Skocz do zawartości

GT5 rekordy, trasy, ustawki online...itp


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

we wszystkich tych grach obecnie odwzorowanie ringu bardzo podobne. tory roznia sie niuansami.

 

rFactor - zdecydowanie najlepszy symulator - jednak trzeba sporo czasu spedzic zeby go dobrze skonfigurowac.

posciagac odpowiednie mody , patche , ustawienia fizyki... sporo zabawy

 

GTR Evolution - pudelkowy symulator. instalujemy i gramy. fizyka jazdy naprawde dobra. jest ring.. naprawde super

duzo aut , duzo torow..

 

polecam na start PC'ta i GTR Evolution . np. jazda Radicalem jest poprostu czysta przyjemnoscia..

 

p.s.

a myslalem ze tylko mnie poj.....o i zbudowalem sobie stelaz pod kierownic + fotel kublekowy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

33a5b55dc1af4b8d.jpg

 

ide polatac troche po ringu.. moze uda sie pobic rekord.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kiery uzywam tylko lopatek. i lewego przycisku do spogladania do tylu czy mi ktos na zderzaku nie siedzi

nic nie konfigurowalem w gt5.

 

ten czas 7.47 jest do pobicia o 2 sek... ale to nie na moja psychike juz. czuje ze sie skonczy polamaniem kiery :mrgreen::mrgreen: :mrgreen:h

 

p.s. zamast TV polecam jakis tani projektor..... 120'' na scianie robi robote :mrgreen::mrgreen:

 

Premo..piekne boki.. jutro stuninguje sobie evke na 500+ i cos skrece 8) zobaczymy kto wiecej oleju przepala :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pamietasz, ze nasz 'konkurs' dotyczy trybu arcade? :)

 

A jakie to ma znaczenie?

 

Takie, ze jest sprawiedliwie :)

W trybie arcade nie mozna kombinowac z autami, poza oponami.

 

-- 16 gru 2010, o 08:27 --

 

a myslalem ze tylko mnie poj.....o i zbudowalem sobie stelaz pod kierownic + fotel kublekowy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

[ http://images40.fotosik.pl/451/33a5b55dc1af4b8d.jpg ]

 

Faaaajny :)

Kolejna wersja mojego fotela bedize miała kubełek :) Na razie nie miałbym gdzie takiego ustrojstwa trzymac .... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trybie arcade nie mozna kombinowac z autami, poza oponami.

 

A, ok, do tego jeszcze nie doszedłem.

 

A mi moje WRC zaczęło strasznie dymić :cry:

chyba bierze olej albo turbna zdechła

 

Dobre :). Czy trzeba coś kombinować z ustawieniami samochodu, żeby tak ładnie wchodził w uślizg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazało się że mam popsute pedały

Jaki model i jakie objawy? Ostatnio skutecznie naprawiłem rozkalibrowujacy się pedał hamulca w Logitech Irving Force Pro.

Logitech Driving Force GT, hamulec tak jakby "nie odbija" do końca, sprężyna działa, śmieci żadnych nie znalazłem a jednak pedał nie wraca - zatrzymuje się z milimetr przed końcem i trzeba go za każdym razem odciągać żeby wskaźnik hamowania znikł. Lekko to przeszkadza w czasie jazdy bo leciutko ale jednak mi hamuje i nie wiem jak to poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi moje WRC zaczęło strasznie dymić :cry:

chyba bierze olej albo turbna zdechła

 

Dobre :). Czy trzeba coś kombinować z ustawieniami samochodu, żeby tak ładnie wchodził w uślizg?

 

Na początku możesz pokombinować z oponami - sportowe: tył średnie, przód miękkie.

Potem dccd, szpery, skrzynia.... itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logitech Driving Force GT, hamulec tak jakby "nie odbija" do końca, sprężyna działa, śmieci żadnych nie znalazłem a jednak pedał nie wraca - zatrzymuje się z milimetr przed końcem i trzeba go za każdym razem odciągać żeby wskaźnik hamowania znikł. Lekko to przeszkadza w czasie jazdy bo leciutko ale jednak mi hamuje i nie wiem jak to poprawić.

Problem tych pedałów to dosyć luźne potencjometry słabo zamocowane w obudowie jak i ogólnie badziewna jakość ich wykonania i podłączenia. U mnie pomogło poprawienie "nitowania" styków potencjometrów do ich obudowy (wiertło widiowe + nieduży młotek), następnie zamiast wsuwanych złącz zlutowałem je dla pewności kontaktu i całość skręciłem. Od tego czasu hamulec nie włącza się sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buni widze ze tez masz g27 powiedz mi czy udalo Ci sie skonfigurowac guziki po swojemu? bo ja probowalem to zrobic ale za cholere nie wiem jak. w ustawieniach kierownic nie ma edycji ustawien.

Nie można na razie ustawiać dowolnie przycisków na G27. Musimy poczekać. Być może Polyphony wyda patch, który doda taką możliwość w opcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logitech Driving Force GT, hamulec tak jakby "nie odbija" do końca, sprężyna działa, śmieci żadnych nie znalazłem a jednak pedał nie wraca - zatrzymuje się z milimetr przed końcem i trzeba go za każdym razem odciągać żeby wskaźnik hamowania znikł. Lekko to przeszkadza w czasie jazdy bo leciutko ale jednak mi hamuje i nie wiem jak to poprawić.

Problem tych pedałów to dosyć luźne potencjometry słabo zamocowane w obudowie jak i ogólnie badziewna jakość ich wykonania i podłączenia. U mnie pomogło poprawienie "nitowania" styków potencjometrów do ich obudowy (wiertło widiowe + nieduży młotek), następnie zamiast wsuwanych złącz zlutowałem je dla pewności kontaktu i całość skręciłem. Od tego czasu hamulec nie włącza się sam :)

o widzisz, dzięki za podpowiedź. Pobawię się w Słodowego :wink: Masz wirtualnego pomuka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten czas 7.47 jest do pobicia o 2 sek... ale to nie na moja psychike juz. czuje ze sie skonczy polamaniem kiery :mrgreen::mrgreen: :mrgreen:h

 

A nie chcialbys podesłać ghosta z tego przejazzdu?

W GT5 jest taki fajny "analizator" - mozna porownac swoj sprzejazd z nagranym ghostem. Chcialbym zobaczyc, gdzie mozna nadrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7:57:520 :)

 

-- 18 gru 2010, o 18:22 --

 

oddalem juz ps3, ale moge poprosic o zgranie ghosta tylko napiszcie jak 8)

 

Wchodziło sie chyba w powtórki w trybie GT i tam byla mozliwosc skopiowania takiego przejazdu na pendrive'a ;)

 

-- 19 gru 2010, o 09:52 --

 

7:57:520 :)

 

-- 18 gru 2010, o 18:22 --

 

oddalem juz ps3, ale moge poprosic o zgranie ghosta tylko napiszcie jak 8)

 

Wchodziło sie chyba w powtórki w trybie GT i tam byla mozliwosc skopiowania takiego przejazdu na pendrive'a ;)

 

 

7:56:299

 

Zbliżam sie do tych, co 7:54 mają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Wymieńmy się loginamy do GT5 i zróbmy forumowe ustawki:).

 

Robie listę:

hercooles-hercooles26

 

Lista

 

Forum - PS3

hercooles hercooles26

subar_u subar_u

arekm a_m_s_n_a_k_e

aflinta aflinta

Intakwrx McBalon

 

Podajcie resztę :!:

 

Mam pytania:

1. Czy naliczanie doświadczenia jest uzależnione od tego jakim autem wygrywa się wyścig ? Jak jadę GT-Rem 820 KM to jest to po prostu bardzo łatwe nawet w "zawodowcu" do tego na maksa stuningowany Nissan jak i Subaru poradzą się tak ławo i bajczenie że zaczynam wątpić w prawdziwość odwzorowania fizyki w tej symulacji.

2. Udostępnianie samochodów online o co chodzi ?

3. Gdzie w GT5 jest lista rekordów na Świecie na danym torze danym autem jak było w Prologu ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie.. jak tam czasy.,.,ktos sie zblizyl do 7.47 ?? od niedzeli bede cisnal na 7.45 8)

 

Na razie z palcem w .... robie ponizej 7:57 :) Urywanie kazdej dziesiątej to mordęga...

 

Moj rekord to 7:56:156.

 

BTW: Zamowilem dzis kierownice fanatec Porsche GT2 ze standardowymi pedałami i donglem, co by działała bezprzewodowo :D

Logitech DFGT będzie na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista

 

Forum - PS3

hercooles hercooles26

subar_u subar_u

arekm a_m_s_n_a_k_e

aflinta aflinta

Intakwrx McBalon

Vasquez TheVasquezz

 

arekm a_m_s_n_a_k_e

 

Juz pomijam jak penisowo się wpisuje taki login, to jest źle podany, bo taki nie istnieje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...