Skocz do zawartości

Filmy - ale te nasze :-)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

 

 

"THIS VIDEO HAS BEEN REMOVED BY THE USER"

 

Nikon, zasubskrybowalem Twoj kanal i dalem do polecanych na swoim 8)

 

-- 23 maja 2012, o 21:09 --

 

Swoja droga swietny tilt-shift :!: A sprobowalbys przyspieszyc zdjecia jakies 1.5x ?? Wtedy mogloby bardziej wygladac jak makieta modelowa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-=nikon=-, o a myslalem ze to tylko mi sie zdarza. W tym ostatnim nagraniu z testow moglem tylko przyspieszyc* do pewnej wartosci (wlasnie tak okolo 1,4x), bo przy wyzszych sie cielo i nie bylo plynnie...

 

* chodzi tylko o scenke konwoju SPRT, nie o onboard ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tym razem nasza ekipa pojawiła się w okolicach Sulejowa. Wszytko za sprawą protestów związanych z mającym powstać tam składowiskiem odpadów niebezpiecznych. Postanowiliśmy pokazać miejsce składowiska. Wapienniki to stary teren pofabryczny w pobliżu rzeki Pilicy. Zobaczcie jak ten teren prezentuje się z naszej perspektywy.

 

Z innej Perspektywy: Wapienniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A w czym robicie swoje filmiki? Są jakieś darmowe, w miarę dobre narzędzia, czy tylko płatne aplikacje wchodzą w grę? Unlead Video Studio ściągnąłem ale wersję trial na 30 dni, a w dodatku czasem się wiesza, więc może coś innego. A tak ogólnie to pewnie i tak lapek niedomaga, ale na nowy na razie funduszy brak :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym robicie swoje filmiki? Są jakieś darmowe, w miarę dobre narzędzia, czy tylko płatne aplikacje wchodzą w grę? Unlead Video Studio ściągnąłem ale wersję trial na 30 dni, a w dodatku czasem się wiesza, więc może coś innego. A tak ogólnie to pewnie i tak lapek niedomaga, ale na nowy na razie funduszy brak :x

Hmm.. ciężko Ci coś tu doradzić. Generalnie jeśli chodzi o darmowy soft, to nie jestem znawcą.

Natomiast jeśli chodzi o płatny to szkoły dwie może trzy. Adobe, Sony Vegas i Final Cut.

Wszystko zależy od preferencji i zasobności portfela. Ja osobiście wybrałem Adobe i jestem mega zadowolony.

Wymaga natomiast maszyny czasu, przy słabym kompie raczej nie pobawisz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No to pytań ciąg dalszy:

Powoli przymierzam się do wymiany/zakupu lapka (jak wrócę do pracy ze zwolnienia i zrobię trochę nadgodzin :lol: ) i chciałbym, żebym mógł przynajmniej spróbować pokleić jakieś mini filmy. Jakie powinny być minimalne wymagania sprzętowe? Grafika, procek, ram? Raczej miałby to być góra 14" bo ma być w miarę mobilny - myślałem o jakimś ultrabook'u bez napędu optycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...