Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

 

No plus za czasow BMW to przy Robercie ja by na wstecznym jezdzil :wink:

 

Po trzech pierwszych wyścigach F1 ( nooo dlaczego bez Roberta :cry: ) wiadomo kto będzie siłą w F1 . Ja stawiam na Red Bull , Ferrari a Lotus Renault bez Roberta w dalszym tle.

turdziGT - BMW Sauber to już historia który to team musiał promować niemieckich kierowców jak kwik - Nick który miał pewne przywileje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w sieci natknąłem się na takie info:

 

"Ponoć jak Kubica dowiedział się kto za niego zasiądzie w bolidzie to wyleciał z sali mówiąc, że już mu nic nie jest i jest gotowy do startów, ochroniarze dopiero przed szpitalem go złapali."

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w sieci natknąłem się na takie info:

 

"Ponoć jak Kubica dowiedział się kto za niego zasiądzie w bolidzie to wyleciał z sali mówiąc, że już mu nic nie jest i jest gotowy do startów, ochroniarze dopiero przed szpitalem go złapali."

 

:mrgreen::mrgreen:

 

ja na jego miejscu bym tak zrobił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w sieci natknąłem się na takie info:

 

"Ponoć jak Kubica dowiedział się kto za niego zasiądzie w bolidzie to wyleciał z sali mówiąc, że już mu nic nie jest i jest gotowy do startów, ochroniarze dopiero przed szpitalem go złapali."

 

:mrgreen::mrgreen:

 

He he dobre :mrgreen:

Ta cała sytuacja jest taka że Ruski z Niemcem jeżdżą a Polak w szpitalu , ehh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert Kubica, który przeszedł w środę trzecią i ostatnią operację, został przeniesiony z intensywnej terapii na oddział rehabilitacji szpitala Santa Corona w Pietra Ligure - poinformowano w piątkowym biuletynie medycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech jeździ dobrze :roll: już pisałem - będą wyniki będzie kasa od sponsorów - kubica wraca i walczy 8) co by nie pisać heidfeld nie jest przyszłościowym zawodnikiem (kurczę stary dziad jak ja :mrgreen: )

 

a to, że mendy nie lubię.. trudno.. tylko mógłby tyle nie gadać :roll:

a walki o mistrzostwo świata raczej nie posmakuje - imo zbyt nijaki taki.. brak polotu.. solidne czwarte miejsce :twisted::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucass, nie można cofać się do tyłu :-)

 

"Ponoć jak Kubica dowiedział się kto za niego zasiądzie w bolidzie to wyleciał z sali mówiąc, że już mu nic nie jest i jest gotowy do startów, ochroniarze dopiero przed szpitalem go złapali."

 

Dobrze że zdążyli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ponoć jak Kubica dowiedział się kto za niego zasiądzie w bolidzie to wyleciał z sali mówiąc, że już mu nic nie jest i jest gotowy do startów, ochroniarze dopiero przed szpitalem go złapali."

 

Dobrze że zdążyli :D

 

Z tym nie mieli problemu bo potrzebowal na to "zaledwie" dwie godziny :mrgreen::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie tak zastanawiam co zrobi teraz prducent N-Gina skoro Robert nie jezdzi i niemoże sie reklamowac na jego kombinezonie? Wiem ze to mało wazne ale to tylko tak z niezdrowej ciekawosci......

 

pomyśl co będzie jak Robert wyzdrowieje i wróci

wtedy to będą sponsorzy mieli pole do popisu z reklamami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze Kubica jest takim kierowcą ktory tak naprawde nie potrzebuje zewnetrznego sponsora, to bardziej polega na tym by producent mogł czerpać dodatkowe zyski z reklamowania np. napoju, gdzie musi płaci za wykorzystanie wizerunku sportowca i jest zobligowany na wywiazywanie sie z umowy. Dotychczasowy Tiger był produkowany przez Gellwe, a ci potrzebowali najwidoczniej nowej Twarzy by mogło sie przełożyć na wyższą sprzedaż :wink:

 

ciekawe czemu Broker sponsoruje McLarena.

 

Bo to doskonały nośnik reklamy, dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa N-gine, ciekawy jestem jak zareagują. Kontrakt z Robertem sie skończył, miał być nowy, cała komunikacja oparta była na Robercie, a Robert jest chwile wyłączony ze sportu, ale... jest o nim głośno, chyba głośniej niż przed wypadkiem. Ciekawe, co zrobią :roll:

Co do XTB uważam że to dobry ruch, im więcej polskich marek w sporcie motorowym tym lepiej dla wszystkich. Nie ma co dyskutować dlaczego w McL, a nie w LR (pewnie coś nimi kierowało, choćby fakt że dzieki temu że są w McL a nie w LR dyskutujemy o tym... No i pamietajmy że to mistrzowski team!)- w LR z tego co wiem nie brakuje kasy, po tym jak chłopaki od RakietyW dodrukowali trochę zielonych :mrgreen:

Nich koniunktura sie nakręca, więcej firm bedzie rozważało udział w sponsoringu w motorsportach, a jak beda sponsorzy to dyscyplina sie rozwinie. Efekt kuli śnieżnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do XTB uważam że to dobry ruch, im więcej polskich marek w sporcie motorowym tym lepiej dla wszystkich. Nie ma co dyskutować dlaczego w McL, a nie w LR (pewnie coś nimi kierowało, choćby fakt że dzieki temu że są w McL a nie w LR dyskutujemy o tym...

Oni sa w F1 juz od zeszlego roku. XTB ma aspiraje byc firma swiatowa, wiec ograniczanie sie do rodzimego podworka jest slabym zabiegiem marketingowym. Podstawili na Maclarena i na Lewisa ktory jest juz mistrzem i jest bardziej rozpoznawany poza naszymi granicami niz RK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...