Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Hejka... kilka tygodni, początkiem grudnia mijałem się moją turbowanną kilkakrotnie z WRXem na Krośnieńskich blachach... nocą... w niedzielę... na autostradzie Kraków-Katowice... w deszczowym czasie... oświniaczony... to sympatyczne gdy spotykasz swego tak daleko od domu wink.png

to sem ja smile.png pracuję w Katowicach ale w Krośnie jestem dość często średnio raz na 3/4 tygodnie, a tak mieszkam Katowice - Warszawa

Pozdrawiam

aaaa to ty mieszkasz kolo grosaru i spotkalem cie ja akurat bylem wtedy peugeot 206 witam witam icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

o witam tak mieliśmy kiedyś przyjemność porozmawiać

pozdrawiam i do miłego smile.png

witam Kolegów; ja na podkarpaciu od niedawna (Stalowa) ale miło że drużyna istnieje. jak zobaczycie Forka 2006 Urban Grey Met blachy WO 21959 to własnie jadę ja

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka... kilka tygodni, początkiem grudnia mijałem się moją turbowanną kilkakrotnie z WRXem na Krośnieńskich blachach... nocą... w niedzielę... na autostradzie Kraków-Katowice... w deszczowym czasie... oświniaczony... to sympatyczne gdy spotykasz swego tak daleko od domu ;)

to sem ja :) pracuję w Katowicach ale w Krośnie jestem dość często średnio raz na 3/4 tygodnie, a tak mieszkam Katowice - Warszawa

Pozdrawiam

aaaa to ty mieszkasz kolo grosaru i spotkalem cie ja akurat bylem wtedy peugeot 206 witam witam :mrgreen::mrgreen:

o witam tak mieliśmy kiedyś przyjemność porozmawiać

pozdrawiam i do miłego :)

witam Kolegów; ja na podkarpaciu od niedawna (Stalowa) ale miło że drużyna istnieje. jak zobaczycie Forka 2006 Urban Grey Met blachy WO 21959 to własnie jadę ja

pozdrawiam wszystkich

 

witamy nowego kolege :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy spota w przyszłym tygodniu. Mam nadzieje ze Maciek odbierze na ten czas STIaja a Tomek przyjedzie swoim zanabytym Hawkiem . Liczę na przybycie wielu z Was bo dawno sie nie widzielismy . Moja propozycja to sobota godż 19 lub niedziela 17 po staremu u Lukiego na myjni . Jak wam pasuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy spota w przyszłym tygodniu. Mam nadzieje ze Maciek odbierze na ten czas STIaja a Tomek przyjedzie swoim zanabytym Hawkiem . Liczę na przybycie wielu z Was bo dawno sie nie widzielismy . Moja propozycja to sobota godż 19 lub niedziela 17 po staremu u Lukiego na myjni . Jak wam pasuje ?

 

witam pewnie :mrgreen: ..... jak tylko odbiore samochód z warsztatu po konserwacji melduje sie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę pracuję dlatego sobota bardziej mi odpowiada a miejsce spotkania jeszcze bardziej :D

Jakiś czas temu stwierdziłem, że wątek nie odpowiada stanowi faktycznemu więc do dzieła!!!!

 

Sobota, g. 19.00 (może być nawet wcześniej)

1. julian

Edytowane przez julian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę pracuję dlatego sobota bardziej mi odpowiada a miejsce spotkania jeszcze bardziej :D

Jakiś czas temu stwierdziłem, że wątek nie odpowiada stanowi faktycznemu więc do dzieła!!!!

 

Sobota, g. 19.00 (może być nawet wcześniej)

1. julian

2,dzudok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać żeby pomlaskać nad dzudok'a furą bo jeszcze nie było oficjalnej prezentacji, a jednocześnie cieszyć się Wielkim fanem marki, że jest nadal wśród nas, więc okazja podwójna.

 

Reszta czytających też niech się zbiera bo ze spotami nieraz trudna sprawa a pogoda póki co łaskawa żeby chwilę pogadać.

 

Co gorsza jeszcze nie ma zgody LukiGT na użyczenie placu pod spotkanie bo nie wyczytałem go na liście. Myślę, że to też fajna reklama miejsca i można zrobić z tego motyw marketingowy, tym bardziej w sobotę, kiedy większa ilość klientów.

 

Która godzina odpowiada Wam w sobotę?

Edytowane przez julian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać żeby pomlaskać nad dzudok'a furą bo jeszcze nie było oficjalnej prezentacji, a jednocześnie cieszyć się Wielkim fanem marki, że jest nadal wśród nas, więc okazja podwójna.

 

Reszta czytających też niech się zbiera bo ze spotami nieraz trudna sprawa a pogoda póki co łaskawa żeby chwilę pogadać.

 

Co gorsza jeszcze nie ma zgody LukiGT na użyczenie placu pod spotkanie bo nie wyczytałem go na liście. Myślę, że to też fajna reklama miejsca i można zrobić z tego motyw marketingowy, tym bardziej w sobotę, kiedy większa ilość klientów.

 

Która godzina odpowiada Wam w sobotę?

 

:mrgreen: ......ja zajade samochód umyc,!!!!!!! a kto mi zabroni na moja ulubiona myjnie wieczorowa porą podjechac :-P ma byc jakas promocja Łukasz od godz 18:00 załącza niesmiertelnosc na stanowiskach :mrgreen: .....wiec trzeba obowiazkowo wszystkie subaraki z okolicy umyc :mrgreen: ................do zobaczenia

Edytowane przez dzudok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

eee ten tego, może ustawka na jakieś upalanko śniegowe ? śniegu coraz więcej, fura póki mi działa to bym coś pojeździł :)

 

znacie jakieś fajne miejsca w okolicy ?

 

może w ekipie na ten arłamów ? co by na mandat się więcej osób złożyło :)

Edytowane przez rybex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że dobrym rozwiazaniem bedzie wspólny wyjazd na na pojezdzawke. Bedzie pewnie kilka takich imprez zimowych oglaszanych na the forum . Miedzy czasie mozna sie zespotowac wieczorkiem i coś tam zawsze wymyslimy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...