Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ten sam adres widnial w ogloszeniu A3 TDI 130 PD Quattro 2001 (po lifcie) 105,000 km za 5K euro - jak zadzwoniliem i pogadalem to okazalo sie, ze mam wplacic kaske na konto a on mi dostarczy we wlasnym zakresie samochod. Nastepnie tydzien moglbym testowac i ew oddac im auto gdyby mi sie nie podobalo.

 

IMO - WAŁEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię, gdy ogłoszenie o sprzedaży jest na merytorycznie wysokim poziomie i można od razu wywnioskować, że właściciel posiada dużą wiedzę na temat prawidłowej eksploatacji i serwisowania przedmiotu sprzedaży, co przedkłada się na stan samochodu. Gotów jestem zatem zapłacić więcej, niż przeciętnie, za samochód z takiego ogłoszenia :mrgreen:

 

exemplum:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2077285

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie jest ten którym jeździl właściciel tego sklepu tuningowego na Kruczej?

 

 

Nie mam zielonego pojęcia.

 

 

A może ja tez bym mógł się przejechać i wyrażić moją opinię?

 

Myślę że spoko tylko Ty chyba jedziesz do Ułęża? Hmm może Cossie by tez dał rade do jechać...ale on potem ma do Wrocka na kołach jechac więc lepiej żeby się nie zepsuł a z tego co słuchałem to tam drutem pachnie mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ja tez bym mógł się przejechać i wyrażić moją opinię?

 

Myślę że spoko tylko Ty chyba jedziesz do Ułęża? Hmm może Cossie by tez dał rade do jechać...ale on potem ma do Wrocka na kołach jechac więc lepiej żeby się nie zepsuł a z tego co słuchałem to tam drutem pachnie mocno.

 

I ma naklejke G4 na klapie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdziGT, tylko że ono tak od paru lat - moje zrobiło w tym czasie jakieś 8x więcej kilometrów.

 

ale masz juz auto u siebie czy jeszcze go kończą :?: bo ze zdjęć wyglada ze skończony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...