Skocz do zawartości

Ankieta - Co sądzimy o oFf topicach?


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę, że w głosowaniu demokratycznym mój pomysł przepadł by jeszcze skuteczniej, niż AWS w wyborach.

Jednocześnie jednak krystalicznie wykrystalizowała się kryształowa tendencja do zachowania status-quo. To też sukces. Konserwatyzmu.

Czemu jako zdeklarowny konserwatysta nie mogę być przeciwny.

Co mi przypomina, że Pikuś jest zdecydowanie innego zdania.

Ostatnio nawet narzekał zdecydowanie: "znowu konserwa !", gdy sobie na obiad zaserwował łodź podwodną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldku...no świetnie...bardzo dobry tok myślenia :!:

ptaśki luie tak samo jak ptaszki...z tą kołyską jeszcze poczekam...ale ciąg dalszy poproszę :!:

Fliper dla twojej wiedzy mam ładniejszy ale nie będe się chwalić!

Than staraj się....pokaż nam...pleeeeeease :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska przeczytajcie cały ten nasz topik - toż to idealna reklamówka offtopiczenia w ramch dowolności do wolności.

Darmowy psychiatra dla wszystkich.

Jest fajnie.

Przechodze na kanał 6.

pi..piii. pi...pi....pii......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatel Than Junior proszony jest o stawienie sie w HQ SIP celem zlozenia wyjasnien zaistnialej sytuacji. Zbadane zostana wszelkie okoliczosci jakie spowodowaly tak nikczemny czyn ze strony towarzysza.

Jest to sytuacja nadzwyczajna - publicznie zostaly udostepnione najbardziej strzezone materialy szkoleniowe SIP. Musimy postepowac z zachowaniem najwyszej czujnosci. hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jestesmy w podziemiu to zapodam Wam obrazek, jaki znalazlem po wlamaniu sie na superstrzezony serwer SIPu. Flipper wykonal ja dla Dyrekcji, aby mogla wszystkim pracownikom pokazac, jaki ma byc stosunek do Niej. :twisted:

 

2090.gif

 

Pozdrawiam,

TJ[/img]

A czy udało Ci się cosik jeszcze za...pożyczyć ? może wziąłeś sobie ze dwie imprezki, albo outback'a :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Szanowny Flipperze !

Przecież prosiłem, aby tajne materiały dotyczące polityki personalnej SIP, będące jednym z kluczowych czynników umozliwiajacych nasz sukces rynkowy były wystarczająco zabezpieczone !

Teraz inni producenci / importerzy będą mogli bez przeszkód korzystać z naszego, wypracowanego w toku wieloletnich tajnych badań naukowych doświadczenia !

Mało tego - nie mogę się teraz skoncentrować na rozsądnej pracy, bo telefony się urywają od "Łowców głów" chcących mnie koniecznie zatrudnić. Tyle kłopotów przez brak wystarczających zabezpieczeń :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...