Skocz do zawartości

Tapatalk


Bootsy

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam sie, ze administratorzy i moderatorzy moga byc zbyt zajeci banowaniem za glupie dowcipy i promowanie dzialalnosci nie zwiazanej z sipem, by zajac sie takim nieistotnym drobiazgiem, jak chocby ustosunkowanie sie do tej prosby :)

 

Po takich tekstach jak powyżej to faktycznie chce się człowiekowi czasu wolnego poświęcać dla Forum zdecydowanie.... mniej.

 

Swój mały sukces odniosłeś, przytyk został odnotowany. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz - jak widac nie ma sie nadal sensu spodziewac po tygodniu oczekiwania na odpowiedz na proste pytanie, podczas gdy czas na banowanie Adamusa za dowcipy, nawet jesli niezbyt madre, czy smaczne, zawsze sie znajdzie.

 

Taki widac urok moderatorni tego forum - dzieki Bogu zyjacego przede wszystkim silami forumowiczow.

 

-- czwartek, 14 paź 2010, 19:35 --

 

Jakoś nie chce mi się akurat Tobie na to pytanie odpowiadać, szkoda mi czasu.

 

Nawiasem mowiac - skoro rozmawiamy w watku publicznym - odpowiedzi udzielasz wszystkim, a nie tylko mnie.

 

Ale skoro taka jest postawa "moderatorni", ktora z zasady powinna chyba stac ponad "humory forumowiczow"...

Widocznie moderatorni szkoda czasu ogolnie dla forumowiczow. Pomijajac nadal owe bany :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI, ze swoimi przemyśleniam, żalami, docinkami, insynuacjami pomyliłeś tematy.

 

Żale proszę wylewać w "Pytaniach do moderatorów."

 

czas na banowanie Adamusa za dowcipy, nawet jesli niezbyt madre, czy smaczne, zawsze sie znajdzie.

 

Dla ikon tego Forum zawsze znajdę czas 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie, ze administratorzy i moderatorzy moga byc zbyt zajeci banowaniem za glupie dowcipy i promowanie dzialalnosci nie zwiazanej z sipem, by zajac sie takim nieistotnym drobiazgiem, jak chocby ustosunkowanie sie do tej prosby

 

No coz - jak widac nie ma sie nadal sensu spodziewac po tygodniu oczekiwania na odpowiedz na proste pytanie, podczas gdy czas na banowanie Adamusa za dowcipy, nawet jesli niezbyt madre, czy smaczne, zawsze sie znajdzie.

 

Taki widac urok moderatorni tego forum - dzieki Bogu zyjacego przede wszystkim silami forumowiczow.

 

Ale skoro taka jest postawa "moderatorni", ktora z zasady powinna chyba stac ponad "humory forumowiczow"...

Widocznie moderatorni szkoda czasu ogolnie dla forumowiczow. Pomijajac nadal owe bany :).

 

Masz zainstalowanego Tapatalka? To może sprawdź czy działa zamiast tutaj pianę produkować? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No - i dziala. I pieknie. I teraz - dziekuje.

 

-- czwartek, 14 paź 2010, 20:00 --

 

AMI.... przepraszam że Cię podpuściłem, nie mogłem się powstrzymać :mrgreen:

 

Chojny - ok - zeby nie bylo, ze sie tylko czepiam - chociaz o tym, co napisalem wczesniej tez sam mysle raczej w kategoriach droczenia sie z Wami - nie to, zeby nie bylo w tym pewnej prawdy, nawet jesli przejaskrawionej.

 

Jak wspomnialem - wczesniej zerkalem, nie znalazlem - ok, byc moze przeoczylem.

Ale nadal uwazam, ze przez tydzien mozna bylo zainteresowanym, nie tylko mnie, dac chocby taka krotka odpowiedz.

 

Tymczasem ciesze sie, ze dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze sie tylko czepiam

 

 

Ale jesteśmy do tego przyzwyczajeni, ciągle się ktoś o coś czepia, nie do końca wiedząc na jakim etapie zaawansowania są prace nad dana sprawą. Generalnie od spraw technicznych są ape i pumex i zanim nie rozwiążą problemu to się nawet nie przypucują nad czym pracują dranie jedne.

 

 

zeby nie bylo w tym pewnej prawdy, nawet jeśli przejaskrawionej.

 

Są sprawy rzucające się w oczy, które usuwać trzeba na bieżąco, zajmują sporo czasu i takie, które generalnie nie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie czy porządek na Forum, który staramy się jakoś utrzymać. Te drugie czasem zejdą na drugi plan i zająć się nimi można dopiero w "wolnej chwili".

 

Na Pb98, Milersa i inne używki trzeba kiedyś zapracować, psa pogmerać za uchem, śmieci wynieść... proza życia a każdy z forumowiczów widzi to co go aktualnie najbardziej interesuje. Moderatorzy muszą ogarniać wszystkie takie mniejsze i większe sprawy a działania te są zazwyczaj nawet nie widoczne dla przeciętnego użytkownika.

 

Nawet dobrze, że czasem się dymy pojawiają bo by nas Flipper zbity pysk wywalił. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteśmy do tego przyzwyczajeni, ciągle się ktoś o coś czepia, nie do końca wiedząc na jakim etapie zaawansowania są prace nad dana sprawą. Generalnie od spraw technicznych są ape i pumex i zanim nie rozwiążą problemu to się nawet nie przypucują nad czym pracują dranie jedne.

 

 

OK - ale skad mamy wiedziec, na jakim etapie sa prace, skoro nawet slowem nie pisniecie?

Wszyscy byliby zadowoleni, gdyby chociaz sie ktos pofatygowal do odpowiedzi np.: ze tak, bedzie, chocby np. za miesiac.

Albo, ze: nie, nie bedzie, bo nie lubimy tapatalka i nie miejcie zludzen :)

 

-- czwartek, 14 paź 2010, 20:20 --

 

Na Pb98, Milersa i inne używki trzeba kiedyś zapracować, psa pogmerać za uchem, śmieci wynieść... proza życia a każdy z forumowiczów widzi to co go aktualnie najbardziej interesuje. Moderatorzy muszą ogarniać wszystkie takie mniejsze i większe sprawy a działania te są zazwyczaj nawet nie widoczne dla przeciętnego użytkowników.

 

Ja to rozumiem - mam swiadomosc, ze to nie jest etat, tylko takie tam sobie dodatkowe zajecie. Czasami nawet dosc niewdzieczne niezaleznie od tego, jakimi rygorami jest obarczone forum (bo nadal na temat pewnych klimatow forumowych mam zdanie nie zmienione - ale jestem tutaj, bo jest to skupisko naprawde calkiem sensownych ogolnie osob, porad itp. - czyli chyba wszystko gra, jak nalezy z grubsza)

 

Ale czasem nawet wystarczy jedno krotkie zdanie - jak wyzej. Albo chocby: chwila cierpliwosci - odpowiemy niebawem.

A tak to pozostalo pewne wrazenie zlewki, a ozywilo sie dopiero dzis :P

 

Zeby nie trzepac dalej niepotrzebnie juz piany - jesli idzie o TapaTalka jestem zadowolony i jeszcze raz z czystym sumieniem moge powiedziec: dziekuje za udogodnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo chocby: chwila cierpliwosci - odpowiemy niebawem.

 

 

testowaliśmy, nie działa :wink:

 

 

A tak to pozostalo pewne wrazenie zlewki, a ozywilo sie dopiero dzis :P

 

 

Jak sam pisałeś, cierpliwości... czasem więcej czasem mniej.

 

 

OK - ale skad mamy wiedziec, na jakim etapie sa prace, skoro nawet slowem nie pisniecie?

 

 

TTTM, musisz nauczyć się z tym żyć 8)

 

 

Jak pisałem, są listy spraw do zrobienia, chłopaki pracują nad listą w takim wymiarze godzin jaki mogą aktualnie poświęcić dla Forum z rozróżnieniem na sprawy ważne i najważniejsze.

 

Ramy czasowe są więc nieokreślone prócz zwyczajowego ASAP.

 

 

 

A policzyłeś ile osób udzieliło się w temacie? 6. To Ci najbardziej zainteresowani. Ty zrobiłeś do tego dym. Myślisz że to pomogło? Aplikacja działała i była w trakcie testów.

 

Można pisać raporty, opisywać plany działania, obietnice, rozwijać wizje co to będzie albo czas poświęcać na pracę na Forum. Chłopaki nad marketing i PR przedkładają wyniki często nawet nie dostrzegane a bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania forum.

 

Czy widzisz paski? Nie? Dobrze widzisz, by się przydały raczej nam niż wam ale są daleko na liście. Czy w związku z tym nadal twierdzisz, że myślimy tylko o sobie, ostrzeżeniach i banach? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że to pomogło? Aplikacja działała i była w trakcie testów.

 

No to jak widac pomoglo :)

 

-- czwartek, 14 paź 2010, 21:37 --

 

Czy w związku z tym nadal twierdzisz, że myślimy tylko o sobie, ostrzeżeniach i banach? 8)

 

No tego, ze myslicie tylko o sobie, to bym na pewno nie napisal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...