Skocz do zawartości

Zakup subaru


Wiktor102

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam zamiar kupić Subaru Impreze GL, 1997 rocznik, 2.0. I mam pytanie bo auto posiada hamulec górski czy to jakoś źle wpływa na stan techniczny auta. Na co zwrócić uwagę przy zakupie i co najczęściej się psuje w tych modelach? Dzięki z góry za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz odpowiadać mi w ten sposób to lepiej nie pisz wcale, ja chce wiedzieć coś co Wam się przydarza jakieś opinie osób które mają długo dany samochód i wiedzą co z nim może być nie tak. Nie chce czytać "suchych" wiadomości...

 

a posty w stylu Twoim są zwykłym cwaniactwem na forum w stosunku do nowych użytkowników

 

 

 

BEZ SPINKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor102, tu się nikt nie napina... może poza Tobą. Pytania, które zadajesz były tutaj zadawane milion razy. I jest na nie dużo odpowiedzi. Nie dziw się, że nie będziemy pisać tego samego po raz ochnasty bo wpada koleś, któremu się Forum nie chce poczytać. BTW: FAQ to nie tylko "suche wiadomości" - jakbyś zajrzał to byś wiedział.

I polecam lekturę regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a posty w stylu Twoim są zwykłym cwaniactwem na forum w stosunku do nowych użytkowników

wybacz chlopaku, ale to nie jest cwaniactwo :roll: ape, juz Ci napisal :twisted:

zapytam raz ile czasu poswieciles na poczytanie Forum ???? zaloze sie ze wcale i zadajesz po raz enty to samo pytanie tak wiec ja odsylam Cie :arrow: tu FAQ :twisted: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tu jakis cwaniak :?: :?:

to cwaniak daje 5 :mrgreen:

 

Wiktor102, wybacz nie moglem sie powstrzymac

 

i powodzenia w lekturze bo warto

kilka dni i znalazlem co mnie interesuje

to forum to kopalnia wiedzy

i jest tu kilku kozakow co sie znaja

ja tu wpadlem goly i wesoly

a teraz nawet pomuka mam :mrgreen:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam zamiar kupić Subaru Impreze GL, 1997 rocznik, 2.0. I mam pytanie bo auto posiada hamulec górski czy to jakoś źle wpływa na stan techniczny auta. Na co zwrócić uwagę przy zakupie i co najczęściej się psuje w tych modelach? Dzięki z góry za odpowiedzi.

w subaru nic się nie psuje tylko ulega uszkodzeniu przez użytkownika :lol: ,a tak naprawdę to przy zakupie sprawdzasz to samo co przy innych autach;sprzęgło,przegóby,zawieszenie i takie tam,niema niczego szczególnego do sprawdzania czego nie robiło by sie przy zakupie innego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz nawet pomuka mam

:twisted: Czuje się doceniony :twisted:

 

Hahaha, Subaru się nie psuje. Subaru odmawia posłuszeństwa wykorzystując swoją niesamowitą siłę perswazji. W ułamek sekundy potrafi komuś udowodnić, że jest kompletnym idiotą :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

PS. zoowty, kiedy się widzimy? ;). Nadal jesteś po prawej stronie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzak ja nadal po prawej i chyba tak narazie zostanie

a mianowicie samochod zostanie w pl

musze cos zaoszczedzic salaty bo ostatnio mnie kosztyje po 600 - 700 funtow miesiecznie :evil:

jeszcze do konca nie wiem

co do wizyty to zadzwonie do ciebie jak bede w pl

tj czwartek

trzym sie

a jak twoj

popsuli juz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie w tą środe jadę, żeby popsuli bo w zeszłym tygodniu nie dałem rady (awaria turka :( ). No nic nie zaśmiecajmy wątku. Zapisałes telefon, czy na wszelki wypadek podesłać? Możemy zrobić mini spota, bo JeanP pisał, że też jest chętny :). pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie w tą środe jadę, żeby popsuli bo w zeszłym tygodniu nie dałem rady (awaria turka :( ). No nic nie zaśmiecajmy wątku. Zapisałes telefon, czy na wszelki wypadek podesłać? Możemy zrobić mini spota, bo JeanP pisał, że też jest chętny :). pzdr

 

 

no wlasnie tez mu piaslem ze zabiore go do ciebie

wiec spocik jak najbardziej

dobra miejscowka byla tam gdzie robiliscie zdjecia ktore mi wyslales

anyway ustalimy wszystko jak bede w pl

nr mam we wiadomosciach ...chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...