Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moje Podkarpacie :mrgreen: chlopcy i dziewczeta moj kolega i forumowicz Frodo123 odwiedzil wczoraj Basildon gdzie znajduje producent kawiorowych wydechow H&S :twisted: pogadal tam z kim potrzeba i dostal ciekawa propozycje na wydeszki do naszych Subaraczkow :mrgreen: aby zrealizowac ten deal potrzeba 10chetnych :roll:

Niestety nie mozemy otworzyc nowego watku :( z zakupem grupowym ,gdyz nasze mody nie wyrazaja na to zgody, jesli ktos bylby chetny prosze pisac do mnie lub Frodo123 na PW

Pozdrawiam

Mam nadzieje ,ze tym postem nie lamie zadnego regulaminu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczająco :P

 

-- Wt maja 22, 2012 10:35 am --

 

-SPRZEDAM SUBARU-

powoli informuję Rzeszów, a w niedalekiej przyszłości i całą Polskę że oddam mój skarb w dobre ręce - to tak jakby była szansa, żeby została w okolicy.

Niestety polskie sądy to jest jakiś kiepski żart. Nie wiem za co się sama utrzymam no a na małą mnie nie stać na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karloszka Monika co to się stało z Twoim subaru? Widziałem że stoi w okolicach błażowej u lakierników/mechaników i obok niej poobijany Wrx bez silnika. Swap na turbo? Xd czy juz sprzedałaś ?

 

Nic się nie stało, napisałam w wątku dot. mojego subaru o co chodzi jeśli jesteś zainteresowany :) lakier bezbarwny zszedł, chciałam to zrobić przed sprzedażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...