Skocz do zawartości

panel klimatyzacji


Mont

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...
Odkopię temat...

 

O wymianie samego panelu na "po liftingu" nie ma co marzyć... Ale, czy deski są takie same? jakby dostać panel + tunel między fotelami po lifcie? Podejdzie to? Orientował się ktoś?

 

Pozdrawiam,

Damian

 

Całość pasuje. tzn musisz mieć nawiewy, to coś od radia, panel, popielniczkę i tunel. Wieść gminna tak niesie w postaci dwóch osób, jedna nawet gdzieś tu mi to pisała i wklejała fotki ;)

PS - znajdę brakującą lampę to się ozwę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś w necie fotki i zgłupiałem - po lifcie ręczny nie jest z drugiej strony tunelu? .. chyba coś mi się przewidziało, nie chce mi się wierzyc, że robili taką zmianę.

 

A co z panelem od klimy? Elektrycznie pasuje?

 

D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś w necie fotki i zgłupiałem - po lifcie ręczny nie jest z drugiej strony tunelu? .. chyba coś mi się przewidziało, nie chce mi się wierzyc, że robili taką zmianę.

 

A co z panelem od klimy? Elektrycznie pasuje?

 

D.

 

Elektrycznie ponoć pasuje - poszukaj, są fotki w wątku kiedy ja pytałem o to samo ;)

W najgorszym wypadku trzeba dopisać do listy ręczny. Będę w ciągu dwóch tygodni przechodził tą drogę, dam znać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góra deski jest taka sama, panel elektrycznie pasuje, ręczny w angolu jest po tej stronie co we wszystkich starszych imprezach ale i tak trzeba zakupić dźwignię ręcznego od nowszego modelu ze względu na inny mieszek, do tego trzeba wyciąć otwór na sterowanie lusterek, które w nowszych jest już w drzwiach kierowcy. Radio ma inne boczne blachy mocujące /pod innym kątem/. Ogólnie to wszystko drogo wychodzi - na używanych częściach jakieś 1500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...