Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Karloszka tak to jest jak kupi sie gt czy wrx sti i ma się mniemanie że to auto rajdowe. Zdaje się że silnik  był robiony została jeszcze skrzynia i dyfer :-))


Aha pamiętam że starałem się Wam krótko i dosadnie wytłumaczyć na jednym z pierwszych spotkań niestety moja opinia nie została za ciepło przyjęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karloszka tak to jest jak kupi sie gt czy wrx sti i ma się mniemanie że to auto rajdowe. Zdaje się że silnik  był robiony została jeszcze skrzynia i dyfer :-))

Aha pamiętam że starałem się Wam krótko i dosadnie wytłumaczyć na jednym z pierwszych spotkań niestety moja opinia nie została za ciepło przyjęta.

 

Jestem taką osobą, jak pewnie niejedna tutaj, która kocha swój samochód ponad wszystko, a to miejsce (czyt.Forum) jest właśnie po to, ażeby powymieniać się zdaniami, spostrzeżeniami a i w końcu żalami na temat swoich blaszanych pociech :) Moja mi ostatnio daje popalić, ale za sprawą dobrych ludzi wokół, jak choćby Carfita staram się nie poddawać bo (ja tak uważam) te auta naprawdę zasługują na uwagę i pomoc! W efekcie są przekochane i odwdzięczają się oddając się swoim kierowcom w całości :) Wiadomo, że są to auta leciwe, używane i tylko głupi nie liczy się z ewentualnymi, mniejszymi lub większymi awariami. Również zaczynając używać samochodu w sporcie, liczyłam się z tym, że pewne rzeczy mogą się po prostu posypać. Cóż, takie życie... Nie poddajemy się! :) Pozdrawiamy :) M R

Edytowane przez karloszka
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod felgi dobrałem musztarde hehe :) ( a szczroerze to obydwa kolory wziąlem taka promocja :)

Musztardowe do felg a czarne do opon.. mRoZiOo musisz teraz chodzić w jednym takim i jednym takim żeby się komponowały ;) hehe..

 

 

 

Panowie, mam dosyć. Mam po prostu dosyć :( maglownica mi padłaaaaaaaa. Nici z Krosna, a i w ogóle SZKO-DA-GA-DAĆ.

Dlaczego mój mały kochany japoniec mi to robi?? :( :( :(

Lipa.....nic dodać nic ująć...

niemiło z jego strony... ale nie martw się!  ;) jeszcze w tym sezonie nie raz da Ci powód do radości :D

 

A co do Krosna to może Toyotą wystartujesz ...?  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karloszka tak to jest jak kupi sie gt czy wrx sti i ma się mniemanie że to auto rajdowe. Zdaje się że silnik  był robiony została jeszcze skrzynia i dyfer :-))

Aha pamiętam że starałem się Wam krótko i dosadnie wytłumaczyć na jednym z pierwszych spotkań niestety moja opinia nie została za ciepło przyjęta.

chyba nikt z tutaj obecnych nie wybrał subaru z myślą o niezawodności , optymistami jesteśmy ale bez przesady  :biglol: . Plejady kręcą nas z różnych powodów , każdy ma swoje gdyby na pierwszym miejscu stała niezawodność to powinni tu być sami właściciele merców beczek  ;) a to, że czasami ktoś jest wylewny na temat swojego auta to już jak kto woli przynajmniej forumowicze poklepią po ramieniu i pocieszą dobrym słowem  ;). Co do miśków pewnie są lepszymi maszynami w tym do czego zostały stworzone ale ... w mojej opinii brakuje im tego czegoś co ma subaru , czego nie da się zmierzyć ,wytłumaczyć czy udowodnić  :wub: . Sporo z nas ma jeszcze inne samochody oprócz subaru czyli nie samym subaru człowiek żyje  :P

Edytowane przez miro D88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...Sporo z nas ma jeszcze inne samochody oprócz subaru czyli nie samym subaru człowiek żyje  :P."

Hasło klucz, na całe szczęście, inaczej to często Forusia bym jak Fritz w piwnicy trzymał, co by "mu" jakieś k** i figle elektriczno-mech do ECU nie przychodziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Karloszka tak to jest jak kupi sie gt czy wrx sti i ma się mniemanie że to auto rajdowe. Zdaje się że silnik  był robiony została jeszcze skrzynia i dyfer :-))

Aha pamiętam że starałem się Wam krótko i dosadnie wytłumaczyć na jednym z pierwszych spotkań niestety moja opinia nie została za ciepło przyjęta.

 

Jestem taką osobą, jak pewnie niejedna tutaj, która kocha swój samochód ponad wszystko, a to miejsce (czyt.Forum) jest właśnie po to, ażeby powymieniać się zdaniami, spostrzeżeniami a i w końcu żalami na temat swoich blaszanych pociech :) Moja mi ostatnio daje popalić, ale za sprawą dobrych ludzi wokół, jak choćby Carfita staram się nie poddawać bo (ja tak uważam) te auta naprawdę zasługują na uwagę i pomoc! W efekcie są przekochane i odwdzięczają się oddając się swoim kierowcom w całości :) Wiadomo, że są to auta leciwe, używane i tylko głupi nie liczy się z ewentualnymi, mniejszymi lub większymi awariami. Również zaczynając używać samochodu w sporcie, liczyłam się z tym, że pewne rzeczy mogą się po prostu posypać. Cóż, takie życie... Nie poddajemy się! :) Pozdrawiamy :) M R

 

 

Super, że masz wsparcie!!! Można mieć różne, odmienne zdania. Ale popieram Monikę w 100%!!!! I nawet jak bym miał 100k zł to nie kupił bym Miśka a 2 Subaru :P

I mam to osobiście gdzieś, że w trakcie 2 sezonu w motorsporcie w moim Subaru chyba już się wszystko popsuło, wystukało itd. itp. Naprawiam i jadę dalej!!!! aaaaa i nawet wydech tzn. ogień z rury spalił mi moją super dokładkę z tyłu  :biglol:  I co z tego! Jak przekręcam kluczyk muzyka z silnika/wydechu płynie do moich uszu! I nie zastąpi tego nic! A czy tak na prawdę tak się psują? Mam jednak odmienne zdania. Wyobrażacie sobie wziąć na rajd całkowite seryjne auto??? Wydaje mi się a raczej wiem, że trudno osiągnąć bez problemu metę! I to widziałem wielokrotnie na trasach KJS itp.

Pewnie nikt tego nie zauważył!!! Ale popatrzcie jakiego mamy Mistrza Subarowego Fotografowania Machonia!!! Nawet z promieni słonecznych robi Plejady :D :D :D

PS. Nie zdążyłem Machońku wczoraj odmachać!

 

 

 

post-3953-0-68482100-1460394809_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my z Forkiem mieliśmy weekend w bieszczadach. Każda świnia powinna być porządnie obłocona przynajmniej raz w miesiącu :)

 

Widzę, że wyprowadziłeś trzodę na spacer :P  niejeden rosomak wymięka przy takim Forku :)

 

 

Pozdro dla załogi  tego Forczysława :)

 

attachicon.gifMój film.wmv

Dwa porządne samochody z porządnymi kierowcami i od razu pojawia się kultura na drodze :D

 

 

P.S. Gdyby pogoda dopisała  B)  byłby ktoś chętny na mały spontan spot w weekend ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek W --> super miejsce i na pewno fajna zabawa :)

Wojt_O --> ale muza klimatyczna hehe :) wyjechał po ogarnieciu Subaraka i prosze jaka kultura od razu na drodze :)

 

p.s. mi ostatnio dymy spod maski poszły :D

wielkie dzięki dla Karloszki, która mnie ratowała, woziła itp oraz dla Wojtasa, który poratował swoim wężem do chłodnicy


Witam Wszystkich.To i ja coś podesle Osiedlowe pogaduchy ze śliczną sasiadką

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

o proszę, cóż za spotkanie Face2Face :)


Pod felgi dobrałem musztarde hehe :) ( a szczerze to obydwa kolory wziąlem taka promocja :)

 

oczywiście, żeby była jasność, nie chwaliłem się, że buty kupuje hehe, tylko chciałem pokazać, że nigdy w życiu nie popatrzyłbym nawet na  musztardowe buty, ale jakoś tak od razu pomyślałem, że do felg będą pasować...Konkluzja --> Subaru psuje głowę hehe :D  :yahoo:

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojt_O --> ale muza klimatyczna hehe :) wyjechał po ogarnieciu Subaraka i prosze jaka kultura od razu na drodze

Heeh, muza to oczywiście Pink Floyd :) dla mnie one & only.

mRoZiOo nie przegrzałeś zbytnio motoru mam nadzieję?

Edytowane przez Wojt_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że są to auta leciwe, używane i tylko głupi nie liczy się z ewentualnymi, mniejszymi lub większymi awariami. Również zaczynając używać samochodu w sporcie, liczyłam się z tym, że pewne rzeczy mogą się po prostu posypać. Cóż, takie życie... Nie poddajemy się! :) Pozdrawiamy :) M R

 

Jak tam rozwój sytuacji ? Widać już światełko w tunelu i szanse na zakończenie napraw ? 

 

Co do awaryjności subaru to wcale nie odbiega ona od pozostałych marek..... moim zdaniem jest dobrze  ;) 

Mój forek dzielnie się spisywał przez 8 lat bez żadnej awarii aż go sprzedałem.... :facepalm:  :th_dash: ....... głupi byłem 

 

Inna sprawą jest to co pisze karloszka, często mamy w posiadaniu auta nastoletnie, uturbione i po kilku właścicielach..... a i niejednokrotnie upalane..... wszystko to nie sprzyja bezawaryjnej jeździe..... i szansa, że coś klęknie jest relatywnie większa...... myślicie, że taki czy inny leciwy opel (nie mam nic do marki, podałem tak na szybko dla przykładu:D ) nie odmówi czasem posłuszeństwa....??

 

A problemem trzeba się podzielić na forum, zawsze będzie raźniej  :D 

 

Trzymamy kciuki za szybki powrót " Babci " na rajdowe trasy  :puchar: 

 

 

 

Pewnie nikt tego nie zauważył!!! Ale popatrzcie jakiego mamy Mistrza Subarowego Fotografowania Machonia!!! Nawet z promieni słonecznych robi Plejady :D :D :D

PS. Nie zdążyłem Machońku wczoraj odmachać!

 

No widziałem, że zmęczony byłeś trochę ......  ;)  Nawet ręki nie podniósł..... taki kolega jest z niego...... :P

 

A jak w ogóle wyniki ? Aha..... tu jest przejazd Wojtasa...... trochę było mokro......

 

 

 

A Plejady na zdjęciu.....hmmmmm..... to wszystko było zamierzone .....hahahahaha  :biglol:

 

p.s. mi ostatnio dymy spod maski poszły :D

wielkie dzięki dla Karloszki, która mnie ratowała, woziła itp oraz dla Wojtasa, który poratował swoim wężem do chłodnicy

 

Marku.....co Ty tam wyczyniasz ???  ;)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

A jak w ogóle wyniki ? Aha..... tu jest przejazd Wojtasa...... trochę było mokro......

 

 

 

Warunki masakra, deszcz, mgła i dużo błota ale było zajefajnie!!! Niestety ale na filmie tylko początek był z pomiarem czasu i był ogień! Późniejsze przejazdy jak po bułki do sklepu bo były bez pomiaru czasu. Za szybko jeździliśmy i nasza klasa miała tzw. "wole przejazdy". Skończyłem na 5 miejscu! Czasy w ogóle wpisywali jakie im popadło. I tak na pierwszym przejeździe miałem o 1min gorszy czas od poprzednika. A zawodnicy puszczani co minutę także ten za mną by mnie dogonił na trasie  :P  no i drobna kilkutygodniowa kontuzja się przytrafiła ale jest GIT!  Ogólnie rzecz ujmując był delikatny burdel organizacyjny na Rajdzie. Stąd koniec jakiejś śmiesznej napinki na wyniki. Liczy się dobra zabawa i przede wszystkim robienie tego co się kocha oczywiście za kierownicą tego co się kocha :D  ach te nasze Plejady :P

post-3953-0-01359200-1460631537_thumb.jpg

post-3953-0-51660400-1460631741_thumb.jpg

post-3953-0-25046400-1460631760_thumb.jpg

post-3953-0-02206300-1460631780_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki masakra, deszcz, mgła i dużo błota ale było zajefajnie!!!...

Skończyłem na 5 miejscu! Czasy w ogóle wpisywali jakie im popadło...  Ogólnie rzecz ujmując był delikatny burdel organizacyjny

 

Warunki rzeczywiście były delikatnie mówiąc kiepskie...... jak przez Czarnorzeki jechałem to mgła była potężna ! G@#$ widać  :D  a co dopiero jechać odcinek... 

Bądź co bądź wynik dobry i trzeba się cieszyć..... i to przy takiej aurze  :blink:

 

 mgla-mgla-wszedzie.jpg

 

no i drobna kilkutygodniowa kontuzja się przytrafiła ale jest GIT!

 

Co tam porobiłeś ? Machałeś nogami, rękami na lewo i prawo i się palnąłeś w kask .....?  :blink:  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

mRoZiOo nie przegrzałeś zbytnio motoru mam nadzieję?

 

 

nie nie, nic a nic :)

 

Mrozioo... czy Ty czasem nie upalasz gdzieś po kryjomu ? 

 

Podobno to poniżej to Twoja sprawka ...... hahaha  :biglol:

 

motostrada02.jpg

 

A tak na marginesie to spotkałem dziś Marcina P. ( biała wanna blob ) i tak sobie zrobiliśmy mikro spocika i chwilę pogadaliśmy.... pogoda się nam piękna zrobiła, słoneczko ślicznie zaświeciło i.....

 

...taka nasza sugestia aby na przyszłe, już cieplejsze spoty, ruszyć się gdzieś w plener.... tzn. myśleliśmy na początek o jakimś grillu, można nawet zrzucić się na jakiś forumowy ruszt..... z tym to problemu nie ma ;) ....miło byłoby posiedzieć gdzieś, pogadać, dłużej i ze wszystkimi, nawet przy jakimś delikatnym trunku (oczywiście nie kierowcy) ;) .... zawsze pozostaje niedosyt po naszych spotkaniach  :D

 

Może na najbliższym spocie poruszymy temat i zobaczymy co z tego wyjdzie  :coffee:

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...