Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Prywatne żale nie przez forum :!: :!: Chcę coś ciekawszego tu przeczytać, bo mało mnie to interesuje co jest Waszą zwadą EwelinaGT i karloszka. Przypomnijcie sobie o czym jest ten temat. A Wasz problem wcale nie doprowadza do "Podkarpackich Spotów Subaru" :!: :!:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatne żale nie przez forum :!: :!: Chcę coś ciekawszego tu przeczytać, bo mało mnie to interesuje co jest Waszą zwadą EwelinaGT i karloszka. Przypomnijcie sobie o czym jest ten temat. A Wasz problem wcale nie doprowadza do "Podkarpackich Spotów Subaru" :!: :!:

 

 

ale człowieku temat milczy od 2 tygodni to po co te twoje trzy grosze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle niedziela jest najbardziej dogodnym terminem dla wszystkich. Z racji braku wolnych weekendów w najbliższym czasie proponuję "poprawiny" po Rajdzie Rzeszowskim, czyli 12.08. Niezależnie od wyniku pewnie ciężko będzie wstać rano ;)

Będzie wtedy też okazja do podsumowania wrażeń i polemiki na temat wygranych i przegranych. Na pewno będziemy mogli zaobserwować ostatnie fajne wózki które opuszczają miasto czy to na lawetach czy to na kołach. Świetny widok będzie na wylotówkach, np. ul. Warszawska :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Spokojny, spokojnie. :mrgreen:

Ani mój subarak ani Dacka nie był mierzony na 1/4 mili a jestesmy ciekawi jakie czasy potrafią zrobić.

Jest okazja profesjonalnie zrobić pomiar + dobrze sie bawić wiec czemu nie?

widzisz coś w tym złego? bo ja nie.

 

Zresztą 29 na kielcach też sie pojawimy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukiGT

Wiesz no, w zasadzie to każdy sobie jeździ tak jak mu pasuje - jeden prosto, drugi zygzakiem i mnie nic do tego :roll:

Zestrachałem się jedynie, że z braku lepszych możliwości na lokalnym terenie koledzy z Podkarpacia poszli w szranki bezmyślnego gazu w podłodze i szybkiego machania biegami. Tym bardziej mnie to zaniepokoiło, że miałaby brać w tym udział taka perełka jak Twoja wanna :?

Tak czy siak bawcie się dobrze, ale lepiej na torze w Kielcach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojny, nie ma sie co strachać :wink: wszakże nie jesteśmy przecież rzeźnikami zmieniającymi biegi bez wciskania sprzęgła :mrgreen:

"Proste są dla szybkich samochodów" - sprawdzimy jak (i czy wogóle :wink: ) są szybkie nasze auta. :)

"Zakręty dla szybkich kierowców" - z pewnością nie jestesmy szybkimi kierowcami :lol:

 

Więc zostaje nam tylko "ćwiara" .... :lol:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

....do czasu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle poszło, fury sprawdzone i jak na "uliczne" auta to fajnie dawały rade. Luki, nieźle idzie a i dacko nieźle się odpycha. Test na prostej zdany, teraz kolej na zakręty :)

Ps. Mam na osiedlu GT, które startowało, z naklejką "infoloty.pl" na bokach i "świniakami". Czy właściciel jest forumowiczem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...