Skocz do zawartości

Olsztyn - smiganko po wytyczonym torze


grygo

Rekomendowane odpowiedzi

W Dabrowce Wielkiej pod Olsztynem na polu jest wytyczony tor na ktorym mozna posmigac. Za rownanie toru trzeba zaplacic jego gospodarzowi, ale to jest oczywiste. Kwota zalezy od stopnia zniszczenia, ale nie sa to kolosalne pieniadze. Osobiscie toru nie widzialem, ale ponoc jest tam ciekawie. Moja propozycja jest taka, aby skrzyknac sie i posmignac tam jutro po zmroku w bepiecznych warunkach (w weekend ma przyjsc odwilz i ma byc lipa i problem z wjazdem). Tor robil "Dziadek", ktory ma doswiadczenie w temacie ;) Holek, Stanik itp. sa jego czestymi goscmi. Kto z lokalesow by sie pisal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest trochę zdjęć z tego toru i auto Elka więc może coś napisze o jakości nawierzchni ? http://www.rallyingforpoland.jpg.pl/u_d ... 99014.html

Ja do 16 pracuję :roll: Może się skuszę albo podjadę tylko popatrzeć :mrgreen:

Która godzina wchodzi w grę i jakie są koszty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no koszt tak jak mowilem, zalezny od zniszczenia toru rozbijany na ilosc uczestnikow. z mojej rozmowy z wlascicielem wyszlo, ze nie bedzie to jakos duzo, ale nie podal mi konkretnej kwoty. jesli chodzi o czas to mysle, ze fajnie byloby poganiac po zmroku, np 19? zeby tez kady byl juz wolny po pracy. co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zmroku wiecej chetnych bedzie moglo pojechac, bo bedzie juz po pracy. ustalmy np. wyjazd z olsztyna kolo 18-19 jutro. kto bylby chetny zeby jezdzic? okreslcie sie konkretnie. co do konkretnych kwot to ugadamy sie przed jazda na miejscu. proponuje zrobic liste

 

1. grygo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że jeśli się pojawię, to tylko pokibicować... :-(

Jakieś okrutne dźwięki pojawiły mi się w okolicach tylnego zawieszenia i boję się, że coś się urwie...

(generalnie stukały mi już amortyzatory i powoli przymierzałem się do wymiany, ale to zdaje się mocniejsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...