Skocz do zawartości

Lampy jdm do wanny


Oskar

Rekomendowane odpowiedzi

eddie_gt4 Jeszcze mała uwaga. Jak zapewne zauważyłeś :-) za oknem jest nieco mroźno. Kit do uszczelniania lamp będzie twardy jak kamień. Za Chiny nie dasz rady wypchnąć lamp bez wcześniejszego ogrzania, np. suszarką do włosów, blachy od wnętrza bagażnika. Radzę też zaopatrzyć się w pudełko świeżego autokitu. Jest w sprzedaży takowy w postaci uformowanych już laseczek. Stary, po oderwaniu, będzie miejscami twardawy, albo zapiaszczony, więc nic dobrego się już z niego nie ulepi. Po nałożeniu na nową lampę świeżych lasek kitu ogrzej je suszarką, blachę również i dopiero montuj. Dzięki temu unikniesz mokrej "niespodzianki" w bagażniku.

 

Jeśli chodzi o lampy JDM to również mam na takie chrapkę, ale ciągle rozum podpowiada mi, że lepiej te 800 zł przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego dla auta, a jak wiadomo zawsze znajdzie się coś, co wypadałoby wymienić/przeserwisować. Jako półśrodek okleiłem kierunkowskazy i światła cofania srebrno-mleczną folią termokurczliwą. Na pierwszy rzut oka wygląda prawie jak JDM, choć "prawie" czyni znaczną różnicę. No, ale kosztowało mnie to kilka zł i z godzinkę roboty.

SCK, Tobie tez dziekuje za wskazowki :)

oczywiscie nie bede robil tego teraz, w zimie... zaczekam do wiosny, po prostu zauwazylem ten temat i pomyslalem, ze zapytam od razu

 

p.s. no dobra, przyznam sie: mam zakupione tylne JDM lampy (taki ot prezent na Gwiazdke :mrgreen: ), tylko jeszcze nie jestem pewien, czy bede zakladal ta wies :P:lol:

tak czy siak bede uszczelnial tylne lampy - albo obecne, albo JDM, wiec wskazowki sie przydadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako półśrodek okleiłem kierunkowskazy i światła cofania srebrno-mleczną folią termokurczliwą. Na pierwszy rzut oka wygląda prawie jak JDM, choć "prawie" czyni znaczną różnicę. No, ale kosztowało mnie to kilka zł i z godzinkę roboty.

 

możesz foty wrzucić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Właśnie jest tak, że ten kit to nie kit. To taka masa, która nie twardnieje nigdy, ani zimą, ani po podgrzaniu. Można to kupić w sklepach samochodowo-lakierniczych, jak powiecie "żywa guma" to Wam dają odpowiednią rzecz. To jest w takich tubach do wyciskaczy jak do silikonu. NAJGORSZE, że łatwo się tym umazać i kiepsko z czyszczeniem.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam serdecznie wszystkich:)czytając temat się wypowiem iż mam takie lampki JDM w swojej wannie...skoro tak ta wersje imprezki można określić...rzeczywiście wymontować stare i założyć nowe to była droga przez mękę....szczególnie odkręcić te krańcowe śrubki....nie obyło się bez rurowej 10tki długiej reki i demontażu wkładu lampki podświetlenia bagażnika....z drugiej strony było łątwiej bo tam schowek-większa rzecz:))Ale i tak wszystko się udało i efekt super....Dodatkowej żywej gumy ponownie nie użyłem do nowych lamp ale nic nie cieknie ostatnio demontowałem cały tyłi wszystko gra...wiec uważam-jest ok:)Co do przeciwmgłowej to do zakupionych lamp dostałem niejako w gratisie przeciwmgłową marki hella....i zamocowałem ją pod zderzakiem wykorzystując instalację ze starego klosza....to akurat już była prosta sprawa:)Co mnie jednak w temacie tym zastanowiło to jeden z linków gdzie niby DEPO produkuje zamienniki w białej tonacji....Poszukuje właśnie kierunkowskazów przód oraz tych bocznych do gc sprzed liftu choć chyba i te po lifcie są takie same czy sie mylę....boczne można łatwo kupić choćby na allegro...gorzej niestety z tymi w przednim zderzaku....szczególnie jak sie ma zderzak NIE gt-kowy....takie więc małe OT....Ma ktoś może gdzieś jakoś takie przednie białe kierunki lub wie gdzie takie cuś kupić....sprowadzić?bedę wdzięczny....pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.depo.com.tw/asp/pdf/R_SB_IMPRZA.pdf

 

Wuem- masz moze Fuse na lusterku i byłeś na Summer cars party?

 

 

Tak....Dokładnie mam fusę na lusterku i na Summer byłem....Niestety subaraków było jak na lekarstwo....Jednakże rozmawiając ostatnio z naszym forumowym kolegą tomas555 oświecił mnie dlaczego tak mało subaru było....Szkoda bo ja i w tym roku na pewno się pojawię....Autko od zeszłego roku nieco się zmieniło-więc....Do zobaczenia:)

 

-- N maja 01, 2011 9:53 am --

 

WueM, tutaj masz

http://cgi.ebay.co.uk/Subaru-Impreza-Mk ... 5198ad5a71

a jutro będę na subarowym szrocie i koleś na pewno ma bo widziałem na półce,zapytam ile chce ale myślę że 20€ max,jak co to jutro na PW ci wyślę,pozdro.

 

No hej lucza....wszystko super ale ja te kierunki do wolnossaka potrzebuje-no chyba że będzie jak piszesz...Koleś coś takiego będzie miał....i to najlepiej w czarnym kolorze:/Sorry za takie małe OT-ale znalazłem wczoraj na USA ebay-u to co mnie interesuje....w czarnej lub białej odmianie....Kierunki w zderzak przód oraz te boczne i pozycyjne WSZYSTKO DEPO za niecałe 50$+50 wysyłka:)Jest tylko jeden właściwie dwa problemy....Koszt przesyłki ship-em....za jeden komplet nie bardzo się opłaca....Druga rzecz to nieznajomość języka(z mojej strony-niestety podstawowa i za mała żeby ryzykować:))w związku z powyższym-Mała propozycja....Może znajdzie się ktoś kto podejmie się zakupu czegoś takiego na amerikan ebay....Lub i/czy może będzie jeszcze ktoś kto zachcę takie czarne/białe kierunki w swoich wolnossakach....Może zrobimy zapisy?Im nas więcej-tym tańsza będzie wysyłka:)Taka propozycja z Mojej strony....Ja się piszę....Reszta w rękach ludzi kumatszych:/Pozdrawiam

 

-- N maja 01, 2011 10:17 am --

 

http://cgi.ebay.co.uk/Subaru-Impreza-St ... 1c1acc0098

 

Oto na co właśnie natrafiłem....Dla tych co by chcieli w wannie mieć....Nie zła cena...Ja dałem duuuużo więcej:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa, a ja myślałem o tych dłuższych,to faktycznie kawior.A ja już po subarowo-szrotowych zakupach,te długie białe to tak jak pisałem 20€ za kompleta co do japońców to z 3 które tam stoją są kompletnie rozebrane łącznie z zasłonami przeciwsłonecznymi,także moda na JDM istnieje nie tylko w polandii,pozdro.

A co do migaczy to łatwiej i szybciej będzie wymienić zderzak na poliftowy z migaczami od jakiegoś anglika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Matiz za obrazkowe wyjaśnienie o co kaman:)Tak dokładnie chodzi o ciemne takie kierunki jak na foto czyli do gl'a....ale w ciemnym kolorze-smoked black itp...Chyba nie ma za wielkiej różnicy jaki to rocznik bo gc przed czy po lifcie w wolnossaku miało takiej samej wielkości kierunki w zderzaku(niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę))Także Lucza rozumiem że to towar kawiorowy....Lampki jdm z tyłu już jakiś czas temu zdobyłem....Znając więc mój upór to i te kierunki zdobędę....Kiedyś...Jednakże miło byłoby gdyby ktoś jednak jakoś choć trochę w tym pomógł....Może znajdzie się więcej chętnych na grupowy zakup na USA ebay-u...(bo tylko tam takowe znalazłem)Ja się piszę-na komplet te w zderzaku oraz boczne na błotniki:)niech tylko ktoś kumaty zakupu dla ogółu się podejmie:)Faaajnie by było:)Niestety na wyspach nie znalazłem takich...więc to chyba jedyna opcja...Pozdrawiam Wszystkich-i czekam na info od zainteresowanych tematem:)Pozostałych zresztą również:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...