Jump to content

panel klimatyzacji

Mont

Recommended Posts

• 10 months later...

Odkopię temat...

O wymianie samego panelu na "po liftingu" nie ma co marzyć... Ale, czy deski są takie same? jakby dostać panel + tunel między fotelami po lifcie? Podejdzie to? Orientował się ktoś?

Pozdrawiam,

Damian

Odkopię temat...

O wymianie samego panelu na "po liftingu" nie ma co marzyć... Ale, czy deski są takie same? jakby dostać panel + tunel między fotelami po lifcie? Podejdzie to? Orientował się ktoś?

Pozdrawiam,

Damian

Całość pasuje. tzn musisz mieć nawiewy, to coś od radia, panel, popielniczkę i tunel. Wieść gminna tak niesie w postaci dwóch osób, jedna nawet gdzieś tu mi to pisała i wklejała fotki ;)

PS - znajdę brakującą lampę to się ozwę...

Oglądałem dziś w necie fotki i zgłupiałem - po lifcie ręczny nie jest z drugiej strony tunelu? .. chyba coś mi się przewidziało, nie chce mi się wierzyc, że robili taką zmianę.

A co z panelem od klimy? Elektrycznie pasuje?

D.

Oglądałem dziś w necie fotki i zgłupiałem - po lifcie ręczny nie jest z drugiej strony tunelu? .. chyba coś mi się przewidziało, nie chce mi się wierzyc, że robili taką zmianę.

A co z panelem od klimy? Elektrycznie pasuje?

D.

Elektrycznie ponoć pasuje - poszukaj, są fotki w wątku kiedy ja pytałem o to samo ;)

W najgorszym wypadku trzeba dopisać do listy ręczny. Będę w ciągu dwóch tygodni przechodził tą drogę, dam znać :mrgreen:

Hehe, nie bądźcie samoluby :P ... dajcie znać co wyszło z oględzin :D

Jasne, że jak się odbędą z panelem z Imprezy. Przymierzyłem jak na razie panel z Forka angola i nie działa...

Jutro-pojutrze kolejne podejście z imprezowym panelem :)

Góra deski jest taka sama, panel elektrycznie pasuje, ręczny w angolu jest po tej stronie co we wszystkich starszych imprezach ale i tak trzeba zakupić dźwignię ręcznego od nowszego modelu ze względu na inny mieszek, do tego trzeba wyciąć otwór na sterowanie lusterek, które w nowszych jest już w drzwiach kierowcy. Radio ma inne boczne blachy mocujące /pod innym kątem/. Ogólnie to wszystko drogo wychodzi - na używanych częściach jakieś 1500zł.