś się przyczepi do wydechu (brak kata i 2 tłumiki przelotowe). Robiło wrażenie zwłaszcza jak diagnosta wjeżdżał do pomieszczenia :twisted: Diagności na szczęście byli w porządku i zwracali tylko uwagę na stan auta i rzeczy które wpływają na bezpieczeństwo a nie na takie szczegóły jak jakiś tam brak kata :mrgreen: (choć młody pomocnik diagnosty nieśmiało sygnalizował diagnoście, że brak kata :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagności na szczęście byli w porządku i zwracali tylko uwagę na stan auta i rzeczy które wpływają na bezpieczeństwo a nie na takie szczegóły jak jakiś tam brak kata :mrgreen:

 

ale wez pod uwage takie cos: mieszkasz sobie gdzies w poblizu ruchliwej ulicy, w domu zasnelo Ci male dziecko, ktore musiales usypiac dluzszy czas, a pod oknem jezdza Ci tacy bez kata i na glosnym wydechu, i dziecko Ci sie budzi :P i co wtedy??

 

po to jest przeglad techniczny aby tez jakies "normy znosne dla ucha" byly zachowane,

 

fakt ja sam mam bardzo glosny wydech w swoim subaru, wczesniej mialem borle w corvette ktora tez byla bardzo glosna......... ze sasiedzi ze mna wytrzymuja, ja juz dawno na ich miejscu wyszedl bym na balkon i zaczal strzelac do osobnika:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zietek, Prawda tylko też kwestia jak ktoś się zachowuje... Ja jak podjeżdżałem pod dom to nigdy żadnych przygazówek nie robiłem podjeżdżałem spokojnie także hałasu podejrzewam nie robiłem większego niż przeciętny grat których pod blokiem mnóstwo. Najgorsi są z rana "domorośli mechanicy" którzy fundują swoim trupom terapię przez wysokie obroty (odpala taki z rana i na zimno do odcinki butuje żeby auto nie gasło i zaczęło pracować na wszystkie gary).

 

A jeszcze co do dzieci to mój bratanek w Subaru nie ma problemów ze snem :):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie moglbym miec innego wydechu. Lubie jechac i slyszec jak mi boxer pieknie chodzi i jaki dzwiek wydobywa sie z Blitza. Jak do tej pory nie byl uciazliwy i nikomu z podróżujących osob ze mnie nie przeszkadzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...