Skocz do zawartości

Jak zapisać się do Klubu Subaru?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, thx.

 

Oj, owoc, nie wiem, czy po Twojej ostatniej 'wpadce' nie zostanie Ci delikatnie zasugerowane, że Klub przyjmuje tylko osoby o nieskalanej reputacji... :twisted:

Jeżeli mnie głównego forumowego krytyka Subaru przyjęli to Owoca też przygarną.

 

 

Jak mie dali karte z numerem 0001..... to przyjmo kazdego pacana.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.6. Wysokość składki uzależniona jest od statusu klubowicza (patrz punkt 5. Członkowie Klubu Subaru) i wynosi 240 PLN dla osób posiadających samochód marki Subaru zakupiony poza autoryzowanymi salonami Subaru na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Posiadacze samochodu marki Subaru zakupionego w autoryzowanym salonie Subaru Import Polska oraz osoby uczące się, do 25 roku życia, które nie posiadają samochodu, płacą 50% powyższej składki. Dla pozostałych osób, czyli posiadaczy samochodów innych marek niż Subaru składka członkowska wynosi 280 PLN.

Prezes Klubu Subaru zastrzega sobie prawo do zwolnienia klubowicza z płacenia składek członkowskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, thx.

 

Oj, owoc, nie wiem, czy po Twojej ostatniej 'wpadce' nie zostanie Ci delikatnie zasugerowane, że Klub przyjmuje tylko osoby o nieskalanej reputacji... :twisted:

A moze bysmy zrobili jakas komisje forumowa, kierowana oczywiscie przez jakiegos wybranego droga glosowania moderatora i oceniali kandydatury. Rowniez proponuje zeby jednak skarbnik byl rowniez wybieralny, raz na kwartal. Komisja skrutacyjna i rewizyjna rowniez bedzie wybieralna.

Co wiecej, po roznych wynurzeniach pewnych "osób" uważam, że koniecznie trzeba zrobic komisje weryfikacyjna analizujaca pod wzgledem przydatnosci i szkodliwosci indywiduów zgloszenia Plejadowe.

Uważam również, że niektórzy "koledzy" udzielający sie na forum powinni mieć podwyżkę cen części. Nie będę tutaj wymienał po avatarach, ale jednak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.6. Wysokość składki uzależniona jest od statusu klubowicza (patrz punkt 5. Członkowie Klubu Subaru) i wynosi 240 PLN dla osób posiadających samochód marki Subaru zakupiony poza autoryzowanymi salonami Subaru na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Posiadacze samochodu marki Subaru zakupionego w autoryzowanym salonie Subaru Import Polska oraz osoby uczące się, do 25 roku życia, które nie posiadają samochodu, płacą 50% powyższej składki. Dla pozostałych osób, czyli posiadaczy samochodów innych marek niż Subaru składka członkowska wynosi 280 PLN.

Prezes Klubu Subaru zastrzega sobie prawo do zwolnienia klubowicza z płacenia składek członkowskich.

Zwraca się na pierwszym przeglądzie.(kupiony w salonie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jak w temacie. Mam na myśli ten klub 'przy' SIPie.

 

Trzeba iść/jechać do salonu? Czy jeszcze gdzieś indziej? :roll:

 

Dzięki.

 

.... Trzeba mi powiedzieć 8) ....... a na poważnie to podstawą przyjęcia do Klubu jest jak pisał WRC fan wypełnienie formularza zgłoszeniowego ....... natomiast co do korzyści z "bycia" klubowiczem to zapraszam na stronę Klubu czyli www.klub.subaru.pl do działu PARTNERZY ...... aha i to się tyczy wszystkich chętnych do wstąpienia do Klubu: bardzo proszę o wcześniejsze zapoznanie się z REGULAMINEM KLUBU ..... tam również znajduje się parę cennych informacji ......

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobic komisje weryfikacyjna analizujaca pod wzgledem przydatnosci i szkodliwosci indywiduów

 

Mariuszku, a ja to Cie lubiłem.

 

Uważam również, że niektórzy "koledzy" udzielający sie na forum powinni mieć podwyżkę cen części.

Normalnie Cie pogieło .....przecież jezdem biedna.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka, ja zasadniczo napisalem KOLEDZY, a nie matki. tak?

Matka zdaje sie jest zwolniona ze wszystkiego i nie podlega. nawet ma zolto kartkie za friko. Zreszta NIEKTORZY to akurat nie rozchodzi sie jakby o matkie, konkretnie, ale o innych, juz ja wiem ktorych. co gorsza oni tez wiedza. Zacytuje za kolegom ctujacym: to nie ludzie, to wilki.

A w ogole, cos z tego zes biedna, matulu, dzis panstwo ludowe daje przyklad, szarpac z biednych tez. To niech i sie SIP naszarpie jak moze.

A co zalezy nam? Z nasz szarpie, tak? A szarpie to se wezmiemy to okrecania tych ran szarpanych w serwisach rachunkmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie trzeba zrobic komisje weryfikacyjna

 

ekhm khm...jako, że mam juz pewnien staż forumowy, zgłaszam się ochotniczo na skarbnika, benzyna ostatnio droga, to se dorobie na forum, a co do komisji to jakbym w niej zasiadał to obiecuję Ci Arno, że będę gorszy niż mój guru Torquemada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...