Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę możemy zrobić spontanika :D

 

 

NAKLEJKI WOLNE wciąż do kupienia:

Czarne - 8 sztuk

Kolorowe - 3 sztuki 

 

Czekające na odbiór: 

Naklejki Białe: Masu - 2 (zapłacone)

Naklejki Czarne: POLI łańcut - 2

Naklejki Kolorowe: Masu - 1 (zapłacone)

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie szybkie pytanie. Wiecie gdzie w Rzeszowie można skorzystać z kanału/podnośnika? Dzwoni mi prawdopodobnie osłona wydechu o wał i szybko musze działać :)

Na Podwisłoczu jest najazd na terenie jednego parkingu strzeżonego jeśli o coś takiego pytasz. Edytowane przez julian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy znacie ten samochód ?

http://otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-sti-265km-ID6yfgM3.html#bc63fc32d9

Może ktoś jechać i zobaczyć, z uwagi iż siedze w Katowicach coraz rzadziej jestem w naszych stronach. Jak ktoś ma chwilę to będę wdzięczny za pomoc. Interesuje mnie też scan faktury za silnik.

 

Czuwaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno co jest pewne to to, że w tym wątku znamy ten kolor felg :) 

:biglol:  :biglol:  :biglol:  hahahaha,,,, dobre....... a nawet znamy jego nazwę......El Musztardhinio  :D

 

 

anitkos czyli dalej szukasz ??? Gdzieś jakaś migawka była o nim, chyba na stronie klubowej..... ale żadnych konkretów....  z tego co na szybko widzę to jest EU a lampy z US, nieoryginalne naklejki na zderzaku, brak naklejek na drzwiach..... to może świadczyć o jakiejś przygodzie .....

może ktoś bliżej Łańcuta pomoże Ci w tym temacie...... Miro D88 ma auto na takich samych blachach.....

 

Można byłoby spróbować ściągnąć właściciela na marcowy spot.... wtedy wszyscy ocenilibyśmy stan auta....

 

A Carfit ma kopię faktury pewnie u siebie.... jakby był z nią problem.... tak głośno myślę...  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jedno co jest pewne to to, że w tym wątku znamy ten kolor felg :) 

:biglol:  :biglol:  :biglol:  hahahaha,,,, dobre....... a nawet znamy jego nazwę......El Musztardhinio  :D

 

 

anitkos czyli dalej szukasz ??? Gdzieś jakaś migawka była o nim, chyba na stronie klubowej..... ale żadnych konkretów....  z tego co na szybko widzę to jest EU a lampy z US, nieoryginalne naklejki na zderzaku, brak naklejek na drzwiach..... to może świadczyć o jakiejś przygodzie .....

może ktoś bliżej Łańcuta pomoże Ci w tym temacie...... Miro D88 ma auto na takich samych blachach.....

 

Można byłoby spróbować ściągnąć właściciela na marcowy spot.... wtedy wszyscy ocenilibyśmy stan auta....

 

A Carfit ma kopię faktury pewnie u siebie.... jakby był z nią problem.... tak głośno myślę...  ;)

 

No właśnie szukam i szukam, niby mam dom do ukończenia ale czymś muszę te meble wozić :). Widzę właśnie że trochę kombinowany i brak pewnych rzeczy, ale to szczegół, głównie interesuje mnie silnik, napędy, to że malowany to widać nawet ze zdjęć. Pytanie cóż to się z nim stało że ktoś to robił. 

 

Będę wdzięczny za każdą pomoc. 

 

Czuwaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak obstaje, że to takie jakieś "miedziane" wyszły...... :D a karmel to karmel  :angry: ...... jadłeś Twixa?! ... o tam masz carmel  :biglol:....

 

 

..... a jak nie jadł Twixa ?? :blink:   hmmm

 

:biglol:  

 

Tak mi się przypomniało, że jak ktoś chce filmiki z ostatniego zlotu to mogę wysłać na maila..... Mrozioo mnie podszkolił jak wysyłać  :ph34r:   :D  Teraz jestem mistrzem w wysyłaniu  :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązanie do Twix'a czyli jedna połowa z innej fabryki ?? O to chodzi ?? hehe

 

Ps: Mrozio ja też mam 17 jak Ci się Twoje nie podobają nawet kolor wbijaj oglądaj chętnie Twoje przytulę mi tam kolor nie przeszkadza hehe...

Edytowane przez T K A C Z U
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O masz Ci babo placek...... następny :D

 

Widzę, że Mrozioo  rozpoczął nowy trend.... tylko się Marku nie nacieraj samoopalaczem jak ta pani z obrazka :biglol:

 

 

A ta fota to z kiedy ? Na lato takie miałeś ? A one nie były czasem srebrne wcześniej ?

 

Dumaj Kuba kiedy robimy spota w Krośnie?..... Trzeba rozpocząć pilotażowy program spotkań w każdym mieście :lol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...