Skocz do zawartości

Sti us


Ziaja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

300PLN na 100km to chyba lekko przesadziłeś??

 

no tak, tak - chodzilo tu bardziej o wartosc artystyczna wypowiedzi, a nie jej doslowna tresc 8)

 

Ale widze, ze jako czlowiek od srubek, kolek, przekladni i rurek nie zlapales :wink: :mrgreen:

 

(no offense 8) )

 

Ale zeby nie bylo - robie errate. Wlasciwa wersja powinna byc: "300 PLN na 300 km".

 

Hmmm... i wyglada nawet lepiej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem też człowiekiem od Kanta, Goedla i Arystotelesa ;-)

 

Szefie... Golota sie juz dawno skonczyl ;)

 

OGS - na intelektualiste nie wygladasz, ale to Ci sie zajebiscie udalo :wink: :mrgreen: . A i Azraelowi riposta... :mrgreen:

 

(znow - no offense. Szacuneczek...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz po dluzszym namysle tak sadze: po to, zeby wzbudzac na ulicach powszechne zainteresowanie

 

U płci odmiennej? ;-)

 

 

Ciekawe czy Cooper idący slajdem wzbudza takowe. Aczkolwiek denerwuja mnie później teksty o tym że wchodziłem w zakręt na ręcznym..którego nie dotykałem. Kiedys mnie przyuważono na ieście w Seicento i później na jakims forum padł tekst że na ręcznym jechałem..poczułem się urazony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U płci odmiennej? ;-)

 

Hmm... Polubilem Cie, ale nie mam jednak watpliwosci, ze bardziej zalezy mi na zainteresowaniu u plci odmiennej :mrgreen:

 

PS. Ja sie do niczego nie przyznaje. Ja o zadnym wchodzeniu przez Ciebie w slajd na recznym w ubiegly czwartek wieczorem na streetracing.pl nie pisalem :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Polubilem Cie, ale nie mam jednak watpliwosci, ze bardziej zalezy mi na zainteresowaniu u plci odmiennej

 

Uffff to dobrze... bo mi też... bez urazy ale nie jesteś w moim typie.. za mały biust i w ogóle ;-)

 

 

PS. Ja sie do niczego nie przyznaje. Ja o zadnym wchodzeniu przez Ciebie w slajd na recznym w ubiegly czwartek wieczorem na streetracing.pl nie pisalem

 

 

To ja w ubiegły czwartek wchodziłem gdzieś slajdem??? wow.... tak czy siak tak z łapy to ja nie umiem, od podnoszenia z podłogi to ja nie jestem, czasem to robię ale że nie lubię się schylac to wole nogami pracować ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkluzja z powyższych wypowiedzi :

Jedziesz do USA, kupujesz auto, jeździsz dwa lata, rozwalasz i se sprowadzasz. Jak zrobisz inaczej - jesteś w plecy.

 

 

 

mamusia

 

Ja slyszalem,ze wystarczy pol roku,zeby sprowadzic fure na zasadzie mienia przesiedlenczego, ale nie jestem tego pewien w 100%, takze moge byc w bledzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS - na intelektualiste nie wygladasz, ale to Ci sie zajebiscie udalo :wink: :mrgreen: . A i Azraelowi riposta... :mrgreen:

 

(znow - no offense. Szacuneczek...)

 

LOL :lol::lol::lol: milo to slyszec, bo ciagle slysze cos innego ;)

Dobrze, ze mnie nie widujesz na codzien... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkluzja z powyższych wypowiedzi :

Jedziesz do USA, kupujesz auto, jeździsz dwa lata, rozwalasz i se sprowadzasz. Jak zrobisz inaczej - jesteś w plecy.

 

 

 

mamusia

 

Ja slyszalem,ze wystarczy pol roku,zeby sprowadzic fure na zasadzie mienia przesiedlenczego, ale nie jestem tego pewien w 100%, takze moge byc w bledzie.

 

Jestes w bledzie :)

Po pierwsze musisz siedziec w USA minimum rok czasu i jeden dzien (oczywiscie miec jakies rachunki, rozliczac sie z podatkow itp.) a auto ktore chcesz sciagnac na mienie to wlasnie musisz miec wtedy pol roku i jeden dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co nie zmienia faktu, ze gdy widze po raz kolejny temat, w ktorym wystepuja slowa "subaru" w polaczeniu z "us" i /lub "sprowadzanie", wstepuje we mnie diabel

 

No, tak - mnie też by bolało, gdybym zamówił auto droższe i słabsze niż US-Spec :twisted:

 

Ale zes mu dowalil Owoc :twisted: hahah

Ja jak pisalem juz wczesniej jezeli dysponowalbym odpowiednia iloscia pieniedzy zachowalbym sie identycznie jak Przemeq, lepiej kupic auto w kraju z pelna 3 letnia gwarancja za wcale nie tak duzo wieksze pieniadze niz ciagnac ze stanow... Masz wtedy wszystko kompletnie w dupie, cos sie zrąbie- jedziesz do serwisu a jak kupisz nowego US to nawet na same przeglady wywalisz fortune a raczej u pana Henia nie bedziesz serwisowal takiej perełki jak STI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co nie zmienia faktu, ze gdy widze po raz kolejny temat, w ktorym wystepuja slowa "subaru" w polaczeniu z "us" i /lub "sprowadzanie", wstepuje we mnie diabel

 

No, tak - mnie też by bolało, gdybym zamówił auto droższe i słabsze niż US-Spec :twisted:

 

Ale zes mu dowalil Owoc :twisted: hahah

Ja jak pisalem juz wczesniej jezeli dysponowalbym odpowiednia iloscia pieniedzy zachowalbym sie identycznie jak Przemeq, lepiej kupic auto w kraju z pelna 3 letnia gwarancja za wcale nie tak duzo wieksze pieniadze niz ciagnac ze stanow... Masz wtedy wszystko kompletnie w dupie, cos sie zrąbie- jedziesz do serwisu a jak kupisz nowego US to nawet na same przeglady wywalisz fortune a raczej u pana Henia nie bedziesz serwisowal takiej perełki jak STI ;)

 

Mysle, ze roznica w cenie wersji us i eu jest na tyle duza, ze mozna by nia pokryc koszty przegladow i ewentualnych ustarek.Poza tym, nie wierze, ze zaraz fura bedzie sie tak sypala, ze trzeba bedzie korzystac z gwarancji.Kwestie wyboru miedzy kupieniem wpl w salonie a sprowadzeniem z usa pozostawie bez komentarza, bo to nie moj problem.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...