Jump to content

KOCHANI FORUMOWICZE !!!!!

Kordi

Recommended Posts

Gratki! Zdał prawko, a tu już 2 auta w opisie figurują :twisted:. "Flash! Ooo!!" :wink:

Skad wiesz który raz zdaje :?: :twisted::mrgreen: O przepraszam widzę że kolega ma 18 wiosen. To bedzie raczej pierwsze prawko :roll: :wink: Niech sie przyda w zyciu jak najlepiej :)

Ups, już widzę :oops:

BTW, przydałyby się jazdy/egzaminy na większych wozach, niż te klasy B. Punto, Corsa...

taa, to próg zdawalności zatrzymałby się na 5% :lol:

kiedyś można było jeździć na Polonezach! :mrgreen:

i UNO :mrgreen:

No to pogratulować... a teraz czekamy na żalpost... że pierwsza stłuczka... i w prawdziwym życiu to inaczej jakoś jeżdżą... i... i... :mrgreen:

Dokładnie ;) No to gratki!!! I szerokich, bez korków dróg życzę:) Na wiosnę radzę patrzeć więcej w lusterka!!

Pamietam swoj poczatek za kolkiem (legalny :P :wink: ). Luty ktoregos tam roku w zeszlym tysiacleciu :wink: , sniegu tyle, ze az jezdzilo sie w 'tunelach' wysokich niemal tak jak samochod i ja we fiacie 126p, czyli polskim porsze. Sie driftowalo sie... :mrgreen:

A zdawalo sie egzamin sie na UNO. :mrgreen:

Ja już troche zapomniałem (dzięki CB ) :twisted: , ostatnio chyba dwa lata temu zdawałem na prawko, szósty raz :twisted::mrgreen:

Miałem już taką wprawę że szedłem na egz. prawie bez przygotowania, bo srednio raz w roku zdawałem . :twisted: