Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

a bo ja wiem ? Mówił mi ze dla siebie kupował, zona wybierała :D

 

Ba ...ja szczerze odradzałem mu zakup Pustaka a i mi "groził" ze jedzie do katowic ogladać takiego, a ja na to ... -"po co ? W krakowie stoi piękny niebieski, a jeszcze moj kolega z forum.subaru.pl doinwestowanego neibieskiego WRX'a ma do sprzedania z okolic Warszawy tez salonu i pierwszy wlasciciel ? bez remontu silnika i bez drobnych przygód ... no i blizej macie od plocka."

 

No ale zrobił jak chciał, cała historie samochodu przedstawiłem jak na dłoni, nie chceli jechac do Emila, mam własną scieżke diagnostyczna i chcialem im udostepnic nie odpłatnie ale ... "nie nie, bo wyniki beda przeklamane bo to jest Pana" ... :lol::lol::lol:

 

Powiem wiecej, nie chcialem im sprzedawac Pustaka, "szwagier" nie wzbudzał mojego zaufania, zadnego ! ale miałem parcie na STi ... wiem ze postapiłem źle i powinienem oddac go mojej dziewczynie, tak by bylo najlepiej. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja jestem ciekaw czy ksiazka jest "cała" i co ma na mysli sprzedajacy przez "duzy serwis" ? :mrgreen: 3k km przejechał :wink: Najezdził :roll: ... a moją fakture zakupu wzioł sobie bez pozwolenia a jak dzwoniłem o nią to miał mi odesłać.

Zabrał fakturę, mankamenty mu nie przeszkadzały, wierzyć w wyniki diagnostyki nie chciał, pasuje pod profil płockiego handlarza, który mierzy wszystkich swoją miarą, szkoda trochę auta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, jak zobaczył liste czesci i wzmianke o wymianie smoku olejowego, gdzie jest wymagana wymiana na nowy przy jego demontarzu, powiedział ze musiałem w cos "przyp^%$%#@" a nie ze pierscionki sie zapiekły :mrgreen: Pełną liste czesci miał do wglądu i wszystko bylo napisane czarno na białym z pieczatka serwisu :idea:

 

Takze, szanowny, probował mnie podpuszczac czy czasem samochodu nie upalałem, ja odpowiedziałem ... "jezeli mamy sie sugerować lista cześci to moze Pan sie domyslać ze upalałem jedynie na wstecznym, bo ten bieg jedynie nawalił" :wink: :mrgreen:

 

torro, chyba nie, szybki zrobił na co ja nie miałem czasu, ale w przebieg ja bym nie wierzył ... zrobic 2-3 tysiace od zakupu ? podejzanie mało jak ja zrobiłem ponad 10k Cojonesem, tymbardziej ze miał chyba około 400k do domu, wiec mozna uznac ze przejechał wiekszosc w trasie :mrgreen:

 

JJacek, zajebiscie szkoda, jeszcze stawiali mi warunki zakupu samochodu :lol:

 

Co sobie przypominam to faktycznie, "faktycznie kupujacy odemnie samochod", wspominał ze nie lubi jezdzic czesto tymi samymi samochodami i średnio po roku je wymienia... Pustak cos sie szybciej znudził mimo ze był zajebiscie dotarty :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasquez, spotkałem przypadkowo tego gościa od WRX jakoś na początku kwietnia i strasznie się zacieszał z auta.

Zastanawiałem się z małżonką mą od kogo je odkupił bo zerknołem świnkę na lusterku.

Mówił że wcześniej jeździł alfą Brerą i Subarak jest dużo lepszy.

opowiadał że chce STi ale nie trafił na żaden dobry egzemplarz.

Jego aukcja mnie mocno zaskoczyła :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...