Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Frodo123, musisz rzucic data kiedy spot ma sie odbyc :wink: bo nikt wrozka nie jest kiedy Ty do PL przyjedziesz :twisted: a i miejscowke musisz znalesc :roll: albo postawic duza butelke whisky dla LukiGT i u niego na miejscowce cos zorganizowac :lol:

A po powrocie do UKja wszystko mi opowiedziec i podpierac sie fotkami :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok pany bede w pl od 5.03 do 13.03 :D:D dla mnie nie ma znaczenia w jaki dzien bylby spot a miescowke to zostawie do inicjatywy chlopakow ktorzy beda na spocie :mrgreen::mrgreen: nie mieszkam w pl jak narazie i nie znam spoko miiejscowki wiec spot u LukiGT, nie jest zla propozycja :mrgreen::mrgreen: co ty na to LukiGT, :?: :?: a whisky-acza to ty ukaszWRX, juz nie musisz sie martwic i tak go tym razem nie posmakujesz hehehe :D:D:mrgreen::mrgreen: no chyba ze wpadniesz na spota ziomku :mrgreen::mrgreen: a fotki ukaszWRX, zobaczysz jak bedziesz grzeczny i wrozka wyczaruje whisky i bedziesz sie nia dobrze podieral :D:D:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam spoko miiejscowki wiec spot u LukiGT, nie jest zla propozycja

to nie jest propozycja :!: oficjalne spoty na podkarpaciu odbywaja sie wlasnie na myjce u LukiGT 8) :mrgreen: jabys byl na bierzaco "z" watkiem to bys wiedzial takie rzeczy :wink:

whisky-acza to ty ukaszWRX, juz nie musisz sie martwic i tak go tym razem nie posmakujesz hehehe

no pewnie tym razem nie :(

no chyba ze wpadniesz na spota ziomku

bardzo bym chcial, ale narazie niestety nie jest to mozliwe zespotowac sie z TEAM-em PODKARPACIE nad czym bardzo ubolewam :evil: ale przyjdzie taki dzien :wink: 8) wieze w to :mrgreen: ze poupalamy sobie kiedys razem nasze Subaraczki w zimowej scenerii np.w Birczy :twisted::twisted::twisted::mrgreen:

fotki ukaszWRX, zobaczysz jak bedziesz grzeczny

pamietaj, zawszejestem grzeczny :mrgreen:

wrozka wyczaruje whisky

to Ty jeszcze wiezysz we wrozki :shock: :lol:

pozdro Krzysiu :lol::lol::lol: i sniegu w PL Ci zycze duzooooo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spot też się "piszę"!

Ale wolałbym żeby było już bez śniegu i ciepło min 25 stopni. Z dwóch powodów:

 

1. W mojej pokazówce mam slicki i ni cholerę nie jadą po śniegu

2. Mamy Forumowiczkę w team-ie, może przyjechałaby subaru w krótkiej spódniczce byłoby co oglądać :shock: :mrgreen: , oczywiście miałem na myśli Jej autko :D

 

Luki co słychać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spot też się "piszę"!

Ale wolałbym żeby było już bez śniegu i ciepło min 25 stopni. Z dwóch powodów:

 

1. W mojej pokazówce mam slicki i ni cholerę nie jadą po śniegu

2. Mamy Forumowiczkę w team-ie, może przyjechałaby subaru w krótkiej spódniczce byłoby co oglądać :shock: :mrgreen: , oczywiście miałem na myśli Jej autko :D

 

Luki co słychać?

 

Ciekawe o kim mowa ????

 

A nt. spota no to ja wróżką nie jestem żeby wyczuć że jest spot ;P chyba mnie nie chcecie tam skoro nie mówicie nawet :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karloszka, jestes jedyna dama w tym watku 8) tak wiec domniewam ,zesubydu, pisal o Tobie :wink:

Co do spota, to musisz czesciej zagladac do naszego watku to bedziesz napewno wiedziala co, gdzie i kiedy :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam było magalkoholowo :twisted: bez udziału Subarków oczywiście 8) Spot nie był planowany :idea: Total spontan :D

 

-- 18 lut 2012, o 11:59 --

 

Edit Może innym razem. Ide z dzieciakami na narty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam szybko kogoś Krosno okolice co mi ustawi położenie przepustnicy i ma soft co by to cholerstwo ustawić, byłem u mechanika i założona nowa przepustnica na kompie wyskakuje brak adaptacji, przepustnica jest ok, ma ktoś szybką możliwość to ustawić ??

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antikos, mozesz sprobowac o findysza w krosnie moze on ci pomoze ja tam robilem caly silnik

powiem tak u tego Pana jak mam coś robić to już wolę na nogach chodzić, samochód już w Katowicach tutaj to ogarną

Ale wielkie dzięki za info, jak będziesz w Krośnie to tam u mnie zabulgotaj pod domem jak będę to możemy skoczyć na mały spocik może odwiedzimy kolegów z Rzeszowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz sprobowac o findysza w krosnie
u tego Pana jak mam coś robić to już wolę na nogach chodzić

 

mozesz cos wiecej o tym Panu nam powiedziec :mrgreen:

ja to tak tylko z ciekawosci pytam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...