Skocz do zawartości

TVN TURBO - Wydaje Ci się że umiesz jeździć?


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 830
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

marNY wygra pierwszy, za nim będzie drugi, a co do trzeciego to zdania są podzielone :mrgreen::mrgreen:

Jak już pisałem ten ostatni odcinek naprawdę dużo fajniejszy niż eliminacyjne.

 

myślę, że ten program powinien być puszczany "na żywo"...byłby ciekawszy :mrgreen: tyle że z adnotacją OD LAT 18 ze względu na ilość przekleństw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem i montaż jest już sporo lepszy. Jak było widać nie potrafię jeździć autem z ESP :P , chociaż w następnym odcinku wyjdzie że bez ESP tym bardziej :mrgreen: . A jeżeli chodzi o czasy to jechałem ostatni z zamiarem żeby był najlepszy czas i był....... prawie, bo było 1.12 ale + trącony słupek za 2 sek. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seryjny WRX my08 to dość specyficzne auto...

O tym to ja się przekonałem najbardziej :roll:

ekhm ekhm skromniacha

No wiesz nikt nie jest idealny, ni nie poradzę na moją zbytnią skromność :wink:

no ale minki robiłes kozackie...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos-wrx jak wypada porównanie Twojego modelu z użytym w programie?

 

Lepiej go o to nie pytaj :twisted:

 

 

hehehehehe no jakby to powiedzieć.....

 

 

jakbym wsiadł do totalnie innego auta... :roll:

 

...strasznie mi nie leżał ten model :roll: bardzo miękkie i wybujane zawieszenie , ale co by nie mówić, to tylko i wyłacznie moja wina, bo gdyby umiejetności byly większe to samochód nie robiłby różnicy... :wink:

 

w następnym odcinku będzie o tym, jak Carlos prawie wycelował Hawkiem RS w bandy na Kielcach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos-wrx jak wypada porównanie Twojego modelu z użytym w programie?

 

Lepiej go o to nie pytaj :twisted:

 

 

hehehehehe no jakby to powiedzieć.....

 

 

jakbym wsiadł do totalnie innego auta... :roll:

 

...strasznie mi nie leżał ten model :roll: bardzo miękkie i wybujane zawieszenie , ale co by nie mówić, to tylko i wyłacznie moja wina, bo gdyby umiejetności byly większe to samochód nie robiłby różnicy... :wink:

 

w następnym odcinku będzie o tym, jak Carlos prawie wycelował Hawkiem RS w bandy na Kielcach :lol:

Carlos a jak wypada RS 06 przy WRXie 09 i WRXie 06?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie przyjemniej, i mówię to z pelną stanowczością, jeździło się RSem aniżeli wrx-em 09, w RSie czułeś że auto daje wieksza swobode w podejmowaniu decyzji....

 

w WRXie 09 wkurzające było jak szybko ABS zaczynał ingerować w prowadzenie auta , no i ta huśtawka całej budy podczas slalomu :evil:

 

nie potrafię odnieść tego do wrx-a 06, jednego jestem pewien, seryjny zawias w my06 był zdecydowanie sztywniejszy aniżeli my09...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawk prowadził się zdecydowanie lepiej :idea: Zresztą zobaczysz mój przejazd i ja z trasy wyleciałem dopiero WRXem mimo mniejszej prędkości w slalomie (przynajmniej tak to czułem). Jednak różnica w masie robi swoje :roll:

 

-- 5 lut 2011, o 08:40 --

 

No to dzisiaj sądny dzień - odpadnę z programu. Mam nadzieję że chociaż to zmontują jakos sensownie. I ciekaw jestem uzasadnienia jury :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...