Skocz do zawartości

Które to biegi ?


Gość ariel

Rekomendowane odpowiedzi

ariel,JD i przysylaj kuriera,dam ci drugi walek do kompletu :lol: :lol:

Chyba tak będę musiał zrobić, jest jeszcze jedna zębatka ale w tylnej części skrzyni - ma nadłamane trzy zęby :mrgreen:

Widzę że exedy stage 1 dobrze klei :P

P.S. ułożyło się chociaż u ciebie bo ja wciąż czuję wibrator przy ruszaniu spokojnie :?: :evil:

Jak Widać klei perfekcyjnie :twisted: w środku musiała być niezła rzeź bo zęby wypadały przez otwór zaworu oleju. Trochę szarpało ale zrobiłem raptem 500km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ariel,JD i przysylaj kuriera,dam ci drugi walek do kompletu :lol: :lol:

Chyba tak będę musiał zrobić, jest jeszcze jedna zębatka ale w tylnej części skrzyni - ma nadłamane trzy zęby :mrgreen:

 

jesli chodzi o ta na wsteczny,to tez mam ja jeszcze :lol:

 

pozd.les

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera żeby nie szarpało to się z nim trochę agresywniej obchodzę mam nadzieję że się tak w moim przypadku nie skończy :cry:

Wymieniaj często olej w skrzyni i będzie ok, cały bajzel u mnie powstał dlatego że pewna znana firma dolała mi Hipolu do skrzyni biegów

 

-- 13 lis 2010, o 11:07 --

 

jesli chodzi o ta na wsteczny,to tez mam ja jeszcze :lol:

i tak muszę od Ciebie zabrać drugi wałek :) dam Ci znać w poniedziałek co to dokładnie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej miałem.... rok :wink: ze skrzynią było trochę dziwnie bo chodziła dobrze i sprawdzając co jakiś czas korek magnetyczny nic szczególnego mi się w oczy nie rzuciło. Dopiero po wizycie w pewnym serwisie po 300km usłyszałem dźwięk "grzechocącej " skrzyni, wypadła dwójka a resztę sami widzieliście na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM w razie czego skrzynie do WRX-a po przeglądzie z wymienionymi łożyskami , z gwarancją 3 miesieczna :roll: pod warunkiem montażu u mnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ariel,

Czy korek magnetyczny jest w serii?-ewent. skąd go miałeś? Olej zmieniałem sam ,ale nie zwróciłem uwagi.

pozdr

Chyba tak, masz nakrętkę pod skrzynią a w środku jest magnez(s) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...