Jump to content

Pomoc przy zakupie zderzaka i reflektora

kitewinger

Recommended Posts

Muszę kupić do mojego Forka Xt MY'03 reflektor i zderzak przedni (w związku z moją przygodą parkingową) i mam pytanie czy reflektory i zderzaki były różne dla turbo i wolnego ssaka czy też wszystko było uniwersalne?

Z góry dzięki za pomoc.

Witaj, w przednim zderzaku to raczej zmian nie było, kupujac nowy w srv, dobiorą ci po nr Nadwozia... ew. na allegro mozesz poszukac. Różnice o ile sie nie myle w przednim zderzaku są tylko jesli masz spryskiwacze lub nie... ( dodatkowe otwory)..

Witam

W kwestii reflektora to odradzam allegro. Jak składałem swojego do kupy to przerobiłem ze 3 reflektory w "świetnym" stanie. Żaden nie miał nawet połowy dobrych zaczepów. Kupiłem nowy oryginalny za połowę ceny ASO, nie w ASO (:

Pozdrówki

Witaj, w przednim zderzaku to raczej zmian nie było, kupujac nowy w srv, dobiorą ci po nr Nadwozia... ew. na allegro mozesz poszukac. Różnice o ile sie nie myle w przednim zderzaku są tylko jesli masz spryskiwacze lub nie... ( dodatkowe otwory)..

Ja rowniez przerabialem temat w Lagunie II 2 razy odsylana super maska i 2 razy super zderzak ktory mozna bylo przykrecac ale wkretem na 10 cm bo tak jak kolega pisze zaczepow juz nie bylo. Wiem, ze z czesciami ciezko ale ja znalazlem (do laguny) na skladzie czesci z demontazu aut z Angli roznic zadnych w mocowaniu nie bylo. Moglem na spokojnie obejrzec czesci i negocjowac cene. . . :)

Koledzy dziękuję za odpowiedzi, udało mi się już kupić zderzak oryginalny bez ryski nawet w takim lakierze jak mój. Reflektor obejrzałem na miejscu i też jest ok. Widziałem też kilka zderzaków i reflektorów z Allegro i rzeczywiście odradzam kupowanie bez oględzin wcześniejszych.