Skocz do zawartości

Sti us


Ziaja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...co nie zmienia faktu, ze gdy widze po raz kolejny temat, w ktorym wystepuja slowa "subaru" w polaczeniu z "us" i /lub "sprowadzanie", wstepuje we mnie diabel

 

No, tak - mnie też by bolało, gdybym zamówił auto droższe i słabsze niż US-Spec :twisted:

 

Hmm... coś w tym musi być (powiedział grabarz potrzasajac mala trumienka) :twisted:. Ale moja decyzja dot. sprowadzania / nie sprowadzania zostala podjeta racjonalnie, po uwzglednieniu wszystkich 'za' i 'przeciw'. Nota bene moje pierwsze posty na Forum dotyczyly wlasnie... sprowadzenia STi ze Stanow. I jesli sie na ten wariant nie zdecydowalem, to znaczy, ze przewazyly inne powody. Ot, proste... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wtedy wszystko kompletnie w dupie, cos sie zrąbie- jedziesz do serwisu

 

Zapytaj o to Niuńka, albo krzysiam :twisted:

 

Owoc przeciez zawsze musi znalezc sie jakis wyjatek potwierdzajacy regule, mam racje? :mrgreen:

 

kanap4, przeczytaj kilkanascie postow wyzej co napisal Marcin. Sprowadzenie nowego STI z US wyniesie ok.170tys.zl wiec sam widzisz ze roznica wcale nie jest taka duza.... tylko ta moc :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie racjonalnie, tylko ze zwykłego lenistwa panie Dick Wredniak i Eskadra Patałachów :mrgreen::mrgreen:

 

To sie miesci w mojej definicji slowa 'racjonalnie' 8). Jak to mowil Dunczyk w Va banque: "Z wiekiem wzrasta popyt na spokoj, a spada zapotrzebowanie na zysk..."

 

PS. Drats, drats and double drats!

PS2. Catch the pigeon, catch the pigeon... la la la :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak pisalem juz wczesniej jezeli dysponowalbym odpowiednia iloscia pieniedzy zachowalbym sie identycznie jak Przemeq, lepiej kupic auto w kraju z pelna 3 letnia gwarancja za wcale nie tak duzo wieksze pieniadze niz ciagnac ze stanow... Masz wtedy wszystko kompletnie w dupie, cos sie zrąbie- jedziesz do serwisu a jak kupisz nowego US to nawet na same przeglady wywalisz fortune a raczej u pana Henia nie bedziesz serwisowal takiej perełki jak STI ;)

 

40.000 pln przynajmniej dla mnie to jest duzo... nawet bardzo duzo.

Za te pieniadze mozna zrobic 40 przegladow albo wymienic caly silnik.

 

Z serwisu i tak nie masz pozytku bo jak juz znajda usterke (co uwazane

jest za cud to czekasz na czesci miesiac) - szybciej sciagniesz z usa

(i taniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanap4, przeczytaj kilkanascie postow wyzej co napisal Marcin. Sprowadzenie nowego STI z US wyniesie ok.170tys.zl wiec sam widzisz ze roznica wcale nie jest taka duza.... tylko ta moc :roll:

 

170.000 za nowego USSpeca? Ktos sporo przesadzil... ale krzyknac mozna i 200.000 na upartego... poza tym raczej niktnie kupuje nowego bo po co skoro i tak nie masz gwarancji... na poczatku 2006 beda do kupienia polroczne MY06 za ok 140 kpln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... musialbym to jakos sam przeliczyc, myslalem ze skoro zdaje sie marcin tak napisal, ktory sam sprowadzil dwie Imprezy to chyba wie cos na ten temat.

No 40.000 pln to bardzo duzo..... jezeli taka jest roznica to polowicznie odwoluje co napisalem ;)

OGS a ty jak kupiles WRX'a ? Nowego czy od kogos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym chciałbym przypomnieć, że to jest forum SIP i śmianie się ze mnie, czy też mojego lenistwa, czy też czegokolwiek innego związanego z pójściem przeze mnie do dealera SIP-u po samochód, jest tu co najmniej trochę nie na miejscu... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisal Owoc, ale to byla dluzsza historia... za te pieniadze mialbym nowego STi US-Spec wiec teraz napewno bym sprowadzal z USA...

 

P.S. fakt faktem, ze te STiaje nie jezdza za dobrze, ale... :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...