Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

PROŚBA!!! Moi drodzy. Zwrócił się do mnie fan rajdów ze Śląska który jest ciężko chory i od 10 lat widzi tylko świat sprzed swojego komputera. Zwrócił się z prośbo o moje foto i jakiś tam autograf. Akurat na tym forum jest to nie istotne. Natomiast poprosił mnie również o "coś" związanego z Subaru. Oczywiście z mojej strony chcę pomagać takim ludziom, fanom rajdowym no i niestety w stanie zdrowia mówiąc krótko słabym. I teraz moja wielka prośba do Was!!! W przyszłym tygodniu będę wysyłał chłopakowi list. Jakby ktoś z Was miał naszą naklejkę forumową to przekazał by mi ją na najbliższym spocie na pewno by się z takiej małej rzeczy niezmiernie ucieszył. Ja swoje wszystkie wykorzystałem/rozdałem także mam nadzieję, że Wam coś zostało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas Spoko ten intercooler, ...  i jakiś konkretny wlot by się przydał na maskę. Z Twojego bandyty robi się powoli taka wyścigowa zmota hehe :D

Co do prośby o naklejkę to coś tam jeszcze mam więc z radością ją oddam ;)

 

Za chwilę pierwsza sobota miesiąca :-). Co, gdzie, o której?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Dołączam się do pytania :) 

miejsce to pewnie parking przy parku papieskim, a godzina??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wojtas Spoko ten intercooler, ... i jakiś konkretny wlot by się przydał na maskę. Z Twojego bandyty robi się powoli taka wyścigowa zmota hehe :D

Co do prośby o naklejkę to coś tam jeszcze mam więc z radością ją oddam ;)

 

Super, że masz naklejkę forumową!!! Jeszcze jak by ktoś miał świniaka to by było super!

 

A wlot hmmmm zmieniony. W końcu albo grubo albo wcale :-) ale nie tzw. kurnik. Tylko taki towar "kawior" taki zajefajny :-)

Edytowane przez Wojtasec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za chwilę pierwsza sobota miesiąca :-). Co, gdzie, o której?

O kurcze to juz :o ale ten czas leci maaaaaasakra. Róbmy jakoś wcześniej bo muszę wieczorem do dzieci

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jestem za

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście dzięki drodzy klubowicze za dzisiejszego spota!!! Narzekaliśmy dziś na frekwencję hmmm myślę, że 13 Plejad to i tak zacny wynik! heh a i na jednym rondzie na wszystkich zabrakło miejsca :D oooooo przepraszam 14 Plejad bo był jeszcze z ledami z przodu jak jedzie do przodu i z tyłu jak jedzie do tyłu no i te niebieskie "neony" pod podwoziem  :P   Machoń popracuj nad mocą bo Kena Blocka nie dało się nawet na piasku zrobić..... no chyba, że popracuj nad ustawieniem DCCD  :biglol:

 

Dla tych co byli na spocie to wiedzą o co kaman!

A ja hmmm taki zawzięty jestem i...... przyniosło to efekt (jak zawsze!) w postaci nowych tarcz Brembo..... udało się!!! Widać czasami trafią się dobrzy ludzie w co wątpiłem! W sobotę o 21 :D także Bandyta na jutrzejsze zawody w pełni gotowy :)

post-3953-0-84527200-1465077136_thumb.jpg

post-3953-0-83049200-1465077148_thumb.jpg

Edytowane przez Wojtasec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ekipa..... kolejny udany spot za nami :D 

Miło znów zobaczyć Was na zlocie.....  było dużoooo bulgotu, kiełbaski, nowe koszulki, mini subarak dla dzieci, zablokowane ronda i dużo plejadowego uśmiechu :D Jak zwykle czas ucieka za szybko i pozostaje niedosyt.....  teraz trzeba odliczać dni do następnego spotkania..... ;)

 

Dzięki wszystkim za przybycie i wspólnie spędzony czas..... parę fotek podrzucam ......miłego oglądania :D

 

Wojtas, dobrze, że udało się ogarnąć na czas hamulce bo w przeciwnym razie lipa z KJS'u..... albo hamowanie jak Fred Flinston :biglol:

 

M@kul ...niezła felga.....  :thumbup:

 

Powodzenia jutro (a nawet dziś) w Jaśle, dla tych co się ścigają......Wojtuś, połamania tarcz :biglol:

 

Bez pucharu macie nie wracać !! :angry: 

 

:puchar:

post-2656-0-31261600-1465079735_thumb.jpg

post-2656-0-06177200-1465079747_thumb.jpg

post-2656-0-29616500-1465079779_thumb.jpg

post-2656-0-60332900-1465079797_thumb.jpg

post-2656-0-75775200-1465079821_thumb.jpg

post-2656-0-36540100-1465079842_thumb.jpg

post-2656-0-74919800-1465079892_thumb.jpg

post-2656-0-55658100-1465079930_thumb.jpg

post-2656-0-91205300-1465079975_thumb.jpg

post-2656-0-01114100-1465079984_thumb.jpg

post-2656-0-42677200-1465080061_thumb.jpg

post-2656-0-95139000-1465080084_thumb.jpg

post-2656-0-71280200-1465080115_thumb.jpg

post-2656-0-62748000-1465080144_thumb.jpg

post-2656-0-18555000-1465080223_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki za spotkanie i bulgotanie po mieście . Co prawda na podpromie już nie zjechałem ale po zdjeciach widzę, że ekipa trzymała się do końca. Poniżej wrzucam kilka fotek by uzupełnić galerię

07bf25d0373eaa864f4e3fce97838e58.jpg
97578a296c632bc8daf71f7b66e011ea.jpg
4c93230cecc3c7057643b3a07964edcc.jpg
36f02ef057bbbdf58cfae6d6ca030dc4.jpg
0adfeefa4b6c320949703c3f9d0e268b.jpg
9fda8fc3c063fabb15a518adfd8bd363.jpg
6234352c0520c9bbfcc7c6daa47b15f7.jpg

Powodzenia w Jaśle .

Edytowane przez Marek S
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani dzięki za dobre słowa wczoraj, dużo mi one dały, ponieważ ....

 

post-9290-1465135767,7637_thumb.jpg

 

Udało się wywalczyć 3 miejsce w generalce a tym samym również 3 w klasie :)))

Bardzo bardzo się cieszę i dzięki bardzo Państwu!! :-) subarak spisał się na medal

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wojtas, dobrze, że udało się ogarnąć na czas hamulce bo w przeciwnym razie lipa z KJS'u..... albo hamowanie jak Fred Flinston :biglol:

 

Powodzenia jutro (a nawet dziś) w Jaśle, dla tych co się ścigają......Wojtuś, połamania tarcz :biglol:

 

Bez pucharu macie nie wracać !! :angry:

 

:puchar:

 

Bardzo, bardzo dziękuję Machońku za wsparcie! Cóż limit pecha już chyba został wykorzystany w nadmiarze! Zaczęło się od chłodnicy skończyło na hamulcach. No i niestety wynik z Jasła nie rozpieszcza :angry: 4-msc w klasie i 5 w generalce. Pomimo moich usilnych starań z ogarnięciem hamulców nie wystarczyło 70km do Jasła aby klocki się "ułożyły" i aby auto jako tako hamulec działał. I nie dość, że hamulec prawie w podłodze to chyba Daewoo Tico lepiej by dziś hamowało ;) Co zrobić..... ale co tam.... dystans do tego trzeba mieć  :D  A już za 2 tygodnie prawdziwe rajdowanie w Rajdzie Lasowiak w Stalowej Woli. Limit pecha wykorzystany to będzie dobrze a szczęście sprzyja lepszym także gratulacje dla Karloszki.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż limit pecha już chyba został wykorzystany w nadmiarze! Zaczęło się od chłodnicy skończyło na hamulcach. No i niestety wynik z Jasła nie rozpieszcza :angry: 4-msc w klasie i 5 w generalce. Pomimo moich usilnych starań z ogarnięciem hamulców nie wystarczyło 70km do Jasła aby klocki się "ułożyły" i aby auto jako tako hamulec działał. I nie dość, że hamulec prawie w podłodze to chyba Daewoo Tico lepiej by dziś hamowało ;) Co zrobić..... ale co tam.... dystans do tego trzeba mieć  :D  A już za 2 tygodnie prawdziwe rajdowanie w Rajdzie Lasowiak w Stalowej Woli. Limit pecha wykorzystany to będzie dobrze a szczęście sprzyja lepszym także gratulacje dla Karloszki.

 

 

 

Naucz się cytować, bo te posty to jeden wielki chaos to raz.

Dwa to miałeś całą noc na ułożenie tarcz, czemu tego nie zrobiłeś, tylko teraz płaczesz?

Trzy to mogłeś tico jechać, nikt przecież ci nie bronił :biglol: cenowo chyba podobnie do tych tarcz, w końcu "Brembo";

a za gratsy dzięki, ale skoro miałam same takie popsute auta w klasie to widocznie "samo" przyszło, także nie ma czego gratulować. No, chyba że generalki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani dzięki za dobre słowa wczoraj, dużo mi one dały, ponieważ ....

 

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1465135766.708305.jpg

 

Udało się wywalczyć 3 miejsce w generalce a tym samym również 3 w klasie :)))

Bardzo bardzo się cieszę i dzięki bardzo Państwu!! :-) subarak spisał się na medal

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gratulacje Karloszka!!! ... podążaj nadal w tym kieruneku ... byle tak dalej... Krok po kroku... trening czyni mistrza... 3 miejsce... szacun... i jeszcze raz gratulacje!!!... praca, praca i jeszcze raz praca....

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Marek S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cóż limit pecha już chyba został wykorzystany w nadmiarze! Zaczęło się od chłodnicy skończyło na hamulcach. No i niestety wynik z Jasła nie rozpieszcza :angry: 4-msc w klasie i 5 w generalce. Pomimo moich usilnych starań z ogarnięciem hamulców nie wystarczyło 70km do Jasła aby klocki się "ułożyły" i aby auto jako tako hamulec działał. I nie dość, że hamulec prawie w podłodze to chyba Daewoo Tico lepiej by dziś hamowało ;) Co zrobić..... ale co tam.... dystans do tego trzeba mieć  :D  A już za 2 tygodnie prawdziwe rajdowanie w Rajdzie Lasowiak w Stalowej Woli. Limit pecha wykorzystany to będzie dobrze a szczęście sprzyja lepszym także gratulacje dla Karloszki.

 

 

 

Naucz się cytować, bo te posty to jeden wielki chaos to raz.

Dwa to miałeś całą noc na ułożenie tarcz, czemu tego nie zrobiłeś, tylko teraz płaczesz?

Trzy to mogłeś tico jechać, nikt przecież ci nie bronił :biglol: cenowo chyba podobnie do tych tarcz, w końcu "Brembo";

a za gratsy dzięki, ale skoro miałam same takie popsute auta w klasie to widocznie "samo" przyszło, także nie ma czego gratulować. No, chyba że generalki.

 

 

Oj tam ja to wolę mieć swoje zdanie niż kogoś cytować :P

Jakoś nie widzę we wcześniejszym poście abym naszą klasę nazwał "....takie popsute auta w klasie...."!!!

Chusteczek mi nie potrzeba.... stwierdzam fakty!

Nowe tarcze..... w końcu "Kiepskiej baletnicy to i rąbek spódnicy przeszkadza"  :P  :P  :P  A pomimo wszystkiego ZAWSZE liczy się bezpieczeństwo nie tylko nasze!

Oj trochę wiedzy technicznej.... nowe tarcze przy starych klockach hmmmm noc jest od czegoś innego niż "....na ułożenie tarcz,...."

 

I tak jak już wspomniałem gratulację za wynik i godne reprezentowanie SKP!!!

 

Jakoś ten dzwon na pierwszym przejeździe naszego kolegi dziś mnie przybił. Kierowcę oraz pilota odwieziono do szpitala :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...