Skocz do zawartości

rysy na elementach wnetrza


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno w niewielkim stopniu mozna wygladzic rysy na plastikach ale i tak zostana, a powstana nowe - poprostu plastiki w Subaru sa na poziomie Logana (chociaz nie wiem czy ten nie ma lepszych) ... w zadnym samochodzie tak szybko nie pojawialy sie rysy na desce ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abt, a flokowanie to nie jest czasem obijanie deski materialem? (flok)

 

flockowanie to jest smarowanie deski specjalnym klejem inanoszenie metodą elektroststyczną specjalnych drooooooobniutkich ścinek specjalnego materiału, a obijanie materiałem to obijanie materialem (obszywanie własciwie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deskę we floku możesz mieć za 120 PLN:)

Znajdż firmę która flokuje napisy na koszulki reklamowe i inne ubrania firmowe. Zdejmujesz deske zawozisz im i odbierasz w czarnym floku za 120 PLN. Cena z Wrocławia. Pozdro:)

 

Jakiś link lub namiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu plastiki w Subaru sa na poziomie Logana (chociaz nie wiem czy ten nie ma lepszych)

 

Ma. Logan to w ogóle super wózek. Szczególnie taki, jak mój - 2.0, turbo, 0-100 jakieś 18 sekund, hamulce tarczowe (zrbione z tarcz szkolnych) i takie tam inne nowoczesne rozwiązania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deskę we floku możesz mieć za 120 PLN:)

Znajdż firmę która flokuje napisy na koszulki reklamowe i inne ubrania firmowe. Zdejmujesz deske zawozisz im i odbierasz w czarnym floku za 120 PLN. Cena z Wrocławia. Pozdro:)

 

Jakiś link lub namiar?

 

Np tu

 

http://www.bmt-motorsport.com/data/kata ... nie_01.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu flokuja za około 120 PLN na Biskupinie za akademikami jest napis flokowanie ubrań. Robią to firmy zajmujące się flokowaniem odzeeży reklamowej. Możesz spróbować przez jaką agencję reklamową:)

 

W BMT jest straszne żdzierstwo jak widać - 490 zł to mega przesada :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...