Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy! Z uwagi, że mój emblemat Plejad już słabo wygląda postanowiłem go zmienić! No i mam wybór. Dla znawców  :)  oczywiście różowy odpada ale zastawaniem się czy nad "i" bo to przecież klasyka czy po prostu Plejady? Chłopaki co proponujecie na mojego Bandytę :D

 

 

 

 

 

post-3953-0-15678000-1461185103.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy! Z uwagi, że mój emblemat Plejad już słabo wygląda postanowiłem go zmienić! No i mam wybór. Dla znawców  :)  oczywiście różowy odpada ale zastawaniem się czy nad "i" bo to przecież klasyka czy po prostu Plejady? Chłopaki co proponujecie na mojego Bandytę :D

Wojtasec czarne 'i' wygląda spoko bandycko :) tylko w sumie nie wiem dlaczego czasami jest 'i' a czasami plejadki, czy to jakieś specjalne wersje miały 'i' ?? Bo wiesz... żeby nie było jak z BMW M3 , że w polsce jest ich więcej niż z fabryki wyjechało :D

Plejady też są ładne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zapoznać się trochę z historią subarowych emblematów - przekrzywione "i" - czy to na tle różowym, czy też na czarnym, wychodziło tylko i wyłącznie w budzie GC, toteż w związku z powyższym taki emblemat nie ma prawa wisieć na budzie GD. Ale zawsze można stworzyć coś po polsku, jak to ładnie zasugerował M@kul :)

 

$_subaru_impreza_gc_wrx_sti_black_$14519

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy! Z uwagi, że mój emblemat Plejad już słabo wygląda postanowiłem go zmienić! No i mam wybór. Dla znawców :) oczywiście różowy odpada ale zastawaniem się czy nad "i" bo to przecież klasyka czy po prostu Plejady? Chłopaki co proponujecie na mojego Bandytę :D

 

 

 

Polecam zapoznać się trochę z historią subarowych emblematów - przekrzywione "i" - czy to na tle różowym, czy też na czarnym, wychodziło tylko i wyłącznie w budzie GC, toteż w związku z powyższym taki emblemat nie ma prawa wisieć na budzie GD. Ale zawsze można stworzyć coś po polsku, jak to ładnie zasugerował M@kul :)

 

 

Zgadzam się z Karloszką.... Według mnie powinieneś dać plejady...

Tylko te na Twoim zdjęciu jakoś nie bardzo mi leżą.... są jakieś takie ... hmmmm.... :huh: ... no ale kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje ...

Ja bym takie dał ... :)

post-23289-0-60470300-1461218669.jpg

Edytowane przez Marek S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zapoznać się trochę z historią subarowych emblematów - przekrzywione "i" - czy to na tle różowym, czy też na czarnym, wychodziło tylko i wyłącznie w budzie GC, toteż w związku z powyższym taki emblemat nie ma prawa wisieć na budzie GD. Ale zawsze można stworzyć coś po polsku, jak to ładnie zasugerował M@kul

 

 

Tak też właśnie myślałem ale nie byłem pewny... wolałem dopytać fachowców :P dzięki karloszka  :) 

 

 

Tylko te na Twoim zdjęciu jakoś nie bardzo mi leżą.... są jakieś takie ... hmmmm.... ... no ale kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje ... Ja bym takie dał ...

 

 

Takie jakieś przygasłe..

 

Wojtasec a co powiesz na plejadki ale z czarnym tłem? ja mam takie :) a wygląda to tak:

post-23189-0-74565500-1461233686.jpg

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Polecam zapoznać się trochę z historią subarowych emblematów - przekrzywione "i" - czy to na tle różowym, czy też na czarnym, wychodziło tylko i wyłącznie w budzie GC, toteż w związku z powyższym taki emblemat nie ma prawa wisieć na budzie GD. Ale zawsze można stworzyć coś po polsku, jak to ładnie zasugerował M@kul

 

 

Tak też właśnie myślałem ale nie byłem pewny... wolałem dopytać fachowców :P dzięki karloszka  :) 

 

 

Tylko te na Twoim zdjęciu jakoś nie bardzo mi leżą.... są jakieś takie ... hmmmm.... ... no ale kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje ... Ja bym takie dał ...

 

 

Takie jakieś przygasłe..

 

Wojtasec a co powiesz na plejadki ale z czarnym tłem? ja mam takie :) a wygląda to tak:

attachicon.gifphoto-16034.jpg

 

 

Więc tak. Oczywiście ja jeszcze wcześniej podjąłem decyzję co do mojego nowego znaczka  :)  WRC ZAWSZE miały emblemat w kolorze niebieskim/granatowym i Plejadami. Ten co pokazał Marek S jest z Subaryn z tego co pamiętam po 2007r. Hawk. M@kul ten Twój też fajny. Subaru nigdy nie miało znaczka w kolorze czarnym. Wszystkie różowe były w GC. Te z przekrzywionym "i" były tylko i wyłącznie 94-00 JDM STi czyli z kraju kwitnącej wiśni w wersji WRX STi. Japońce chcieli dodatkowo wyróżnić najmocniejszą wersję zamieniając Plejady na "i" od innych Subaraków. Od czasów GD zrezygnowano ze zmiany głównego znaczka Subaru pozostał niebieski/granatowy i dodano znaczek różowy STi na grila. W WRX GH pojawił się również znaczek WRX na grilu tam gdzie STi jak i również na błotnikach. Ja nie mam STi (a już Machoń wie :P że i STi nie dało rady  :P  ) stąd nie będzie żadnego różu  ;)  to tak jak by z wolnossaka GT robić najnowsze STi  :lol:  Dzięki za wyrażenie Waszego zdania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to się wydawało, że to ciemny granat. Przyznaję rację może też być w starszych Subarakach znaczek w korze czarnym. Mówią, że w większości mężczyzni są daltonistami :-) oczywiście nie o Was Panowie mówię :-) a póki co kolory świateł rozpoznaje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Rzeszowie polecacie oględziny samochodu - ASO jest? Inne pomysły na PW? :)

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to się wydawało, że to ciemny granat. Przyznaję rację może też być w starszych Subarakach znaczek w korze czarnym. Mówią, że w większości mężczyzni są daltonistami :-) oczywiście nie o Was Panowie mówię :-) a póki co kolory świateł rozpoznaje :-)

Chyba ze to ciemny granat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Albo grubo albo wcale" :P  Tak też było wczoraj na zawodach w Gorlicach/Moszczenicy! Warunki bardzo trudne, deszcz, błoto, kamienie. Ale akurat takie warunki lubię bo nie tylko moc silnika się liczy! W sumie to chciałem sobie sprawić jakiś prezent na imieniny no ale tym razem 4 miejsce. Były 3 przejazdy. Pierwszy pojechaliśmy zbyt zachowawczo i straciliśmy dużo czasu, za dużo. Ale już na drugim wykręciliśmy 2 czas w generalce nawiązując walkę z najlepszymi. Niestety zabrakło. No ale zabawa była przednia i to najważniejsze! A i udowodniliśmy przede wszystkim sobie, że możemy na prawdę szybko i bezbłędnie podróżować!  A już tak na marginesie to ciężko się jeździ z pękniętą kością kciuka :) I jednak po wszystkim niedosyt pozostał..... 

 

Edytowane przez Wojtasec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki mówią same za siebie

 

http://autobiecz.pl/download/2016/mistrzostwa_powiatu/wiosenny_super_oes/wyniki_generalka.pdf

 

Ja na pierwszym też pojechałam zachowawczo a okazało się że to było najszybciej, ponieważ na pierwszym przejeździe było najmniej syfu, a tak w ogóle ośki po nas to miały kompletną masakrę na trasie! Rajd był ciężki, rajd był trudny, ale za to nie był NUDNY! :) :) :)

Ja np. jeszcze miałam pogawędkę z panami od ciężkiej, niedzielnej pracy

 

post-9290-0-73679600-1461573023_thumb.jpg

 

Za to puchar wynagrodził mi wszystko :D:P:D:P:D:P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"Albo grubo albo wcale" :P Tak też było wczoraj na zawodach w Gorlicach/Moszczenicy! Warunki bardzo trudne, deszcz, błoto, kamienie.

 

 

 

Ja na pierwszym też pojechałam zachowawczo a okazało się że to było najszybciej, ponieważ na pierwszym przejeździe było najmniej syfu, a tak w ogóle ośki po nas to miały kompletną masakrę na trasie! Rajd był ciężki, rajd był trudny, ale za to nie był NUDNY! :) :) :)

 

Gratulacje dla Ciebie Karloszka i dla Wojtka ;)  ... tak trzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Albo grubo albo wcale"   Tak też było wczoraj na zawodach w Gorlicach/Moszczenicy! Warunki bardzo trudne, deszcz, błoto, kamienie. Ale akurat takie warunki lubię bo nie tylko moc silnika się liczy! W sumie to chciałem sobie sprawić jakiś prezent na imieniny no ale tym razem 4 miejsce. Były 3 przejazdy. Pierwszy pojechaliśmy zbyt zachowawczo i straciliśmy dużo czasu, za dużo. Ale już na drugim wykręciliśmy 2 czas w generalce nawiązując walkę z najlepszymi. Niestety zabrakło. No ale zabawa była przednia i to najważniejsze! A i udowodniliśmy przede wszystkim sobie, że możemy na prawdę szybko i bezbłędnie podróżować!  A już tak na marginesie to ciężko się jeździ z pękniętą kością kciuka I jednak po wszystkim niedosyt pozostał..... 

 

 

 

Wyniki mówią same za siebie   http://autobiecz.pl/...i_generalka.pdf   Ja na pierwszym też pojechałam zachowawczo a okazało się że to było najszybciej, ponieważ na pierwszym przejeździe było najmniej syfu, a tak w ogóle ośki po nas to miały kompletną masakrę na trasie! Rajd był ciężki, rajd był trudny, ale za to nie był NUDNY! Ja np. jeszcze miałam pogawędkę z panami od ciężkiej, niedzielnej pracy

 

Wielki podziw dla Was za rywalizację w takich warunkach i oczywiście gratulację za wyniki  :puchar:  

 

Wojtasec pierwsze co się rzuca na filmiku w oczy to nowy emblemat z plejadami   :thumbup:

 

karloszka Subarynka w nowych barwach wymiata  :thumbup:

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki znaczek, nie mam pojecia czy oryginalny

A Twoje auto to całe jest wyjątkowe :)

A tak serio to aż się spróbuję z ciekawości dowiedzieć...

 

BTW. Jeśli ktoś ma wolną sobotę to zapraszam na Szkolenie aPGR na Torze Biłgoraj (30.04.2016), proszę o wcześniejszy kontakt celem zapisu :)

lub odsyłam na fanpage:

https://www.facebook.com/events/1013483408744192/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja (nie)stety na 16 jeżdżę :P ale też poszukuję do upalania jak zwykle

 

Ale mam kilka świniaków zwykłe&lustrzane dla potrzebujących,

a oprócz tego takie pytanie

- ma ktoś ochotę zamówić na jedną wysyłkę ze mną koszulki z poniższej aukcji?

http://allegro.pl/show_item.php?item=6149739722

 

Niedługo spot to akurat :)

 

PS Do każdej koszulki daję lustrzanego świniaka gratis!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...