Skocz do zawartości

Rajdy, a wizerunek...


Flipper

Czy uczestnictwo w rajdach wpływa pozytywnie na wizerunek Subaru?  

695 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

posune sie dalej i powiem, ze to rajdy uksztaltowaly wizerunek subaru a nie tylko na niego wplywaja 8)

Zdecydowanie... 8)

 

I oby tak dalej było :!:

 

Marzy mi się powrót fabrycznego teamu do WRC... ale z drugiej strony ale nie chce żeby Impreza miała silnik 1.6 turbo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uczestnictwo w rajdach wpływa pozytywnie na wizerunek Subaru?

 

Na pewno tak, bo o ile Subaru wygrywa lub jest w czubie to wszyscy myślą: aha widocznie robią dobre auta :wink:

 

Czy udział Subaru w Polsce w rajdach wpłynie na zwiększenie sprzedaży?

 

Chyba nie koniecznie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało osób by wiedziało że SUBARU to marka Japońska

Powiem szczerze, ze jeszcze wiele osob mnie zadziwia niewiedza. Najczesciej obstawiane pochodzenie - poza japonskim - to USA ( chyba ze wzgledu na "gwiazdki" :mrgreen: ) albo Szwecja ( :?: ) . Pomijam jednostkowe stwierdzenia o moim "sporcie" : "dziwny ten ford" albo "koreanskie a tak sie dobrze trzyma" :roll:

Wydaje mi sie, ze Subaru jednak za malo podkresla swoj japonski rodowod. TV funai wszyscy od razu kojarza z Japonia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioski znaliśmy już przed ankietą (podobnie jak wyniki kolejnego Zlotu Plejad już znamy) :mrgreen:

Yyy, nie rozumiem... :P :wink:

Ankiety służą tylko urozmaiceniu czasu w pracy (bo do 16tej daleko) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ten cel od zawsze mi przyświecał :mrgreen: :wink:

...a poważnie: tak. 8)

Fajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Subaru powinno wrócić do rajdów WRC i to jak najszybciej :!: Dzięki rajdom taka Impreza jest autem kultowym i Subaru powinno nadal o tym pamiętać i pielęgnować. Dzięki kultowej Imprezie korzystają też inne modele marki bo to przecież w końcu też Subaru :idea:

Nie uczestniczenie Subaru w rajdach to tak jakby Ferrari wycofało się z F1 - czyli dramat :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...