Skocz do zawartości

dzrzwi otwarte- farsa


buri

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Milek, sęk w tym, że nie wszystkim wystarczą chłopacy tam pracujący...

 

Witek a czego sie spodziewales po dniach otwartych? Super kobiet ktore beda sie rzucaly tobie na szyje gdy bedziesz wchodzil? Kanapek? Jezeli chodzi o te sprawy to sa inne miejsca na to. Obsluga i wiedza pracownikow moim zdaniem jest najwazniejsza a tego w Białymstoku nie brakuje, przynajmniej moim zdaniem.

Bylem na dniach otwartych innych marek niz Subaru i powiem wam, ze tam dopiero byla porazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak to czytam to wydaje mi sie, ze jest cos nie tak z ta marką...

 

Po zobaczeniu Tribeki i nowego Forestera zaczynam mieć podobne obawy...

 

Buri: Rozumiem Twoje zniesmaczenie. Będąc kilka lat temu zimą w Szczyrku postanowiłem podjechać z ojcem do Bielska-B. rzucić okiem na WRX'a używkę, którego obserwowalem przez jakiś czas na necie i w gazetach i co....i obsługa była identyczna, choć łaskawie otworzyli nam drzwi do auta i pozwolili wsiąść. Dodali do tego parę zdań i na tym się skończyło. Spore było nasze ździwienie....po pierwsze "salon" pod namiotem, po drugie obsługa... To nas jednak nie złamało :D. W Poznaniu poznaliśmy prawdziwych dealerów i fanów marki.

 

Trafiłeś chyba do jedynego "salonu" w polsce, który jest pod namiotem :mrgreen: . Ale za to jaki klimacik...rajdowy :mrgreen:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, napisałem "nie wszystkim". Ja na razie się nie liczę, bo w najbliższym czasie nie kupię Subaru. Jednak inni mogli oczekiwać, że w czasie dni otwartych z okazji pojawienia się nowego Forestera będzie można się przejechać jego zaturbioną wersją lub w ogóle jakimkolwiek (wspomniana Bielsko Biała). Prawie nigdy nie uważałem argumentów "lepiej niż konkurencja" za właściwe. Powinno się dążyć doskonałości i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, napisałem "nie wszystkim". Ja na razie się nie liczę, bo w najbliższym czasie nie kupię Subaru. Jednak inni mogli oczekiwać, że w czasie dni otwartych z okazji pojawienia się nowego Forestera będzie można się przejechać jego zaturbioną wersją lub w ogóle jakimkolwiek (wspomniana Bielsko Biała). Prawie nigdy nie uważałem argumentów "lepiej niż konkurencja" za właściwe. Powinno się dążyć doskonałości i tyle.

 

I tu sie zgodze z toba w 100%. Nie zgodze sie jedynie co do twojego drugiego zdania. Niby nie kupisz ale juz to praktycznie masz, przeciez jest to twoja matka, ktora byc moze na dzien dzisiejszy nie daje jezdzic Tobie tym autem ale przekonasz sie ze wkrotce sie to zmieni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, w drugim zdaniu chodziło mi o to że nie jestem już/jeszcze grupą docelową dla SIPu (gdybym w lotka grał to co innego ;) ) i moje zdanie na temat dni otwartych nie jest najważniejsze, a jest ono takie: dni otwarte powinny się czymś różnić od zwykłych dni, to że salon jest otwarty w weekend to za mało. Pójść porozmawiać sobie z fajnymi panami możesz zawsze niezależnie od tego czy drzwi są otwarte czy nie.

 

Waldemar Biela, OGS, nie bendem pisał po pierwszej, nie bendem pisał po pierwszej, nie bendem pisał po pierwszej, nie bendem pisał po pierwszej...

 

To przez to że jakiś czas temu wypiłem kieliszek Becherovki i teraz mam wyżery w mózgu !

P.S. Gdzie w powyższym zdaniu postawić przecinek, bo chyba nie między "to że" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mają sprzedawać takie śliczne autka, z takimi śliczyni alusami

 

aleście sie doczepili tych stalówek, przecież to tylko felgi :wink: atuko jest śliczne i jestem na nie chory :mrgreen:

 

no fakt autko mi się też zaczyna podobać 8) , ale jak pomyślę pragmatycznie to za taką cenę można wyrwać Puga 206 cc (bardziej uniersalny, choć mniej kultowy od madzi) oraz 206 RC :twisted: (bardzo zgrabne toczydełko).

 

No ale Mazdy nie kupuje się dla szybkości, ją się kupuje dla jej stylu i rozkoszowania się wiatrem we włosach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee, 206 CC to nie ta klasa co MX-5...po pierwsze primo- Madzia ma napęd na tył (i na tym mógłbym już skończyć :twisted: ) po druge primo- 206 CC wygląda jak kupa na kołach jak sie złoży dach :roll: po trzecie primo- Madzia jest Made In Japan a nie France :wink:

 

a poza tym w czym Pug jest praktyczniejszy od Madzi ?

 

206 RC to już nie ta liga, tak jak napisałeś, chodzi o wiatr we włosach i lans nieludzki :wink:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...