Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety tu gdzie mieszkam ludzie nie są specjalnie wzruszeni :D ale oczywiście oglądaliśmy - z tym że to ja chyba się najbardziej cieszyłam z goli :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

A podkarpacie fakt, odjeżdża, skoro nie wzruszyło was to że JA prosiłam o ostatniego spota i nikt nie chciał, to CO was poruszy?! :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, ta istota S2B, zarejestrowala sie na The forum bo chciala podokuczac karloszka, :roll:

 

widzę, że znana istota w waszych stronach :D

Na czas jakiś jest spokój ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, ta istota S2B, zarejestrowala sie na The forum bo chciala podokuczac karloszka, :roll:

 

widzę, że znana istota w waszych stronach :D

Na czas jakiś jest spokój ;)

 

No chyba nie bardzo, jak widzisz nad Twoim postem jest reaktywacja, bo S2B to właśnie Ewelina :) Ale żeby specjalnie dla mnie kolejne konto zakładać... :oops::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<>

Niech widza co piszesz do mnie.. Masz tupet. Skoro wiesz ze mam mężusia to czemu po nocach go wyciągałas?? Co by sie napić!

Wszystko sie popsuło jak tylko sie pojawiłas, także mysle ze jak teraz Cie juz nie ma na podkarpaciu wszycy sie zacznął chetnie spotykac ponownie. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zazdroszczę posiadaczom subaru, bo to moja miłość, podziwiam ich za wytrwałość i dążenie do celu :) ich kobiety nie mają w tym żadnej zasługi (z całym szacunkiem Ewelinko)

 

ok to nie spamuję tylko edytuję posta - ukaszWRX- ja już milknę chociaż nie wiem o co do mnie są pretensje, to nie ja zakładam kolejne z kolei konta żeby śmiecić... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...