Skocz do zawartości

Zakup subaru


Wiktor102

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam zamiar kupić Subaru Impreze GL, 1997 rocznik, 2.0. I mam pytanie bo auto posiada hamulec górski czy to jakoś źle wpływa na stan techniczny auta. Na co zwrócić uwagę przy zakupie i co najczęściej się psuje w tych modelach? Dzięki z góry za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz odpowiadać mi w ten sposób to lepiej nie pisz wcale, ja chce wiedzieć coś co Wam się przydarza jakieś opinie osób które mają długo dany samochód i wiedzą co z nim może być nie tak. Nie chce czytać "suchych" wiadomości...

 

a posty w stylu Twoim są zwykłym cwaniactwem na forum w stosunku do nowych użytkowników

 

 

 

BEZ SPINKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor102, tu się nikt nie napina... może poza Tobą. Pytania, które zadajesz były tutaj zadawane milion razy. I jest na nie dużo odpowiedzi. Nie dziw się, że nie będziemy pisać tego samego po raz ochnasty bo wpada koleś, któremu się Forum nie chce poczytać. BTW: FAQ to nie tylko "suche wiadomości" - jakbyś zajrzał to byś wiedział.

I polecam lekturę regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a posty w stylu Twoim są zwykłym cwaniactwem na forum w stosunku do nowych użytkowników

wybacz chlopaku, ale to nie jest cwaniactwo :roll: ape, juz Ci napisal :twisted:

zapytam raz ile czasu poswieciles na poczytanie Forum ???? zaloze sie ze wcale i zadajesz po raz enty to samo pytanie tak wiec ja odsylam Cie :arrow: tu FAQ :twisted: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tu jakis cwaniak :?: :?:

to cwaniak daje 5 :mrgreen:

 

Wiktor102, wybacz nie moglem sie powstrzymac

 

i powodzenia w lekturze bo warto

kilka dni i znalazlem co mnie interesuje

to forum to kopalnia wiedzy

i jest tu kilku kozakow co sie znaja

ja tu wpadlem goly i wesoly

a teraz nawet pomuka mam :mrgreen:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam zamiar kupić Subaru Impreze GL, 1997 rocznik, 2.0. I mam pytanie bo auto posiada hamulec górski czy to jakoś źle wpływa na stan techniczny auta. Na co zwrócić uwagę przy zakupie i co najczęściej się psuje w tych modelach? Dzięki z góry za odpowiedzi.

w subaru nic się nie psuje tylko ulega uszkodzeniu przez użytkownika :lol: ,a tak naprawdę to przy zakupie sprawdzasz to samo co przy innych autach;sprzęgło,przegóby,zawieszenie i takie tam,niema niczego szczególnego do sprawdzania czego nie robiło by sie przy zakupie innego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz nawet pomuka mam

:twisted: Czuje się doceniony :twisted:

 

Hahaha, Subaru się nie psuje. Subaru odmawia posłuszeństwa wykorzystując swoją niesamowitą siłę perswazji. W ułamek sekundy potrafi komuś udowodnić, że jest kompletnym idiotą :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

PS. zoowty, kiedy się widzimy? ;). Nadal jesteś po prawej stronie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzak ja nadal po prawej i chyba tak narazie zostanie

a mianowicie samochod zostanie w pl

musze cos zaoszczedzic salaty bo ostatnio mnie kosztyje po 600 - 700 funtow miesiecznie :evil:

jeszcze do konca nie wiem

co do wizyty to zadzwonie do ciebie jak bede w pl

tj czwartek

trzym sie

a jak twoj

popsuli juz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie w tą środe jadę, żeby popsuli bo w zeszłym tygodniu nie dałem rady (awaria turka :( ). No nic nie zaśmiecajmy wątku. Zapisałes telefon, czy na wszelki wypadek podesłać? Możemy zrobić mini spota, bo JeanP pisał, że też jest chętny :). pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie w tą środe jadę, żeby popsuli bo w zeszłym tygodniu nie dałem rady (awaria turka :( ). No nic nie zaśmiecajmy wątku. Zapisałes telefon, czy na wszelki wypadek podesłać? Możemy zrobić mini spota, bo JeanP pisał, że też jest chętny :). pzdr

 

 

no wlasnie tez mu piaslem ze zabiore go do ciebie

wiec spocik jak najbardziej

dobra miejscowka byla tam gdzie robiliscie zdjecia ktore mi wyslales

anyway ustalimy wszystko jak bede w pl

nr mam we wiadomosciach ...chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...