Skocz do zawartości

Pomoc przy zakupie zderzaka i reflektora


kitewinger

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę kupić do mojego Forka Xt MY'03 reflektor i zderzak przedni (w związku z moją przygodą parkingową) i mam pytanie czy reflektory i zderzaki były różne dla turbo i wolnego ssaka czy też wszystko było uniwersalne?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W kwestii reflektora to odradzam allegro. Jak składałem swojego do kupy to przerobiłem ze 3 reflektory w "świetnym" stanie. Żaden nie miał nawet połowy dobrych zaczepów. Kupiłem nowy oryginalny za połowę ceny ASO, nie w ASO (:

 

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, w przednim zderzaku to raczej zmian nie było, kupujac nowy w srv, dobiorą ci po nr Nadwozia... ew. na allegro mozesz poszukac. Różnice o ile sie nie myle w przednim zderzaku są tylko jesli masz spryskiwacze lub nie... ( dodatkowe otwory)..

 

Ja rowniez przerabialem temat w Lagunie II 2 razy odsylana super maska i 2 razy super zderzak ktory mozna bylo przykrecac ale wkretem na 10 cm bo tak jak kolega pisze zaczepow juz nie bylo. Wiem, ze z czesciami ciezko ale ja znalazlem (do laguny) na skladzie czesci z demontazu aut z Angli roznic zadnych w mocowaniu nie bylo. Moglem na spokojnie obejrzec czesci i negocjowac cene. . . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dziękuję za odpowiedzi, udało mi się już kupić zderzak oryginalny bez ryski nawet w takim lakierze jak mój. Reflektor obejrzałem na miejscu i też jest ok. Widziałem też kilka zderzaków i reflektorów z Allegro i rzeczywiście odradzam kupowanie bez oględzin wcześniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...