Skocz do zawartości

Grill 08.10.2005 - Buffy


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ Buffy obecnie nie jest w stanie wpakować się na forum zostałem upoważniony (ustnie, ale jak ktoś chcę przedstawię odpowiednie papiery) do utworzenia tego tematu...

 

Informuję tym samym o grillu który odbędzie się 01.10.05 (sobota) od godziny 18, w miejscu o którym wszyscy wiedzą, czyli u Buffiego... Ostatni był bardzo udany a zapowiadane były wyścigi po torze samochodzikami, więc myślę, że impreza będzie pierwsza klasa... Zapraszam w imieniu Buffiego i swoim (bo sam gorzałki chlać nie bede, a przed zimowym SJS'em trzeba zacząć ćwiczyć...) :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastikowym :) Nigdy nie miałeś takich wyścigóweg, co się po torze takim czarnym ścigały równolegle, z pętlami itp :) Oczywiście całość na prąd :)

 

Ja miałem - super zabawa 8). Natomiast powiem Ci, że widziałem F1 na żywo i ku mojemu zdziwieniu, te samochody na żywo jadą tak samo, jak te plastikowe - zachowują się, jakby były przyklejone do toru :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, tak jak napisał aflinta - plastikowym, ale zabawa będzie przednia... :twisted: (w piątki nie mam szans, ale tu Cię objadę... :wink: 8) )

WRC fan Zgarnę Cię tylko mi napisz czy z Magdą czy sam, żebym wiedział ile jeszcze mam miejsc w samochodzie... :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...