Skocz do zawartości

DJ Bobo - Pirates of Dance (sponsored by Subaru)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Większość pedofili to homoseksualiści.

 

Skąd takie informacje?

 

O ile nie ma żadnych merytorycznych podstaw do zabraniania homoseksualistom cywilnego rejestrowania swoich związków partnerskich (kij w ucho samemu słowo "małżeństwo", niech sobie kościoły trzymają swój copyright na nie), to zakaz pedofilii wynika z troski o dobro dziecka.

 

 

A jak ci 13-letnia córka powie, że ona kocha 40-letniego pana, to co?

 

To samo, co gdyby powiedziała, że ma wielką ochotę na wódeczkę czy papieroska. Że musi trochę poczekać. Właśnie z troski o jej dobro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 291
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Azrael w zasadzie jak dotad, nie slyszalem zeby homoseksualizm zostal uzasadniony fizjologicznie, genetycznie itp. A nawet jezeli ktos go w ten sposob uzasadnial, to zaraz 10 innych specjalistow znajdywalo kontrargumenty, poza tym, gdyby homoseksualizm mial faktycznie podloze biologiczne, to dawno, w wyniku ewolucji by zanikl, a tak nie jest.

Bo czasem bywa tak - a czasem bywa siak.

 

W zwiazku z tym, przynajmniej moim zdaniem, homoseksualizm jest taka sama forma radzenia sobie ze swoja seksualnoscia (a raczej nie radzenia) jak alkoholizm czy narkomania z szerzej pojetymi problemami emocjonalnymi.

 

Albo szybka jazda samochodem po torze rajdowym, co? Subaromaniakow też byś dyskryminował? :-) Uważam, że dorośli ludzie powinni radzić sobie ze swoimi "problemami emocjonalnymi" tak jak tylko mają na to ochotę, póki nie krzywdzą innych. Jak ktoś sobie chce radzić akurat wódeczką, skrętem czy stosunkiem homo, to nie jest to po prostu Twój interes.

 

Większa wolność w ogóle jest korzystna - także dla tych, którzy z niej bezpośrednio nie korzystają. Chociaż nie jestem brunetem, nie chciałbym żyć w kraju, w którym dyskryminuje się brunetów.

 

Liberalizm ekonomiczny, jak najbardziej, od reszty precz. Obawiam sie ze spoleczenstwo oparte o zasade "Robta co chceta" nawet bez przestepczosci, to zwyczajnie niemozliwy do spelnienia absurd. Spoleczenstwo zeby funkcjonowac i relizowac wspolne cele (no bo po to istnieje) potrzebuje cech, ktore beda im zapewnialy wspolna tozsamosc, wspolnej religii, systemu wartosci, jezyka, symboli narodowych itd.

 

 

Nie widzę powodu, żeby elementem tej wspólnoty miało być akurat dyskryminowanie brunetów.

 

Gdyby dyskryminowano brunetów (np. nie dopuszczano ich do pewnych zawodów), też by demonstrowali i ja bym się im nie dziwił.

Najwyrazniej bruneci nie sa postrzegani jako cos odmiennego.

 

 

Najwyraźniej. Ale przecież są odmienni od blondynów bardziej nawet niż heteroseksualiści od homoseksualistów.

 

Wiem ze istnieje teraz na swiecie tendencja do relatywizowania wszystkiego jak leci, no bo czemu nie, ale uwazam ze niezaleznie od tego jakie sa zasady, to kazda zasada obowiazujaca wszystkich jest lepsza od braku zasad. Poniewaz to wlasnie zasady umozliwiaja spojne funkcjonowanie spoleczenstwa.

 

Ale czy tą zasadą musi być akurat dyskryminowanie brunetów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale komedie panowie, forum subaru a rozmowa toczy sie o pedałach :lol:

Z regoly jestem tolerancyjny, nie mam nic do czarnych zoltych czy zielonych, ale gdy widze geja to az reka mi sie zaciska i nic tego nie zmieni. Traktuje to jako chorobe, ktora powinno sie leczyc pozadnym łomotem. I prosze nie piszcie ze jestem taki i taki itp. W zyciu tego niezaakceptuje. Owoc pisal o odruchu wymiotnym - u mnie jest to samo :roll:

 

Nie przejmuj się - ja mam odruch wymiotny na wieśniacki tuning. Tyle, że nie zamierzam "łomotać" ludzi o takim guście, ani nawet dyskryminować ich w miejscu pracy.

 

Ps1. Sideways, jestes "ukrytym" gejem? ;)

 

 

Nie trzeba być Żydem żeby być wrogiem antysemityzmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie informacje?

 

Ot, przykład siatki pedofilów warszawskich. Większość osób, które wykorzystywali seksualnie - to młodzi chłopcy.

 

To nie jest przykład uzasadniający tezę o "większości". "Większość" ofiar jednego pedofila mogą stanowić chłopcy, większość ofiar innego (np. tego księdza z Podlasia) to dziewczynki. Ofiary Marcela Dutroux to także same dziewczynki. Takimi przykładami moglibyśmy się przerzucać (ten chłopców, tamten dziewczynki, ten chłopców, tamten dziewczynki), ale jestem ciekaw czy cokolwiek (poza uprzedzeniami) masz na poparcie tezy o "większości". Wygląda na to, że nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sideways, ja przeciez sie nie przejmuje :lol: jezeli ktos to robi to tylko Ty :lol:

Nie napisalem, ze gdy widze pedała to odrazu spuszczam mu łomot a tylko ze zaciska sie reka. Nawet nie mam zamiaru sie do nich dotykac. A to ze sa dyskryminowani to bardzo mnie to cieszy

 

A ja jestem ogólnie wrogiem dyskryminacji, więc żadna dyskryminacja mnie nie cieszy - nawet jeśli dotyczy kogoś innego. Obiecuję Ci, że jeśli kiedyś w Polsce zaczną dyskryminować ludzi za wieśniacki tuning i zorganizujesz z kolegami Paradę Rice-Boyów by przeciw temu zaprotestować - też was gorąco poprę i nawet nakleję sobie specjalnie na tę manifestację jakąś malutką plastikową atrapę spojlera na znak solidarności z dyskryminowanymi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja jestem ogólnie wrogiem dyskryminacji, więc żadna dyskryminacja mnie nie cieszy - nawet jeśli dotyczy kogoś innego. Obiecuję Ci, że jeśli kiedyś w Polsce zaczną dyskryminować ludzi za wieśniacki tuning i zorganizujesz z kolegami Paradę Rice-Boyów by przeciw temu zaprotestować - też was gorąco poprę i nawet nakleję sobie specjalnie na tę manifestację jakąś malutką plastikową atrapę spojlera na znak solidarności z dyskryminowanymi :-)

 

Ty najpierw przeczytaj coś napisał, a potem sie zdecyduj czy jesteś ZA czy jezdeś PRZECIW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerka w moje ankiecie:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=103332&start=50

 

Jak i w tej, tyle samo oddanych głosów :?:

 

Na tyle setek osób tylko 33 osoby są na tyle bystre, aby wiedzieć jak nadusić aby zagłosować :?: A może reszta jest tak leniwa, że szkoda im marnować jednego klikniecie i przebiegu 20 cm swoich zdechłych myszek....

:evil::evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość pedofili to homoseksualiści.

Słyszałty kiedy o czymś takim jak logika? :? Mniejszość (marginalna) homoseksualistów to pedofile.

 

Poza Twoj argument ma sie jak... nie będę kończył. Dyskusja jest o homoseksualistach, anie pedofilach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak mi też się nie podoba, ale chyba nie da się nic poradzić na pewne zaburzenia hormonalne w fazie formowania mózgu płodu.

Azrael w zasadzie jak dotad, nie slyszalem zeby homoseksualizm zostal uzasadniony fizjologicznie, genetycznie itp. A nawet jezeli ktos go w ten sposob uzasadnial, to zaraz 10 innych specjalistow znajdywalo kontrargumenty, poza tym, gdyby homoseksualizm mial faktycznie podloze biologiczne, to dawno, w wyniku ewolucji by zanikl, a tak nie jest.

 

 

 

Nie bardzo rozumiem argumentacje że miałby zaniknąc. Niby dlaczego? Uzasadnienie medyczne które ja znam (właściwie dwa podobne) za którymi są pewen cdośc mocne argumenty empiryczne opiera się na pewncyh nieprawidłowościach w poziomie hommonów w trackie rozwoju mózgu. Nie jest to coś co może zaniknąć bo jest to wynik nieprawidłowości rozwojowych tudzież zabużeń w ciąży.

 

 

 

Oczywiście istnieją jeszcze takie rzeczy jak np. homoseksualizm nabyty i nie tylko fzjologia determinuje nasze zachownaia - tego nie twierdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, oczywiście? Co masz na myśli?

 

 

NO jest np. zjawisko homoseksualizmu nabytego np. wśród społeczności wykształcających się w ośrodkach zamkniętych, ale to sa złożone zjawiska, ja się na tym nie znam, koleżanka o tym isze magisterkę, wiem że dlateg kiedyspodawai w poprawczakach i wojsku Brom ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

JESTEM HETERO 8)

 

A skąd wiesz...?

 

to się wie i ja w tych sprawach wolę zdecydowanie kobiety !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No nie bądź taki pewien. Możesz sobie nieuświadamiać swojego homoseksualizmu, wypierać go pod naciskiem opresywnego, homofobicznego i ultrakatolickiego społeczeństwa. Zmuszać się do życia zgodnego z chorymi normami mieszczańskiej społeczności. Wyrzekać się swej prawdziwej tożsamości by przeżyć w polskim ciemnogrodzie.

Zastanów się!

 

A potem idź do Utopii, odrzuć kompleksy i przytul jakiegoś miłego efeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...