Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

mi jedynie co się kojarzy to tylko ten arłamów , no i w Kąkolówce mamy kawałek fajnych serpentyn :) na samym końcu nie wiem czy byłeś ;) pewnie Krajanek tamteny jeździ :)

 

coś takiego

na tych filmikach lekko je widać ale to nie cała trasa tylko jeden zakręt ;) a jest ich w sumie z 5 i 3 takie dłuższe ale lżejsze , bez szału ale jak to mówią lepszy rydz niż nic :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos na tym torze w Biłgoraju zamiata wszystkich subaraczkiem

 

https://www.youtube....h?v=tm3rnCDyULY

Konrad jeździ dużo w KJS i to nie tylko w tym regionie, bo sam jest z okolic Chełma i Lublina. Najczęściej wyjeżdża z "garnkiem" o ile nie zrobi bum tak jak w KJS Niepodległości w Jaśle. Fura też jest dobrze doinwestowana.

 

Tor w Biłgoraju to naprawdę fajna zabawa. Na sucho czy na mokro jest przyczepny, co oznacza, że gumy ostro dostają :)

 

To kiedy i gdzie chłopaki ?

Polatał by boczurem trochę :) :) :P :P i przetestował gumki :) :)

Pozdrawiam

pio_ryf piękne masz kółka na zimę i takie odważnie wielkie :P

 

Polecam tor biłgoraj ale nie znam warunków na nim na śniegu. Ogólnie fajny do pojeżdzawek bo blisko, i w miarę szeroko i bezpiecznie.

 

Chętnie się piszę na jazdę chociaż z racji gorącego okresu przedświątecznego będę miał maksymalnie ograniczony czas. Może faktycznie plac Meble.pl wieczorową porą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam że wtrącę cos z zupełnie innej beczki, a mianowicie chciałbym zapytać czy jest wam znany koledzy z podkarpacia ten Forek http://otomoto.pl/subaru-forester-wyjatkowy-piekny-automat-C26252421.html ??Jestem mocno zainteresowany zakupem tego autka, a że z Białegostoku jest kawałek drogi do Jarka to chciałbym dowiedzieć się czegoś na temat tej lodówki ;) Wiem że na takie pytania jest odpowiedzi dział, ale wiadomo że nie każdy tam zagląda. Tak czy owak będę wdzięczny za każdą opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam że wtrącę cos z zupełnie innej beczki, a mianowicie chciałbym zapytać czy jest wam znany koledzy z podkarpacia ten Forek http://otomoto.pl/su...-C26252421.html ??Jestem mocno zainteresowany zakupem tego autka, a że z Białegostoku jest kawałek drogi do Jarka to chciałbym dowiedzieć się czegoś na temat tej lodówki ;) Wiem że na takie pytania jest odpowiedzi dział, ale wiadomo że nie każdy tam zagląda. Tak czy owak będę wdzięczny za każdą opinię.

 

nie ma problemu jestem z Jarosławia pisz PW

 

Ps.dla wszystkich wesołych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia :)

Edytowane przez dzudok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"SUBARU JEST MARKĄ KTORĄ CHYBA ZNA KAŻDY, SWOJĄ WIELKĄ POPULARNOŚĆ ZYSKAŁA DZIĘKI UDZIAŁOM W WYŚCIGACH GDZIE ODNOSIŁA SAME ZWYCIĘSTWA !"

ah te wyścigi rajdowe...

 

Dobra reklama dźwignią handlu :) A co do tych wyścigów rajdowych :D no cóż nie każdy musi znać znaróżnicę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Ziomy :) Za posrednictwem tego forum i naszego podkarpackiego watku, składam Wam wszystkim najserdeczniejsze zyczenia swiateczne. Cobyście zawsze zdrowi byli a wasze furki były niezawodnie i gotowe aby słuzyć swoim włascicielom . I niech gwiazdy zawsze rozświetlaja Wam droge w ciemnosci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e7qp3srbsps

 

Rozkminiam ten filmik przez jakiś czas i jestem pod niesamowitym wrażeniem jazdy a przede wszystkim klasyka i jego cudownego dźwięku.

Tym co nie widzieli tego filmu życzę niesamowitych wrażeń, a Ci co już widzieli niech mi powiedzą co za driver tak ujeżdża?

Edytowane przez julian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim samochodem Colin McRea zdobył tytul mistrza swiata w rajdach wrc w latach 95,96 . Auto jest zbudowane na bazie gc8 typ ra sti ver II. W cale bym sie nie zdziwil jakby to On własnie siedzial za kierownica.

 

Chociaz oklejenie auta na to nie wskazuje ... Colinowi w tych latach towarzyszyły trzy piatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...