Skocz do zawartości

Forumowe śluby - zapraszamy


jarmaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a niech to.. za blisko.. nie zdążę nagrzać silnika :twisted: postaram się dotrzeć

 

wypadałoby włączyć się w orszak przed albo po zaślubinach, inaczej jak - mamy stać na parkingu i męczyć silniki?

 

no to jaki jest plan imprezy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie udało mi się dojechać :( i żałuję... no ale co zrobić... Pozostaje mi tylko pożyczyć wirtualnie młodej parze szczęścia na nowej drodze życia :)

Moje kondol..... tfuuu gratulacje :mrgreen:

 

Kusząca propozycja :) Szczególnie że ze stegien (przed Wilanowem) mam blisko :) Jeżeli tylko mi czas pozwoli (a z tym ciężko w tą sobotę) też wpadnę pobulgotać :)

 

Mieszkasz na Stegnach?:) A gdzie dokładnie jesli nie jest to tajemnica?:)

 

A no mieszkam na stegnach :) A dokładniej na stegnach południowych w pietnastopiętrowcach... A co jesteś moim bliskim sąsiadem ??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!!!!! Bardzo Wam wszystkim dziękujemy za obecność :))))

była moc i wielki bulgot i adrenalina a i stroje Wasze były bardzo odpowiednie na tę okazję :)) sam chciałem mieć jakiś akcent subarowy ale niestety nie dało się :)

Zdjęcia będą jak tylko dostaniemy od fotografa, była też sesja zdjęciowa w plenerze z STI!!!!! filmu pewnie nie będzie bo kolega który jechał z kamerką nie dał rady i jego auto trochę się spociło.

jeszcze raz wielkie dzięki !!!!!

Ps. kto ma ochotę wybrać się z nami i obsypać dzieciaki słodyczami to zapraszamy no i będzie kolejna okazja by się spotkać

sobota 17-12-2011 godzina do ustalenia!!! Pozdrawiamy :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani jak z sobota kto chetny rozdac dzieciakom cukierki

 

-- N gru 18, 2011 10:00 pm --

 

Kochani, w imieniu Dzieci w Domu Dziecka w Konstancinie-Jeziornie , ul. Słoneczna 12, wielkie PODZIĘKOWANIA DLA WAS. Dzieci były wzruszone i szczęśliwe otrzymując świąteczne słodycze :))

a teraz link do paru zdjęć:)

jeszcze raz dziękujemy!!!!

 

https://picasaweb.google.com/Kasia1801/ ... directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...