Skocz do zawartości

SPRT AD 2011


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 470
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ciężka ale bardzo fajna praca. Nawet lubię się wysilić i zrobić coś trudnego i męczącego. Także dzięki za wsparcie;) Poza tym drugi dzień testów również udany. Co więcej jeździliśmy po odcinku Kamionki z Rajdu Świdnickiego na którym podczas jednego rajdu dwa razy opuściliśmy drogę...I co. Dzisiaj udało się pokonywać ten odcinek szybko i skutecznie! Bardzo nas to cieszy. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMANKO2, no ale podczas testow jak rozumiem nie bylo tych ladnych dziewczyn, przy ktorych sie podczas rajdu po prostu zatrzymaliscie? :mrgreen:

 

Dyzio_d, te jego "gadzety" powoduja, ze jego N-ka to juz nie N-ka, tylko R4 :) W temacie o rajdowych dyskusjach opisalem dokladnie co i jak jest zmieniane w zwiazku z tym. L-SPRT na ten sezon nie przewiduje upgrade'u do R4 - zgodnie ze stara prawda forumowa, ze wpierw nalezy zadbac o "tuning" kierowcy, potem samochodu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia fajne, owszem. Ale nie mogę być bezpośrednio na rajdzie więc satysfakcjonują mnie wyłącznie newsy na gorąco i filmy. Akcja! Akcja!

 

 

czuje sie tym osobiscie skrytykowany :P Przepraszam i obiecuje poprawie!

 

 

 

... ale nie od Bohemii, bo tam mnie nie bedzie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onboard z dobrego ujęcia,pozwala się poczuć jak 8 pasażer nostromo w naszym bolidzie:) Dziewczyny na testy na szczęście nie przychodzą, dzięki czemu można się skupić na jeździe:D Na rajdzie dużo ich znowu było, i przyznaję się, musiałem stanąć. Wymiana koła nie była tak istotna jak zamiana kilku spojrzeń:D Tak generalnie, to jest się z czego cieszyć!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co prawda teraz raczej przewija się wątek Plejad :wink: ale załoga L-SPRT już w najbliższy weekend zaliczy treningowy start w czeskim Rally Bohemia: http://www.sprt.pl/lang.pl/no/pnews/143

 

Impreza bardzo wymagająca, ale jednocześnie ciekawa do oglądania, z dobrą obsadą (cała czeska czołówka i nie tylko, dużo historyków). Do tego organizatorzy starają się o awans do cyklu WRC, więc pewnie rozmach będzie się dało zauważyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a załoga L-SPRT już po testowym:

 

- Testowy całkiem fajny, o podobnej charakterystyce, jak oesy całego rajdu – mówił Wojtek Chuchała. Odcinki bardzo trudne, a dodatkową niewiadomą będzie pogoda – dodał Kamil Heller.

 

już niebawem (20:00) rusza superoes w Mlada Boleslav, a po nim 2 dni zmagan. wyniki online: http://rally-base.com/2011/rally-bohemia-2011/?ssId=655

 

plus pierwsze zdjęcia: http://www.sprt.pl/lang.pl/no/galeria/89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...