Skocz do zawartości

GT5 rekordy, trasy, ustawki online...itp


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

...właśnie się zastanawiałem czy ktoś z forum pyka w GT5 :D

Nie jestem wymiataczem ale chętnie się pościgam. Login mam taki jak na forum. Jeśli coś organizujecie dajcie znać mailem PSN (czy jak to się zwie).

Ja też Was dzisiaj poszukam...

 

BTW. Gracie online w trybie shuffle - losowanie furek? Też jest niezły ubaw.

 

...edytuje bo dopatrzyłem się listy graczy, dodaje i siebie ;)

 

Forum - PS3

 

hercooles hercooles26

subar_u subar_u

arekm a-m-s-n-a-k-e

aflinta aflinta

Intakwrx McBalon

Vasquez TheVasquezz

Młody - marecki_

badi64

alphaOne - dreadgaze

ZOFX - zofx133702

Subar14

sixpoundwound - sixpoundwound

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilką 7:45,332 ;) - do urwania jeszcze z 1,5sek luźno ale to już w tygodniu ;)

 

 

Po dugiej przerwie zasiadłem i taka przerwa wychodzi na dobre 7:46, 475 8) :mrgreen:

 

Trzeba chyba powrocic do trenowania...

Widzialem przejazd na 7:43.xxx - wg naszych ograniczeń ...... Masakra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, a teraz może ktoś mi powie skąd się biorą różnice w KM :?

Jak kupowałem STI to miało chyba 298KM, po jakimś czasie wskoczyło na 300, zaraz potem na 303, aż doszło 307 :shock:

Oczywiście nic nie kupowałem oprócz opon, czyli 1 zmiana. Ilość zmian też się zwiększyła do 4, auto jeżdżone tylko po ringu :shock: :?

Już myślałem, że syn coś pokombinował i kupiłem nowe, ale też zaczęło samo przybierać na mocy i ilość zmian "sama" wzrosła do 2.

U Was też tak jest :?:

 

Żeby mi tak koniki same się rozmnażały w prawdziwym n/a :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dotarty silnik :mrgreen:
No chyba :mrgreen: Chociaż upalany był i parę dzwonów zaliczył :twisted:

Właśnie może po dzwonach, podczas napraw bezgotówkowych coś zostało podkręcone :idea: :shock: :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz duży przebieg, to przy wymianie oleju znowu może moc nieco wzrosnąć. Przy baaaardzo dużym przebiegu wymiana oleju już mocy nie podniesie, wtedy remont silnika można sobie strzelić :)
Sęk w tym, że ja w ogóle nie wymieniałem oleju, nie robiłem żadnych zmian, a auto ma większą ilość zmian np. 2-3 zamiast 1 i kilka koni więcej :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak małego uśpie to sobie siąde pojezdzić koło 22

 

A tego puga to nigdzie nie widziałem, znajde, kupie to ci pożycze ;-)

 

 

ja tez nie widzialem go nigdzie. ale w zawodach sezonowych jest proba czasowa dla samochodow francuskich max 300KM i min 1100kg wagi. i jak sprawdzisz wszystki najlepsze czasy wykrecone wlasnie tym autkiem. ale skad oni je maja nie mam pojecia. a po probach innymi autami raczej tylko tym da sie tam cos zdzialac

 

 

Premo podaj jeszcze swoj login ps3 bo nie znalalem Twojego w watku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak uwierzycie mi że da się pojechać Nurburgring w próbie czasowej wg. zasad Seria Sti my 11 na średniej sportowej oponie abs na 1 reszta off

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7:41:748 :):)

 

 

 

 

 

Wiem że mi uwierzycie bo jutro jak będę w firmie wrzucę on-board na youtube!!!

 

Tydzień upalania po 5-6 godzin non-stop nie poszedł na marne.A teraz idę żone bardzo namietnie przeprosić i wrócić do żywych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak uwierzycie mi że da się pojechać Nurburgring w próbie czasowej wg. zasad Seria Sti my 11 na średniej sportowej oponie abs na 1 reszta off

 

 

7:41:748 :):)

 

Wiem że mi uwierzycie bo jutro jak będę w firmie wrzucę on-board na youtube!!!

 

Tydzień upalania po 5-6 godzin non-stop nie poszedł na marne.A teraz idę żone bardzo namietnie przeprosić i wrócić do żywych

 

O kurrrrr...... :)

 

Ja tam wierze :) I jak tylko zalicze ostatni kurs szkoly AMG na złoto wracam do arcade i subaraka :)

Wrzuc save z replayem - będzie mozna sie z Twoim duchem scigac :)

(najpierw w GT5 dajesz eksport powtórki, potem z menu konsoli kopiujesz go na usb i voila!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem STI to miało chyba 298KM, po jakimś czasie wskoczyło na 300, zaraz potem na 303, aż doszło 307 :shock:

 

Ale przecież w trybie arcade nie kupuje się samochodów, ani nie remontuje itp.? :roll:

OK zgadza się, ale ja z przyzwyczajenia jeździłem autem z garażu :wink: Jak zobaczyłem, że zmieniają się parametry auta to kupiłem nowe i sytuacja się powtórzyła :? Trochę to dla mnie dziwne, ale to przecież The Real Driving Simulator :mrgreen:

W tej sytuacji chyba faktycznie przestawię się na tryb arcade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z uporem maniaka brnę do końca w trybie SPEC-B, zostały mi już tylko dwa wyścigi 24h z czego mam nadzieję pierwszy (który właśnie się rozgrywa) zakończy się jutro rano po mojej myśli. Szkoda, że aktualizacja GT5 która wprowadza kontrolowanie SPEC-B z komputera jeszcze się nie ukazała - ale ma wyjść na dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z uporem maniaka brnę do końca w trybie SPEC-B, zostały mi już tylko dwa wyścigi 24h z czego mam nadzieję pierwszy (który właśnie się rozgrywa) zakończy się jutro rano po mojej myśli.

 

HA!! :)

To by wszystko wyjasniało ...

 

Kiedy bym nie włączył konsoli widze, ze grasz w GT5 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...